Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Аз ли съм единствения кретен който не може да прави пари от интернет

  • да, ти си единствения кретен

    Votes: 7 6.9%
  • сигурно има и други тъпири като тебе, ама аз не съм от тях

    Votes: 15 14.7%
  • и аз не мога ама не пищя по форумите ами бачкам

    Votes: 19 18.6%
  • истината е че много хора не правят никакви или почти никакви пари

    Votes: 42 41.2%
  • и аз не мога ама лъжа, че мога

    Votes: 19 18.6%

  • Общо гласове
    102

kreten

New Member
Знам, че съм нов - имах регистрация ама от повече от година несъм влизал и съм я загубил. Директно на въпроса: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет?

За да спестя съвети "чети форума" ще кажа:
- програмирам php съвсем сносно за да пиша системи които поне до момента работят без ядове
- знам какво е уордпрес - инсталирал съм десетки, да не кажа стотици сайтове. дори съм работил с джумла, опънкарт и малко друпал. за уордпреса дори съм писал плъгини за клиенти
- знам какво е seo и дори немога да сметна колко линкове, събмити и незнам кво още съм правил и да - нямам наказани сайтове нито свои нито на клинети
- изписал съм стотици статии (като си пусна спел чекъра пиша почти грамотно
- дори знам сносно английски - чета и пиша свободно по форумите из скайпа и съм продал поне стотина статии на английски

и най-тъпото е :!: че съм правил не един и два сайта за клиенти които печелят е**х му ***ката. а аз нямам един сайт дето да изкарва нещо повече от пет-десет долара адсенс. какъв ми е проблема незнам. що за идиот съм да мога да правя сайтове за клиенти и те да печелят а за себе си да не мога.

преди няколко месеца правих автоблогове. днес един ми се хвали как моят автоблог му прави близо 10к уникални дневно и му носи по 30-40 долара от адсенс ДНЕВНО!!!! :shock: гледам почти същия сайт дето съм го правил за себе си - прави 30-40 ама не долара ми уникални, ама не дневно ми месечно :cry:

знам да правя неща дето 9 от 10 опитни в онлайн бизнеса дори не са чували и пак - правя ли го за друг той печели, правя ли го за себе си - файда никаква

даже не знам какво искам от вас - помощ ли, акъл ли, съвет да се обеся ли - и аз не знам вече

ако някой иска да ми зададе въпрос за каквото му душа иска в темата - ще отговоря, останалите просто пишете тъп ли е отговора или има някакъв смисъл в него. Вече не знам - аз ли съм тъп, клиентите ми са тотално изперкали и не знаят какъв болук им продавам или просто ме лъжат че печелят за да не изглеждат тъпи и те.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

:D:D:D Темата ти искрено ме разсмя, но да се върнем на болежката ти - проблема идва в това, че те мързи или по-точно нямаш търпението и хъса да развиеш проектите си, защото получаваш сигурно пари от някъде ( работа, наем, рента : ) :) :) :) )! Искаш да направиш бързите пари, а правенето на пари изисква своето време, развитие, креативност и куп други неприятни дейности :).
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Можеш да печелиш доста пари ако развиеш някакъв сайт като например за видео, новини или пак какъвто ти решиш. Само единствено сайта да има хубав page rank. Един мой приятел до преди няколко седмици направи сайт за онлайн телевизии и му потръгна доста.

Както каза "rradev" трябва търпение, време , развитие и креативност :)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

:D:D:D Темата ти искрено ме разсмя, но да се върнем на болежката ти - проблема идва в това, че те мързи или по-точно нямаш търпението и хъса да развиеш проектите си, защото получаваш сигурно пари от някъде ( работа, наем, рента : ) :) :) :) )! Искаш да направиш бързите пари, а правенето на пари изисква своето време, развитие, креативност и куп други неприятни дейности :).

много ти благодаря за отговора - за мързенето не ме мързи, виж за търпението сигурно си абсольтно прав. сигурно като дам на някого готов сайт той сиго развива а не като мен да се метне на нещо друго. тъй като не мога дати категоризирам отговора по друг начин за момента го слагам в категория "съвет да се обеся"
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Според мен проблемът се крие в това, че докато ти правиш няколко неща, хората, за които си направил нещо са се съсредоточили в него и го развиват (вместо да напишеш още 10 статии, от които да ти дойде трафик, ти четеш как да направиш нещо, което другите не могат или пускаш поредния УП и т.н.).

Щом си направил много сайтове, ако си взел пари за това, си е печалба.

Освободи съзнанието си и бъди креативен!
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

:lol::lol::lol::lol: Идеята ми беше малко по-различна от обесването, имам предвид да седнеш да измислиш НЕЩОТО/ЕВРИКАТА, да я развиеш, да бъдеш упорит, а не да направиш нещо, да му се радваш 1 седмица и да се метнеш на друго и така да караш тоя кръговрат докато не се откажеш..., впрочем като бях по - млад и аз бях така - а това, а онова, а трето, а пето, но живота ти учи да си седнеш на гъза и да бачкаш и ето сега положението ми е друго, така, че дерзай приятелю!
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Според мен проблемът се крие в това, че докато ти правиш няколко неща, хората, за които си направил нещо са се съсредоточили в него и го развиват (вместо да напишеш още 10 статии, от които да ти дойде трафик, ти четеш как да направиш нещо, което другите не могат или пускаш поредния УП и т.н.).

да определено има нещо такова

Щом си направил много сайтове, ако си взел пари за това, си е печалба.

абе мани я такава печалба днес я има утре я няма. за вземане съм вземал и по няколко хиляди месечно от сайтове и услуги ама това не е работа бе - тоя месец имаш клиенти другия нямаш. то и в момента имам клиенти и се усещам, че вече не си вярвам - щом за себе си не мога да направя нещо работещо как да искам пари от клиенти за това. е в момента пиша система за социална мрежа (да не ме изядете - не е новия фейсбук, тясно специализирано сайтче за градинарство има нужда от повече интеракция с клиентите и потребителите си - много готина идеяимат хората, имат трафика и се получава нещо наистина страхотно. виждам как имат хъс, с удоволствие им пиша скрипта и давам съвети. те определено оценяват съветите и опита ми и са изключително доволни ; до седмица им издавам всичко и после пак съм вдуупката
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

:lol::lol::lol::lol: Идеята ми беше малко по-различна от обесването, имам предвид да седнеш да измислиш НЕЩОТО/ЕВРИКАТА, да я развиеш, да бъдеш упорит, а не да направиш нещо, да му се радваш 1 седмица и да се метнеш на друго и така да караш тоя кръговрат докато не се откажеш..., впрочем като бях по - млад и аз бях така - а това, а онова, а трето, а пето, но живота ти учи да си седнеш на гъза и да бачкаш и ето сега положението ми е друго, така, че дерзай приятелю!

как се даваше репутация тук - преди имаш е бутон или бъркам форума
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Не се отказвай, това е най-важното. Вложи енергия, умения и постоянство в една насока и бачкай там. Развивай се, като постоянно трупаш нови знания. Никой не е тръгнал след месец и да прави големите пачки. Така, че не унивай, а продължавай смело напред :)
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Не се отказвай, това е най-важното. Вложи енергия, умения и постоянство в една насока и бачкай там. Развивай се, като постоянно трупаш нови знания. Никой не е тръгнал след месец и да прави големите пачки. Така, че не унивай, а продължавай смело напред :)

то ако беше месец с мед щях да се намажа, аз вече трета година с това се занимавам и само от това живея - основният ми проблем е че каквото направя за себеси просто не печели и тва е. ако още десетина души ми кажат постоянство явно тва ще е- не обикновен кретен ами непостоянен кретен. а за знанията - мерси вече от нови знания - трябва ми сигурност
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Това с днеска има, утре няма, е основния проблем при фрийлансерите, за това трябва да изградиш нещо, което да те захранва ежемесечно - абонаментен продукт.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Това с днеска има, утре няма, е основния проблем при фрийлансерите, за това трябва да изградиш нещо, което да те захранва ежемесечно - абонаментен продукт.

еми вече не си вярвам, че могад а направя такова нещо - технически няма проблем да г ореализирам
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Според мен грешката ти е че си мислиш, че знаеш нещо. Няма човек който да разбира от всичко по много. Концентрирай се в това в което си най-добр. Ако е програмирането намери си човек добър в сео и работете заедно, делете по равно.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

абе кой се обърка и ми даде зелена репутация? на какво отгоре? за това че съм постигнал рекорд за гинес - три години в бизнеса с много знания без собствен успешен проект или за смешната тема като цяло?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Няма човек който да разбира от всичко по много.

тъй тъй - сега остана да разбера в кое съм по-добър в програмирането или в оптимизацията. или по-скоро в кое съм по-малко лош да се е** в некадърника дет съм се докарал
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

От това, което прочетох разбирам че ти все още не си избрал някаква конкретна ТЕМАТИКА която ще развиваш.
Започни с нещо, което ще ти доставя удоволствие да го правиш.Съсредоточи се върху него и дай цялото си време, знания и финанси (ако си решил да влагаш) САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗА ТВОЯ СИ САЙТ/БЛОГ.
Изчакай някой друг месец, никой не е казал че е станал богат за 3 седмици...или поне аз не познавам такъв човек.Най-важното е да не се отказваш.Виждам, че си запознат с много от нужните неща за да развиеш успешен бизнес.
Успех ти пожелавам.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

ми аре да ми направиш един сайт тогава, ще ти платя добре :)

да де, шегувам се :D
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

ми аре да ми направиш един сайт, ще ти платя добре :)

честно казано не очаквах предложения за работа... сигурен ли си? най-малкото има куп фрилансъри в пазара, дето с пълно основание щепитат - защо даваш на единкретен дето сам си казва че нищо неможе дати прави сайта, вместо да го дадеш на доказан фрилансър

ако искаш пусни едно лс ще ти кажа какво мог да направя като в общи линии ако ще ми отнеме под ден цената е 0 лв. мисля, ч еще ми е по-ценно да си повярвам, че мога да правя нещо отколкото да ми плащаш нещо. по принцип сякаш е хубаво да обмислиш предложението - депресиран кретен VS професионалистите в пазар
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Ха ха.... Както се чувстваш в момента, така са се чувствали 99% от хората тук. В дупки всеки изпада, нормално е. Въри изкарай на едно шише въздуха и ще ти мине:)

Моя съвет е следния. Щом не ти се получават нещата с иновативни идеи, тогава пробвай да реализираш нещо вече утвърдено с много конкуренти в нишата. Изучаваш пазара, установяваш в коя ниша можеш да предложиш нещо по-добро от наличното в момента и действаш.

Иначе репа ти е напълно заслужен. Мен лично ме накефиха и отговорите в анкетата и поста.
 
От: Аз ли съм единствения кретен който неможе да прави пари от интернет

Ако не си забелязал, повечето хората са неуверени и им е най-лесно да работят за някой друг, който според тях си вярва (след време в 90% от случаите се оказва точно обратното). Работейки месец за месец ти дава една несигурност, която те ограничава в мисленето и изгражда много прегради в съзнанието ти, което ти пречи(аз за мен ли говоря или за теб, май се обърках вече :) ). Трябва да се рискува, имаш знания, съсредоточи се малко, изготви си план, променяй го всеки ден докато не повярваш в него и се хвърляй в дълбокото. Иначе по цял ден ще се питаш "къде е проблема и защо другите могат а аз не". Успех!
 

Горе