Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Рейтинг - 100%
11   0   0
bcoQSFE.png


Аз съм млад господин, който от скоро силно се интересува от онлайн предприемачеството. В момента се обучавам и първият ми допир с него е като фрийлансър. Член съм на форума от няколко месеца и вече имам няколко клиенти, с които работим ежедневно. Сегашните ми ангажименти са в сферата на писането, но имам и няколко проекта свързани с обработка на данни, редакцията им, преместването им и т.н. По-долу ще поместя неща върху, които съм работил, както и какви услуги предлагам и техните ориентировъчни цени.

69tRChC.png


Цените са обект на дискусия и приложените долу са ориентировъчни. При дългосрочни ангажименти предлагам отстъпки!
Предлагам кратки ревю бройки, за да проверите как работя преди поръчка!

1. Пренаписване на текстове на английски и български език - давате ми определени статии, които искате пренаписани, така че да са уникални. Ако не разполагате с конкретни желания, само трябва да ми назовете темата и аз ще подбера източници на информация, които вие след това ще одобрите. Писал съм на различни теми - спорт, технологии, кино, гейминг, здравословно хранене и фитнес. Други теми са добре дошли също.

Цена: 1 лев за 100 думи

2. Превеждане на текстове от български и английски език, двупосочно - тук услугата зависи само и единствено от вас и вашите нужди.

Цена: 1 лев за 100 думи

3. Правене на теми и постове във форуми, коментари в блогове и т.н. на български и английски език - ако имате нужда от съдържание във вашия форум/блог или пък имате нужда от писане във чужди с цел оптимизация и реклама, с удоволствие бих ви помогнал.

Цена: по договаряне

4. Обработка на данни, запълване на сайтове със файлове от всякакъв тип и т.н. - Тук отново всичко зависи от вас. Ако имате нужда от някой, който да борави с различна информация, да я прехвърля, редактира, сваля и т.н можете да ми пишете. До сега в тази сфера съм запълвал сайт за обяви, качвал съм снимки в сайт за десктоп тапети и съм проверявал актуалността на фирмени данни в Интернет.

Цена: по договаряне

BVDAVev.png


Ще приложа само няколко линка, за да не пълня темата с линкове. Ако някой иска, мога да напиша нещо дребно срещу кратка рецензия.

Проекти на български език:

1. Apple ще направят брилянтен ход, ако пуснат iTunes за Android
2. Ревю на Alienware 14


Проекти на английски език:

1. Every adventure starts with one single step ahead
2. Ultra fast Nginx, SSD hosting with cPanel and Varnish Cache in Netherland

GxU1wTi.png


1.Пренаписване на статии от английски език на английски език
konars1 каза:
Здравейте видях темата и искам да изкажа моите благодарности към Даниел Маринов работи много коректно и е точен. Преди време му пращах статии за новинарския ми сайт за да ги преразказва. От английски на английски има богат речник препоръчвам ви го. Поздрави за темата и успех.

2.Пренаписване на статия от български език на български език

traiki каза:
Проверих ревюто - хареса ми. Имаш добър стил на писане, показваш добра грамотност и бързо работиш. Препоръчвам!

3. Превеждане на теми в този форум

Blinky каза:
Много съм доволен от услугите на колегата. Като той ми помага за превода на важните теми от форума.

Ще продължа да си работя с него и в бъдеще.

4. Статия на любопитна тематика

Izvunzemen каза:
Аз имах честта да се сдобия със статията. Човекът определено пише добре, дори не очаквах да е толкова интересна, от заглавието, което прочетох. Статията е напълно завършена и е готова за публикуване в сайт.

5. Безплатна ревю статия

traiki каза:
Получих статията и много съм доволен от колегата за пореден път! Грамотно написана, не е претупана, защото е безплатна. Уникалността е на ниво, грамотността също. Като цяло горещо препоръчвам неговите услуги! Личи си, че го прави с кеф, а не, за да изпълни бройката думи

6. Статия на женска тематика

Torbalan Trolski каза:
Понеже колега се постара със статията, аз ще постарая с ревюто.

Оценките са по петобалната система

Уникалност - 100% 5/5
Дължина 458 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане (леко закачлив и с персонализиране)- 5/5
Четимост - 5/5
Форматиране на текста* - 4.9/5

*малко по къси абзаци, народа не си пада по TLDR.

PS : забележката с формата е минорна, за по-малко от минута статията стана перфектна

Статия на лятна тематика:

Poltargaista каза:
Абсолютно в целта е. Точно за лятото, свежа и интересна, лесно се чете. 6+
Уникалност - 100% 5/5
Дължина 458 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане (леко закачлив и с персонализаране)- 5/5
Читабелност - 5/5
Форматиране на текста - 5/5
Заглавие - 5/5 (явно е наблегнал на проблема, който уж имаше ;-)

Отлично изпълнение!

Статия на тема образование:

kamentk каза:
Късно снощи получих статията и съм много доволен от изпълнението. Нямаше как да я публикувам до сега и да напиша ревюто но статията вече е публикувана и можете да я прочетете от тук

Първо трябва да споделя, че темата образование е трудна, но статията е много добра и е дори по-добра от това което аз си представях.

Лесна е за четене, не е прекалил с ключовите думи, поне според моите разбирания, интересна е. Грешки не открих. Форматирането бе почти отлично. Имаше два параграфа които започваха с цифри и не ми хареса така и замених цифрите с тирета и разделих параграфите, но това вече зависи и от човека. Правописа е отличен. Статита е с много добра дължина - 525 думи. Уникалноста пък е завидна - 99%

И сега и ревю във формата който са използвали колегите.

Уникалност - 99% 5/5
Дължина 525 думи - 5/5
Нито ЕДНА правописна грешка - 5/5
Стил на писане (леко закачлив и с персонализаране)- 5/5
Читабелност - 5/5
Форматиране на текста - 4,9/5
Заглавие - 5/5

Статия на тема хостинг:
Blinky каза:
Благодарение на него имаме още една интересна статия тук за форума. Както споменах и преди - работя с него постоянно и съм много доволен от услугите му, дори пазарувам на големи пакети от него. Силно го препоръчвам на всеки, който иска добро съдържание за сайта си. Ще продължа да работя с него и в бъдеще и се надявам да си го "разделяме" справедливо. Успехи и наистина евалата на човека. Рядко се случва да попадам на човек, с който толкова време да продължавам съвместна работа, говоря за фрилансване и аутсорсване на някои неща, в случа създаване на съдържание.
=====================================================================================
Начини на плащане: Превод през Еконт, PayPal

Ако имате въпроси може да ми пишете на ЛС или тук в темата, ползвам и Skype.
 
Последно редактирано:
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

С какво мога да ти помогна?
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Малък бъмп, ако някой има нужда от нещо, да се чувства свободен да ми пише.
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Колегата Даниел Маринов, попадайки на моят сайт, проявява саминициативност и безвъзмездно, и неизискано ми прати редакция на статия с грешки. Похвално! И съответно ще бъде потърсен за писане/пренаписване на статии! :)
ревю: Това което ми направи впечатление в редакцията е - никакви правописни грешки!
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Благодаря ти много за отзива. Наистина доста набързо преправих текста, дано ти хареса. Ще се радвам да работим заедно за напред, защото си ми направил много добро впечатление.
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Благодаря ти за отзива, постарах се да е малко по-представително.
 
Re: От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Благодаря ти за отзива, постарах се да е малко по-представително.

Айде бате, чакаме те да се освободиш. :) И аз да ъпна темата. :)
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

http://danimarinov.blogspot.com/

аз туй чудо не ти ли го направих с цел да си популяризираш дейността, ползвай го, сложи цени и услуги, сложи го в подписа, пусни отзиви и там, ще е по представително
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Да, така е, братле. Благодарен съм ти за това, ама вярваш ли, че когато имам време винаги пиша някакви статии или превеждам нещо. Наистина не ми остава време на компютъра за такива неща.
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Така ще намериш клиенти не само от тук от форума, а предполагам и от хора които не са влизали тук, 10 минути на ден ти стигат да качваш по едно нещо
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Така е, донякъде си прав. Ще се опитам да го оползотворя.
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Интересно и оригинално представяне :)
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Благодаря, колежке! :p
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

За сега не приемам повече поръчки! Благодаря за интереса!
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Пооръчвах на Даниел статии за клиент и съм много доволен от бързината и качеството. Препоръчвам +++.
 
От: Аз на вашите услуги! Текстове, данни и още много.

Написа ми две статии на доста специфична тематика. Доволен клиент.
 

Горе