Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

Само да кажа, че сайтовете се филтрират заради ГЕРБ, а това правителство стана ясно, че ще направи някакъв регламент, за да не ги филтрира, но вие пак ще сте недоволни и на това решение.
 
От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

Само да кажа, че сайтовете се филтрират заради ГЕРБ, а това правителство стана ясно, че ще направи някакъв регламент, за да не ги филтрира, но вие пак ще сте недоволни и на това решение.

това от кухнята на Гейчето ли е?
:D
все някакви секретни данни разгласяваш...ти си новия Яни :p
 
От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

Не, просто следя новините и сутрешните блокове, даже имаше пост относно това, че има светлина в тунела за тези сайтове от друг потребител преди седмица.
 
Re: От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

Гласувайте си за бойката и си носете последствията, нсбоп, гдбоп, данс, манс и всичките палячовци с показни акции срещу интернет предприемачите. Към момента това правителство с мангасари или не е по благосклонно към "сайтаджийте" като нас, така че гледайте и на положителната страна.

ПП: До сега почти не съм се включвал в политическия форум.

Абсолютно си прав!
 
От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

ReminD-a следи сутрешния блок "Аллах керим" по БТВ и слуша мюфтията, докато се дупи към Меката :lol:
Кой по-точно сутрешен блок слушаш? Оня, по ваш'та телевизия ли? Ама тя да беше само една...
 
От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

ReminD-a следи сутрешния блок "Аллах керим" по БТВ и слуша мюфтията, докато се дупи към Меката :lol:
Кой по-точно сутрешен блок слушаш? Оня, по ваш'та телевизия ли? Ама тя да беше само една...


ТВ7 понеже няма гербаджии, а герберастите хич не мога да ги слушам.
 
От: Аз съм "ЗА" БСП = Аз обичам мангалята

Контрапротестиращ на изпит за шофьорска книжка. Полицаят пита:
- Какъв е тоя знак?
- Алуминиев!
 

Горе