Айде бе младежи, няма ли някой мераклия за среща във Варна

tanipo

Well-Known Member
Айде бира нещо от сорта а? Гледам колегите от София и Пловдив обменят опит на по бира :)
 
Ако се съберте, ще е много голям + не само за това че ще обмените знания, но и ще се знаете - а това в този сектор си е важно. Услугите на един webmaster са наистина ценни, особенно ако се познвате преди това. Усепхи със срещата. Даже може да я направите на същата дата, за да е паралено. :wink: :roll:
 
Blinky каза:
Ако се съберте, ще е много голям + не само за това че ще обмените знания, но и ще се знаете - а това в този сектор си е важно. Услугите на един webmaster са наистина ценни, особенно ако се познвате преди това. Усепхи със срещата. Даже може да я направите на същата дата, за да е паралено. :wink: :roll:

Общо взето като се познавате лично става дума и за някакво доверие :) а и вижаш с що за хора си имаш работа ;)
 
Count me IN..
въпреки че съм нов тука в форума и като цяло съм ламя. ще е полезно да видя "активистите" от варна
Кой друг е от варна?
 
Супер сте.:) Плюс още двама. Няма значение нови или не, част от форума сте и се получава същото отношение към вас както към всички останали. :wink: Очаквам още желаещи да дадат отговори. И MacTeP е много прав по въпроса. :wink:
 
sd

За да не отварям нова тема .. от В.Търново има ли някой или поне в областта .. Всички се събират някъде да пият само аз ли ще правя бизнес сам :lol: ???
 
Re: sd

chedda каза:
За да не отварям нова тема .. от В.Търново има ли някой или поне в областта .. Всички се събират някъде да пият само аз ли ще правя бизнес сам :lol: ???
Бате ще ми дадеш тел. си, че аз ще си ходя натам скоро. Ще ми е приятно да се срещнеме и да побъбриме. Там са ми първите 3 години от живота. И в този ред на мисли "Органза" още ли е затворен?

И за да съм по темата: Надавям се да се съберете и да си пийнете добре. :wink:
 
banditko.info каза:
И аз съм съгласен.
1.02.08 ?
ами аиде да видим кои друг иска
може и да е по скоро
къде?( в албата?)
 
gfd

Blinky Отворен е :) ем проблема е че не съм от ВТ а от град много близко до него.. Ако се съберем няколко човека ще спя в приятели там просто искам да ви видя Офлайн :)
 
ilianskim каза:
аре изчакайте поне към 3-4 че тогава някъде ще съм в бг. Иначе Албата е добре
ок
5-ти фев? вторник е в албата
Кой идва още?
Или да изберем някъде кадето има Wireless?
 
Начи на 5ти може тогава, хем и Илиян ще е тука. Не е проблем да се обадя в Албата да запазя места ама трябва да знаем колко хора ще сме. За мен няма значение с колко колеги ще е срещата, но си мисля че ще е полезна за всички, най-малко да се надъхаме взаимно :)
 
tanipo каза:
Начи на 5ти може тогава, хем и Илиян ще е тука. Не е проблем да се обадя в Албата да запазя места ама трябва да знаем колко хора ще сме. За мен няма значение с колко колеги ще е срещата, но си мисля че ще е полезна за всички, най-малко да се надъхаме взаимно :)

Аз лаптоп няма да мъкна че имам параноя че ще го залея с 5тата си бира :), така че може и без уайърлес.
 
Аз също съм против уайърлесите там и носенето на лаптопи, че ще ни разберат веднага откъде сме :) Предлагам само някой дето не пие да донесе една щайга ако примерно нещо искаме да видим макар или най-добре xda-то ми че е по-малко. Предлагам да се видим на бира и да се запознаем ма аз никой не познавам от вас по физиономия :( треба си направим албум с мутри кой кой е
 

Горе