Айде всеки да даде своя снимка

Абе анабел то тъко много хора сме по-големи ами не се хвалиме с това.така и така пишеш в тая тема та мисля че е редно като се хвалиш каде имаш сним ки да си ги покажеш. :twisted:
 
еее долям зор за едни снимки.. като че ще те срещне някой и ще те стреля разбираш ли :)
ето моя снимка:
http://battery.globcom.net/BATTERY.gif
 
BATTERY каза:
еее долям зор за едни снимки.. като че ще те срещне някой и ще те стреля разбираш ли :)
ето моя снимка:
http://battery.globcom.net/BATTERY.gif
Хахахахаха как може да гледаш толкова лошо :] усмихни се малко, живота е хубав :]
 
@DeyanMarkovski

Дай да видим и твоя снимка ти може и да си по голям :D
То май всички са над 18 :(
 
Ммм, не има и няколко под 18 :) (май аз и Anabel...)

П.С.
Абе тая тема каква беше?
Нещо се бъркам... тука снимки ли трябваше да слагаме... или само заглавието е такова?

П.С.
АДМИНИ разчистете де :)
 
Аз бих дал ама съм не искам да плаша членовете на форума, а мисля че авата е показателен. :lol: Да имаме си двама под 18 години - но за сметка на това с много добра ориентация. :wink: Надявам се като чукнат 18 да са направили първият си милион.

Силно стискам палци на всички на снимките си да са със скъпите си коли и дрешки. Скоро и такива снимки ще имаме тук. Ако някой има Бентли - да се снима с него за кораж на всички. :lol:
 
Аз мойте пачки няма да си ги давам за разни глупави гъзарщини, по-добре да ги инвестирам в нещо. Що ми е скъпа кола след като има рейсове кат слънце. Може да си купя скейтборд, тъкмо личната ми лекарка няма да скучае :D

Аз бих дал ама съм не искам да плаша членовете на форума, а мисля че авата е показателен.
Що? Да не би да приличаш на лисица? :] Между другото готин аватар, трябва някой да направи анимация как милата лисичката изяжда целия смотан Internet Explorer.
 
Blinky все пак дай да те видим бре може някой мацка да изкочи от форума па да почне целува монитора не се срамувай :p pLeZz
 
Като си намеря някоя актуална снимка ще а предоставя, няма проблеми.

Blinky все пак дай да те видим бре може някой мацка да изкочи от форума па да почне целува монитора не се срамувай

Това да не се случва на никой, много е вманиечено. Само тези от Backstreet Boys предизвикват такива реакции :lol:

Но ако си намеря някоя ще се покажа, ама по-добре си мисля че ако се видиме ще е по-обективно мнението. :wink:
 
Еми вярно е че на живо всичко е по-различно.
Все пак има ли някво значение как изглеждаме? Не че ще промени нещо примерно няма да спрете да ми отговаряте на ламерските въпроси ако имам лунички или ако съм със заешки зъби :wink:
 
DeyanMarkovski каза:
Няма, но ако си красива ще ти помагаме повече. Айде, дай снимка.
Ама това е супер дискриминация !!
Ако съм грозна пък ще ме изгоните ли от форума?
 
На много места има дискриминация.
Например като си направиш аквариум вътре има ли дискриминация? Има! По-големите риби изяждат по-малките. Ето ти пример за възрастова дискриминация.
Аз като ходих да ставам балерина не ме взеха, бил съм мъж! Ето ти пример за полова дискриминация.
Живота е една дискриминация :]
Айде дай снимка :]
 
Все пак беше интересно да знам с какви хора общувам и така
на мен не ми пука какво мислят за мен за това не ми пречи да дам моя снимка но щом не искате добре :)
 
@Blinky абе имаш готини снимки.или Picture 026 или Picture 015 и на двете си излязал добре те са от асенов град.
 
Блинку аз ти казах че има момичета за тебе ама не разбрах каде са тея снимки :(
 

Горе