Акаунти

Silver320

Member
Някой може ли да ми разясни защо се продават акаунти в бет365?
Питам понеже имам верифицирани профили за всички известни сайтове.
А предтсава си нямам как вървят защо се търсят и т. Н.
 
Вече не се търсят , понеже със скрил и нетеллер не може да правиш депозити . Предимно се купуват от хора които имат инфо за уговорени срещи и с тези 2 метода могат да направят залог до 1к евро . Като си направиш залога на уговорена среща те лимитират веднага и следователно за всяка среща със инфо ти трябва нов акк понеже предходния е лимитиран . Ако играеш с 5% от касата и месечно имаш около 20-30 прогнози ти трябват мин 20-30 акк
 
Вече не се търсят , понеже със скрил и нетеллер не може да правиш депозити . Предимно се купуват от хора които имат инфо за уговорени срещи и с тези 2 метода могат да направят залог до 1к евро . Като си направиш залога на уговорена среща те лимитират веднага и следователно за всяка среща със инфо ти трябва нов акк понеже предходния е лимитиран . Ако играеш с 5% от касата и месечно имаш около 20-30 прогнози ти трябват мин 20-30 акк
филмар4е
 
Вече не се търсят , понеже със скрил и нетеллер не може да правиш депозити . Предимно се купуват от хора които имат инфо за уговорени срещи и с тези 2 метода могат да направят залог до 1к евро . Като си направиш залога на уговорена среща те лимитират веднага и следователно за всяка среща със инфо ти трябва нов акк понеже предходния е лимитиран . Ако играеш с 5% от касата и месечно имаш около 20-30 прогнози ти трябват мин 20-30 акк
Те пък тия смешки скрил ака мънибукерс от кога точно са фактор? :) Търсят се, защото като всеки един акаунт с история е много по-добре от този създаден преди няколко часа. Все пак и там се следят тия неща. Колкото до приема на карти и средства, имам колеги, които не са искали, не са си заредили сметките. :)
 

Горе