Акаунт в кликбанк - clickbank.com

yovo

New Member
Nqkoi moje li da mi pomogne nov sum i iz4etoh 1 ton material iskah da probvam kato nachalo vuv clickbank no se okazva che shtom sum ot BG ne stava ne moje da se registriram nqkoi ako znae ne6to podobno ili po temata da pomaga :wink:
 
Ами там системата е следната има хора които продават различ`ни неща примерно е-боок и жсеки дава различен процент от стоиноста на продукта ти пишеш на човека че искаш да продаваш неговият продукт тои се сагласява(няма де да ходи :Д) и ти го промотираш еБаи клипчета и тн. и вземаш проценти от печалбата а плащнията стават чрез паипал поне в паидот е така. Дават ти линк от които ти промотираш и така тои знае точно колко си продал.
 
tequila09 каза:
На мен ми обясниха че са имали проблеми с България и са спряли да работят с нас. Аз ползвам shareasale и съм доволна.

Били обяснила повече за shareasale? Подробно ;)
 
От: Акаунт в кликбанк - clickbank.com

Тия кликбанк как плащаха и колко често?
 
От: Акаунт в кликбанк - clickbank.com

До тук добре, но примерно ако имам $120 в Clickbank каква е процедурата по изпращане на чека и получаването? Четах някъде че в Българоя не могат да пращат чекове - ВЯРНО ЛИ Е? Тогава ако имам пари в Clickbank как мога да ги получа или информацията ми е стара... МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!
 

Горе