Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

leonssss

Well-Known Member
Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България, дали някой отЕвропата ще реши да вдигне големи 3 метрови стени по външните граници на Европа или нов Хитлер ще се пръкне?
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Честно казано леонс ми е взе таяаа, те тук едва ли ще стоят, пък и да не ми е се тая - ами то файда от политиканстване няма, нещата тъй или иначе ще се случат, без значение дали ги мислим или не.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Как пък ги изчисли че точно 3 милиона ще влязат?

Либерастите в Еуропа да ги приемат и да си строят джамиите.

Историята се повтаря както през пети век.Варварите идват,срутват Западната Римска империя(ЕС) и се заселват.

Почва новото средновековие.Източната Римска империя (Русия) оцелява за известно време,докато новите монголо-

татари(Китай) не я прегазват.

Това ще се случи със сигурност.....
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нещата в Западна Европа все повече заприличват на навечерието на Втората Световна война.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Целият свят се готви за нова световна война, и европа като нищо ще бъде заличена и ислямизирана.
Надявам се да не се случи, но реално то се случва вече
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Пепел ви на устите(клавиатурите) на всички. Обаче за съжаление направо от вътре ще ни превземат без да се усетим. Дано се пръкне някой нов Хитлер, че иначе жална ни майка. Който смята че няма проблем да мине вечер край Лъвов Мост... Хубавото е, че тука няма богатства, няма нищо, всичко е назад България вече е твърде пасивна и ако успеем да запазим неутралитет може и да ни се поразмине. Обаче трябва твърда ръка и решителност. Пък тука такива хора няма....


Въпреки че акциите на полицията срещу нелегалните икономически имигранти, които Европа нарича бежанци определено дават резултат, предвид, че последните няколко вечери на Лъвов е спокойно и си е направо решително действие това спрямо неглижирането на проблема от страна на европейските лидери, които даже ни критикуват за това че си пазим хората...
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Дано се пръкне някой нов Хитлер, че иначе жална ни майка
И защо жална ни майка. Ако се пръкне нов Хитлер значи трябва да си получим Западните покрайнини, Македония и Беломорието :lol:
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нещата в Западна Европа все повече заприличват на навечерието на Втората Световна война.
Класика в жанра - ако хората не познават историята си, то те са обречени да я повторят или нещо от този род. Някоя личност от миналото го беше изцепил това, но си важи и в съвремението.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Бежанците бързат за Германия и още няколко богати европейски държави. Те да му мислят. За бежанците България е само трамплин и по възможност гледат дори да ни заобиколят. Тук най-много да останат 20-30 хиляди бежанеца (това е с голямо закръгление нагоре), което не е фатално. Само трябва да бъдат разселени така, че да нямат мнозинство в района си, т.е. да се смесят с останалите.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Бежанците бързат за Германия и още няколко богати европейски държави. Те да му мислят. За бежанците България е само трамплин и по възможност гледат дори да ни заобиколят. Тук най-много да останат 20-30 хиляди бежанеца (това е с голямо закръгление нагоре), което не е фатално. Само трябва да бъдат разселени така, че да нямат мнозинство в района си, т.е. да се смесят с останалите.
Ето за това говоря, прекалено изнежени сте, тази сган ще идва тук на вълни и ще започва да се размножава с българките. Защо не влиза в Русия или Китай примерно...защото ще бъдат разстреляни още на границата. Периодично се повтарят нахлуванията от арабския свярт в добрата стара Европа, то не бяха хуни, то не бяха хазари, персийци.. Тази Меркел още да си бърка в носа с нейната толерантност, завзеха й мангалите държавата.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Прекалено нацистки гледаш на нещата. Какъв е човек по етнос и ген няма голямо значение. Важното е колко би бил полезен за дадено общество и съответно колко би бил вреден. Ако е образован, плаща данъци и следва установения ред за живот в дадената държава, то не виждам проблем да бъде неин гражданин или поне временно пребиваващ. Ако е в нарушение, би трябвало да има механизми за превъзпитание като полиция и съдебна система (която при нас е направена да не работи нормално).
На мен арабите не ми пречат. Работил съм с такива и по принцип са много честни. Тези умопобърканите самовзривяващи се ислямисти, не са всички араби. Това, че по телевизията показват няколко лоши примери, не означава, че всички са такива.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Прекалено нацистки гледаш на нещата. Какъв е човек по етнос и ген няма голямо значение. Важното е колко би бил полезен за дадено общество и съответно колко би бил вреден. Ако е образован, плаща данъци и следва установения ред за живот в дадената държава, то не виждам проблем да бъде неин гражданин или поне временно пребиваващ. Ако е в нарушение, би трябвало да има механизми за превъзпитание като полиция и съдебна система (която при нас е направена да не работи нормално).
На мен арабите не ми пречат. Работил съм с такива и по принцип са много честни. Тези умопобърканите самовзривяващи се ислямисти, не са всички араби. Това, че по телевизията показват няколко лоши примери, не означава, че всички са такива.

Ти като един по телевизията който преди 2-3 години ходеше по всички медии и обясняваше колко добре щяло да бъде да дойдат бежанци че да се поднови генофонда на България защото сме твърде малко и определени заболявания предавани наследствено се срещат вече твърде често сред българите.

Има араби и араби. И аз познавам араби които не можеш да ги разбереш че са такива, като започнеш от перфектния български, висше образование, децата им социализирани сред българите по нищо не различаващи се от съучениците си, до това, че не са религиозни, нямат някои типични за етносите си черти, не се събират на тумби с други такива, жените и дъщерите им не са забулени, технологиите не са нещо мръсно и варварско, дори голяма част от тях ги използват активно в професията си и т.н. Ама тези са твърде малко. И обикновено са дошли през соц-а по някакви заслуги, главно с цел образование и просто са останали тук. Арабите преди масовото навлизане на исляма са били една от най-развитите цивилизации и са направили множество открития в областта на медицината и математиката.

Ясноти е, че всички говорим за "бежанците", които идват тук с техните си изостанали от преди 500 години разбирания, не искат да се социализират в новото общество в което са попаднали смятат, че всеки им е длъжен/ направо като циганите - те имат права и точка, за задължения не става дума/ цапат, правят мизерия, не са научени да пазят обществените придобивки, опитват се да налагат техните разбирания. За мен не е нормално да кажем на центъра на София да има тумба молещи се по 5 пъти на ден. Същевременно ако отида в някоя от техните страни и на пътя се прекръстя най-вероятно ще ме арестуват. Не е нормално жените им да ходят тук забулени с бурки, фереджета или хиджаби там не знам какво му се вика, а ако там жена ми е без забрадка ще ни тикнат и двамата в затвора за разврат. Това ми е най-дразнещото, че идват тук и се опитват да си налагат техния ред, въобще не се опитват да приемат моя. Същеврменно обаче част от тях виждайки свободата си тук - тръгват по лош път и така започват да притесняват хората - крадат, бият се, изнасилват, замесват се с наркотици и терористични групировки. Това е проблема. Нямам нищо против самите араби. Имам против тези които пречат на моето нормално съществуване, опитват се да налагат своите разбирания и поведение. лед като си дошъл тук ще се съобразяваш. Ако не ти харесва си отиваш там от където си дошъл.

И нека всички които ги защитават да ми отговорят на въпроса - защо всичките "бежанци от войната" отиват в Европа, защо не сме чули за вълни от имигранти в Саудитска Арабия, Катар, Йемен, Оман и т.н които държави са в пъти по-близко до въпросната война? Ама то отговора е ясен. И в България не е чак толкова зле, че да ни подминават от всякъде. Все си мисля, че има доста по-лоши места, от които хората попаднали тук ще им хареса. Пък и нека не забравяме най-важното. България е част от ЕС и веднъж попаднали тук е много по-лесна миграцията на запад.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Историята се повтаря както през пети век.Варварите идват,срутват Западната Римска империя(ЕС) и се заселват.

После варварите по някакъв начин са поумняли и са се цивилизовали.

Иначе в момента Европа щеше да е варварска.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нещата в Западна Европа все повече заприличват на навечерието на Втората Световна война.

По-скоро около Европа.

Ако приемем че Путин е новия Сталин. Ердоган може да мине за новия Хитлер. Ние за новата Полша.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Бежанците бързат за Германия и още няколко богати европейски държави. Те да му мислят. За бежанците България е само трамплин и по възможност гледат дори да ни заобиколят. Тук най-много да останат 20-30 хиляди бежанеца (това е с голямо закръгление нагоре), което не е фатално. Само трябва да бъдат разселени така, че да нямат мнозинство в района си, т.е. да се смесят с останалите.

заприличват ми на скакалци
които ще ометат всичко по пътя си!
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

И нека всички които ги защитават да ми отговорят на въпроса - защо всичките "бежанци от войната" отиват в Европа, защо не сме чули за вълни от имигранти в Саудитска Арабия, Катар, Йемен, Оман и т.н които държави са в пъти по-близко до въпросната война?
Защото очакваш информация само от нашите родни медии. Голяма заблуда е, че всички бягащи от войните в Близкия Изток идват само в Европа. Повечето бягат в близките държави, защото първо е по-лесно (по-наблизо са) и второ битът там е подобен на познатия на тях в родната им държава. От толкова милиони бягащи в България са влязли като бежанци най-много 20-30 хиляди.
А по темата за генния фонд, той отдавна е яко мешан у нас. През наша територия какви ли не народи са минали и са оставили по нещо. В състава на първата българска държава (до преди падане под византийско) са участвали много племена и нашите ханове/царе често са ползвали в армията си куманската конница (куманите не са българи като етнос).
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Какъв е човек по етнос и ген няма голямо значение.

We do not yet adequately understand the way in which the different environments in the world have selected over time the genes which determine our capacity to do different things. The overwhelming desire of society today is to assume that equal powers of reason are a universal heritage of humanity. It may well be. But simply wanting this to be the case is not enough. This is not science.
To question this is not to give in to racism. This is not a discussion about superiority or inferiority, it is about seeking to understand differences, about why some of us are great musicians and others great engineers. It is very likely that at least some 10 to 15 years will pass before we get an adequate understanding for the relative importance of nature versus nurture in the achievement of important human objectives. Until then, we as scientists, wherever we wish to place ourselves in this great debate, should take care in claiming what are unarguable truths without the support of evidence.

James Dewey Watson
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Проблемите с емигрантите са от религиозно, културно, и интелектуално естество.

Няколкото читави измежду тях не са аргумент за баналните хуманистични/антирасистки дрънканици.
Почти всички са необразован, фанатизиран, и озлобен хуманоиден добитък.

Пристигналите в Европа през последните години не работят и не допринасят положително за икономиката на ЕС.
Само паразитничат, цапат, и вършат престъпления.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Струва ми се, че тази година пак ще има изпълнения по Нова година в Кьолн и други градове в Европа... Само чакат да има струпване на повече хора и жени и започват с животинските изяви...
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нещата в Западна Европа все повече заприличват на навечерието на Втората Световна война.

Войната отдавна се води.....но зомбитата спат пред телевизорите и таблетите....."модерната"война е много по-страшна от оная дето я знаем от хитлерово време, но парадокса е че и тя - "модерната" води към същите резултати като всички скапани войни :evil:
 

Горе