Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Войната отдавна се води.....но зомбитата спат пред телевизорите и таблетите....."модерната"война е много по-страшна от оная дето я знаем от хитлерово време, но парадокса е че и тя - "модерната" води към същите резултати като всички скапани войни :evil:

А ти като не спиш какво правиш?
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

А ти като не спиш какво правиш?

Тва което е по силите ми.......

Ако всеки прави това което може, положението ще е мноооого по-различно :( ама пуст мързел, страх, предразсъдъци и т.н./не изключвам и себе си/, то да победиш Себе си е най-трудно, ама както и да е....много го задълбах.

:roll:
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Забавно е да си въобразяваш, че се води някаква война и дори да се изживяваш като герой в нея. И докато тези донкихотовци си въобразяват, че правят нещо, а болшинството други спят (т.е. не им дреме нито за важните, нито за въображаемите неща), реалните неща (включително проблеми) се случват.
Най-важните мерки, които трябва да се вземат във връзка с бежанците не е да се изграждат стени до небето по границите. Това би изглеждало прекалено жалко и отчаяно. Има по-практични две неща, които могат да се направят. Първото е да се вземат мерки да не се образуват райони, в които да живеят само бежанци, защото така ще се появят множество държави в държавата, което може да доведе до гражданска война и искания за автономии. Тъй като няма как да им се ограничи предвижването (все пак не са затворници), на местата, на които е известно, че се струпват повече бежанци (най-често по религиозни причини) трябва да има засилено полицейско присъствие. Основната роля на тези полицаи не трябва да е репресивна, а по-скоро напомняща за бежанците да не забравят в коя държава живеят и това, че трябва да спазват правилата. При нарушаването на обществения ред, естествено, полицаите трябва да се намесят, за да стане ясно, че така не може.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Тва което е по силите ми.......

Ако всеки прави това което може, положението ще е мноооого по-различно :( ама пуст мързел, страх, предразсъдъци и т.н./не изключвам и себе си/, то да победиш Себе си е най-трудно, ама както и да е....много го задълбах.

:roll:
Това, което правиш е да спамиш по форумите май? Би ли обяснил какво правиш и как би решил проблема?
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Това, което правиш е да спамиш по форумите май? Би ли обяснил какво правиш и как би решил проблема?

форумите? кои форуми бе човек? къде другаде ма срещна?

А кво правя няма на теб да обяснявам, тук някои хора само злобеят, чешат си езиците и хейтат та са носи.....

А да спама - споко не си падам по такива работи, ма админите като са измислили 6 поста за да пишеш ЛС........и пак съм чел и писал за неща който ме интересуват.

Айде приятна вечер :beer:

п.с. А на Европа/дето е и България/ почти и са е....и майката, мато където и да стъпиш по света в днешно време така красиво е "глобализиран" и "демократизиран" че все едно къде си. А бежанците не ги тача.....виж едно е да бягаш за да се спасиш-теб и семейството, и да спазваш законите там където заминеш, друго е да си "пренесеш" боклука с теб и да искаш да е по твоите правила/ако изобщо имат някакви правила/.
А аз съм си имал вземане даване и с араби и с турци и Аврупейци, и знаеш ли във всяко стадо има черни овце, въпроса е да не е бялата само една.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

А по темата за генния фонд, той отдавна е яко мешан у нас. През наша територия какви ли не народи са минали и са оставили по нещо.

Прочети малко за българския ген и тогава се изказвай !
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

форумите? кои форуми бе човек? къде другаде ма срещна?

А кво правя няма на теб да обяснявам, тук някои хора само злобеят, чешат си езиците и хейтат та са носи.....

А да спама - споко не си падам по такива работи, ма админите като са измислили 6 поста за да пишеш ЛС........и пак съм чел и писал за неща който ме интересуват.

Айде приятна вечер :beer:

п.с. А на Европа/дето е и България/ почти и са е....и майката, мато където и да стъпиш по света в днешно време така красиво е "глобализиран" и "демократизиран" че все едно къде си. А бежанците не ги тача.....виж едно е да бягаш за да се спасиш-теб и семейството, и да спазваш законите там където заминеш, друго е да си "пренесеш" боклука с теб и да искаш да е по твоите правила/ако изобщо имат някакви правила/.
А аз съм си имал вземане даване и с араби и с турци и Аврупейци, и знаеш ли във всяко стадо има черни овце, въпроса е да не е бялата само една.

Да не ходиш с прашката да целиш бежанци по границата? Дай пример какво правиш, че май само си чешаш езика
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

У Швеция е почти военно положение.

[video=youtube;RocMz241uFU]https://www.youtube.com/watch?v=RocMz241uFU[/video]
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нищо и няма в Швеция, тук живеем с циганите от колко години, кофти е но оправяме се някак.
 
От: От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Прочети малко за българския ген и тогава се изказвай !
Може да посочиш мястото, от което искаш да чета и е желателно да не е жълт вестник или нацистки (уж патриотичен).
Знам, че някои хора се опитват да си припишат заслуги по наследство посочвайки герои от миналото на народа си за да оправдаят своето жалко съществуване и нежелание за себеразвитие. Не, не гените те определят, а твоите решения и действия. Не може да очакваш да ти се признават заслуги за неща, които не си постигнал.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нищо и няма в Швеция, тук живеем с циганите от колко години, кофти е но оправяме се някак.
Тука с циганите е рай в сравнение със Западна Европа.
Ето и в Германско положението:

[video=youtube;scuk6ff2ceU]https://www.youtube.com/watch?v=scuk6ff2ceU[/video]


Пък да си жена у Германия хич не било оферта:

[video=youtube;uGfP8CyJAhg]https://www.youtube.com/watch?v=uGfP8CyJAhg[/video]
 
Последно редактирано:
От: От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Може да посочиш мястото, от което искаш да чета и е желателно да не е жълт вестник или нацистки (уж патриотичен).
Не, не гените те определят, а твоите решения и действия.
Твоите решения, действия и съзнание се опредлят от генетичните ти заложби, природната ти интелигентност и биохимията на организма ти.

Прочети тази статия.

Ако се интересуваш от темата ти прерпоъчвам тази монография:


 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Англия...

[video=youtube;8t2__69kf8M]https://www.youtube.com/watch?v=8t2__69kf8M[/video]
 
От: От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Може да посочиш мястото, от което искаш да чета и е желателно да не е жълт вестник или нацистки (уж патриотичен).
Знам, че някои хора се опитват да си припишат заслуги по наследство посочвайки герои от миналото на народа си за да оправдаят своето жалко съществуване и нежелание за себеразвитие. Не, не гените те определят, а твоите решения и действия. Не може да очакваш да ти се признават заслуги за неща, които не си постигнал.


8875647F.jpg


Прочети тази книга, която се базира дори на чуждестрани изследвания.
 
От: От: От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

8875647F.jpg


Прочети тази книга, която се базира дори на чуждестрани изследвания.
Всеки може да твърди, че тази или онази история е по-истинска. Ако искаш да докажеш нещо, може да цитираш конкретни неща с конкретни доказателства. Другото е flood с цел размиване на доказателствения процес.
Разлика в гените очевидно има, тъй като очевидно различните раси изглеждат различно. Очевидно с векове тези раси оцеляват, което означава, че това, което им е дадено е достатъчно. За тези, които си въобразяват, че генът определя ще дам за пример нашия народ и държава. Знаем от историята какви славни времена сме имали, а в момента държавата ни е в мизерно положение. Най-важното не е генът. Него си го получаваш и той ти е достатъчен за добър живот. Определящото са решенията ти, т.е. как ще решиш да живееш. Има успяли в живота от всякакви раси. Естествено, всеки успява в различна посока, защото всеки има различни дарби (дори и от една раса да сме, пак има разлики). Не успяват тези, които не желаят да се развиват.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Определящото са решенията ти, т.е. как ще решиш да живееш. Има успяли в живота от всякакви раси. Естествено, всеки успява в различна посока, защото всеки има различни дарби (дори и от една раса да сме, пак има разлики). Не успяват тези, които не желаят да се развиват.
Не схващаш елементарното - разбира се, че средата има значение, но човек не може да надскочи генетичните си заложби. Може да не ги развие грам, но в каквато и среда да попадне, каквито и решения да вземе, не може да бъде това, за което няма дарба. Пък била тя и минимална. Примерно аз не ставам за математик, нито за пианист, а ми се отдават други неща в сравнение с успели математици и пианисти. Някои групи хора обаче не стават за нищо, както е показала хилядолетната човешка история. Стават само да ядат, пият и да се плодят.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Не схващаш елементарното - разбира се, че средата има значение, но човек не може да надскочи генетичните си заложби. Може да не ги развие грам, но в каквато и среда да попадне, каквито и решения да вземе, не може да бъде това, за което няма дарба. Пък била тя и минимална. Примерно аз не ставам за математик, нито за пианист, а ми се отдават други неща в сравнение с успели математици и пианисти. Някои групи хора обаче не стават за нищо, както е показала хилядолетната човешка история. Стават само да ядат, пият и да се плодят.

Гледай "Гений със Стивън Хокинг" и ще разбереш, че няма такава група хора, които да не стават за нищо.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Гледай "Гений със Стивън Хокинг" и ще разбереш, че няма такава група хора, които да не стават за нищо.
Гледай човешката история и ще разбереш, че има. Ако мислиш че греша, покажи ми чудесата на африканската цивилизация. Тук не броим сламените колиби.

Аз изводите си ги вадя на базата на факти, а не на холивудски продукции. ;)
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Нищо и няма в Швеция, тук живеем с циганите от колко години, кофти е но оправяме се някак.
Европейските цигани са на светлинни години напред в еволюцията, в сравнение с тази паплач, която се настанява в Европа. И второ циганинът никога не би си позволил подобно варварство, защото Европа също е техен дом.
Докато тъй наречения емигрант е с промит мозък от поколения и има съвсем различна ценностна система.
 
От: Ако влезнат септември 3 милиона бежанци в България ?

Гледай човешката история и ще разбереш, че има. Ако мислиш че греша, покажи ми чудесата на африканската цивилизация. Тук не броим сламените колиби.

Аз изводите си ги вадя на базата на факти, а не на холивудски продукции. ;)

Това не е холивудска продукция, а продукт на National Geographic. Какви чудеса по точно ти трябват ? Република Южна Африка е на 28 място по БВП в списъка на Световната банка от 192 държави. Втората по големина болница в света е в ЮАР. В Судан има повече пирамиди, отколкото в Египет (ако говорим за древни чудеса). А ако говорим за племената (бушмени, хамер, зулу и т.н), пак си е удивително, да живееш в тези сурови условия и да поддържаш живота си чрез сравнително примитивни пособия. Това, че отказват да приемат съвременните технологии и начин на живот, не значи, че стават само за да ядат, пият и да се плодят. Щом са се запазили толкова години в тези условия и с този начин на живот, явно, че не са толкова примитивни, колкото ти си мислиш.
 

Горе