Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Вие още ли спорите...?
На 20-ти май ще разберем кой-кого. Според мен няма да се състави правителство. А ако се състави, народът пак ще излезе на улицата и е много вероятно да стигнем до още едни избори. А след това, защо не, до експертно правителство от ЕС? Найс, а? Ааа?
За нас не остава нищо, освен да работим здраво, че не знаем какво ще ни дойде на главата след няколко месеца. Политиците ще се оправят (тия дето не са се оправили все още), ние, народът, да му мислим...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

При всички положения ГЕРБ отново печелят. Дай боже този път и пълно мнозинство да имат :).
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Баси, толко много ли гербаджии има у форума:shock:

Ейй, прост народ слаба дъжава
Нема се упрайм никога:(
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ми за кого да гласуваме? За АТАКА ли? За БСП ли? Никога. Единствената партия, която направи нещо за България е ГЕРБ. Щом за теб прост народ е около 2 милиона българи излез и протестирай след 12 май защо ГЕРБ са спечелили. Аз не желая да влизам в спорове. Нека всеки си даде гласа на 12 май.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Има...щото са лизаромазачи с ЕЙЙЙЙЙЙЙЙ ТАКИВА хемароиди по лизалниците :twisted:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

temite, 12 годишните не трябваше ли да одат по купони и да свалят мацки... или ти си от тия най-прецаканите зубъри дето сноват да компенсират по онпорнетките в почивката на фрилансерските си изпълнения :lol:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На 21 години съм. Електротехник съм трета степен и уча висше образование. Не ми се занимава с идиоти :).
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ми за кого да гласуваме? За АТАКА ли? За БСП ли? Никога. Единствената партия, която направи нещо за България е ГЕРБ. Щом за теб прост народ е около 2 милиона българи излез и протестирай след 12 май защо ГЕРБ са спечелили. Аз не желая да влизам в спорове. Нека всеки си даде гласа на 12 май.

Ми кат'си кьорав, докато не ти се запали чергата няма да видиш, че цялата държава е в руини и пламъци от самозапалили се твои сънародници
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

хаха 21 годишно зуброзомби :) тия ги най-обичам...и какво те накара да мислиш, че гроб са направили най-много за бг-то?? Не ми казвай само, че това е основната ви тема като седнете да вечеряте с тати и мама :lol:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ми кат'си кьорав, докато не ти се запали чергата няма да видиш, че цялата държава е в руини и пламъци от самозапалили се твои сънародници

7 човека..ли колко станаха за нема и месец ТОВА Е МЕГА ТУРБО СВЕТОВЕН РЕКОРД...просто върха на трагедията...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

На 21 години съм. Електротехник съм трета степен и уча висше образование. Не ми се занимава с идиоти :).

Тука сме само идиоти, така че щеш или не щеш, ще се занимаваш, след като имаш твърдения редно е да ги защитиш. Според мен нищо не си видял още. На 21 години освен ГРОБ друго какво си видял в съзнателния си живот?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Не ми се занимава с идиоти казах. Доста над твоето интелектуално ниво съм, а вече няма нищо общо с мама и тати. Ти като си деградирал си е твоя работа. Както казах не искам да влизам в спорове тука. Аз ще си гласувам на 12май за когото трябва и ще влезна да ви пиша да ви питам как сте след като отново ГЕРб са спечелили :). Ще ви потърся не ме забравяйте. А @bgtupanfighter моля ти се пусни си Том и Джери и се успокой малко. Може да си изядеш някога боя така като се отваряш неподготвен. Жалко е, защото е пълно с грозна и недъгава паплач като теб :).
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Не ми се занимава с идиоти казах. Доста над твоето интелектуално ниво съм, а вече няма нищо общо с мама и тати. Ти като си деградирал си е твоя работа. Както казах не искам да влизам в спорове тука. Аз ще си гласувам на 12май за когото трябва и ще влезна да ви пиша да ви питам как сте след като отново ГЕРб са спечелили :). Ще ви потърся не ме забравяйте. А @bgtupanfighter моля ти се пусни си Том и Джери и се успокой малко. Може да си изядеш някога боя така като се отваряш неподготвен. Жалко е, защото е пълно с грозна и недъгава паплач като теб :).

Някой май ни излъга за годинките
На колко годинки си момченце, че като ти гледам ченгелчетата дето си написал, май още нямаш право да гласуваш
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Някой май ни излъга за годинките
На колко годинки си момченце, че като ти гледам ченгелчетата дето си написал, май още нямаш право да гласуваш


Това, че правописа не ми е на ниво не означава, че лъжа. Не съм казвал, че правописа и пунктуацията ми е добра. Ваша си е работата на кого да вярвате. Защо трябва да ти давам отчет. Аз отчет ще дам на 12 май пред когото трябва :). Не съм конфликтна личност, затова не желая да споря казах. Каквото искате правете просто си изказах личното мнение за кого ще гласувам и кой според мен ще излезе победител и съм сигурен, че не го мисля само аз :). А и от самата анкета се вижда кой води. Лека вечер на всички!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ми за кого да гласуваме? За АТАКА ли? За БСП ли? Никога. Единствената партия, която направи нещо за България е ГЕРБ. Щом за теб прост народ е около 2 милиона българи излез и протестирай след 12 май защо ГЕРБ са спечелили. Аз не желая да влизам в спорове. Нека всеки си даде гласа на 12 май.

Какво е това "нещо" което са направили? Не ми казвай само, че са недозагладените магистрали и наводняващото се метро.

Не се заяжда нито имам намерение да споря най-добронамерено питам какво е това нещо? Дай 1-2 примера да видим. :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

:lol:
Или съм на кеф, или съм повреден от дъжда и облаците.
Тупане, този "младок" май ще направи най-бързата сребърна звезда, вместо червена. И аз допринесох за това. Не знам дали да ме е срам, но за първи път давам зелено на новобранец-заяждач.

А сега ще плесна една еретична мисъл, дето май се прокрадна у нашийот форум, ама потъна у джендемо:
Май най-бързия път България да има шанс да се оправи е изборите да спечели ГЕРБ. По възможност за самостоятелно правителство.
Другите вехти мошеници са позабравени какви поразии направиха. А ГЕРБ-от е пресен, жежок и ароматен все още. Ако има възможност и се фане пак да управлява, бърже-бърже народа пак че се сурне по улиците. И с пресни сили може да си извоюва Велико народно събрание и доста промени.
Язе друг начин не виждам. Сега технологичното време, естествено, нема да промени нищо. Пак старите близначки
fokken5.jpg

че гледаме у парламенто! А те додека се съблекат по без бикини, че мине повече време.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Това, че правописа не ми е на ниво не означава, че лъжа. Не съм казвал, че правописа и пунктуацията ми е добра. Ваша си е работата на кого да вярвате. Защо трябва да ти давам отчет. Аз отчет ще дам на 12 май пред когото трябва :). Не съм конфликтна личност, затова не желая да споря казах. Каквото искате правете просто си изказах личното мнение за кого ще гласувам и кой според мен ще излезе победител и съм сигурен, че не го мисля само аз :). А и от самата анкета се вижда кой води. Лека вечер на всички!

Защо бе пиленце не щеш да спорим?
Дай да поспорим. Аз обичам да споря, щото умните хора казват, че в спора се ражда истината.

Та като за начало ми кажи какво хареса на управлението на ГРОБ

Аз ще ти кажа какво не харесвам
-Съсипаха дребния бизнес
-Увеличиха безработицата
-Окрадоха здравната каса
-Увеличи се корупцията
-Увеличи се бюрокрацията
-Увеличи се полицията
-Пълен контрол на медиите
-Схеми за ощетяване на държавата в почти всички сфери- енергетика, евро фондове, държавни поръчки...
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Защо така нападате момчето? Фактите са си факти - ГЕРБ се провалиха, но пак имат най-висок процент подкрепа. И аз също казвам, че е по-добре да са ГЕРБ, отколкото БСП! А най-добре е да е Атака ;) С Биаро ще викаме за Сидеров, нали така? :D
Пича е прав - на 12-ти всеки да иде да гласува и после ще видим какво ще стане :)
 

Горе