Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Аз до сега не бях гласувал, мисле да отида, но се отказах. Само на мен ли ми направи впечатление, че нито една партия(ГЕРБ, БСП, ДПС, АТАКА, СДС и останалите мъжелюбци барабар с Президентшата) не обърнаха внимание на исканията на народа нито за изборния кодекс, нито за монополите, нито за нищо. Само за собствените си гъзове мислеха - дет вика черната Златка самогъзлеци! :mrgreen:

Преходното правителство и то няма пълномощия и на 12 май ще си избираме между старите тумбаци-самогъзлеци. Е, сори ама няма как да си пусна гласа за антибългарски партии, които показаха ясно, че не ги еня народа!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

хаха аз чак сега видях, че ти мига аватара :) Сметай за каква цифра време едва сега виждам.... а кат си помисля аз кво набито очо имам и не съм видял, сметай бгтупанзобмиатак масите колко неща им минават през Ушите Гледайки.... умно, като например 20-те утепани магарета :D
Те всичкото магарета отдавна са ти измрели, не ми се вярва да е останало и едно, камо ли мигащо:)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Абе има един жив и той е катър, поне не е като твойто муле :wink:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Абе има един жив и той е катър, поне не е като твойто муле :wink:
Брей , то тоя твой катър много се лансира, чак Дянков му е метнал око:) Вероятно срещу 3 киля млеееко, че гласуваш:)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ще гласувам и за кофичка кисело мляко, щом е против :twisted:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Точно 'щото не ги искам тези ще отида да гласувам за някой друг. Партии колкото искаш. Дори понякога се озорват печатарите да съберат толкова много партии в бюлетината.
Ако не гласувам, пак ще се преизберат тези чрез купени гласове, които увеличават значимостта си с всяко негласуване.
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Точно 'щото не ги искам тези ще отида да гласувам за някой друг. Партии колкото искаш. Дори понякога се озорват печатарите да съберат толкова много партии в бюлетината.
Ако не гласувам, пак ще се преизберат тези чрез купени гласове, които увеличават значимостта си с всяко негласуване.
Унвайс е написал само 3 реда лукум, това означава че е болен нещо или принципно имам сведения, че е рода на Карл Майн и това доста сериозно го удря в клавиатурата, понякога:)
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Аз до сега не бях гласувал, мисле да отида, но се отказах. Само на мен ли ми направи впечатление, че нито една партия(ГЕРБ, БСП, ДПС, АТАКА, СДС и останалите мъжелюбци барабар с Президентшата) не обърнаха внимание на исканията на народа нито за изборния кодекс, нито за монополите, нито за нищо. Само за собствените си гъзове мислеха - дет вика черната Златка самогъзлеци! :mrgreen:

Преходното правителство и то няма пълномощия и на 12 май ще си избираме между старите тумбаци-самогъзлеци. Е, сори ама няма как да си пусна гласа за антибългарски партии, които показаха ясно, че не ги еня народа!

Хубаво е да оставяш ромите и туристите от Турция да гласуват вместо теб.
Браво :clap:
Исканията ли? Аз още не мога да разбера какви са и реални ли са.
Симпатизирам само на едно и държа на него.
0000034054-middle.jpg
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Имат доста пропуски можеха спокойно да се постараят повече - Ако това им е преамбюла дано да не такава и програмата - Надявам се да си вземат сериозна бележка - че съм си купил билет специално за изборите да ги подкрепя ама с трици не се ловят маймуни

Не си `арчи парите, освен ако не искаш да се видиш с роднини и стари гаджета.
Бях се отписал от тази тема, но като видях, че се е включил литературния ми приятел waldes, който днес е в подем, реших да видя какво си хортувате.
По-добре четете Илф и Петров, отколкото пренебрегващата селяните партия. В България на практика истински граждани няма. Иначе нямаше да сме на това дередже.
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Хубаво е да оставяш ромите и туристите от Турция да гласуват вместо теб.
Браво :clap:
Исканията ли? Аз още не мога да разбера какви са и реални ли са.
Симпатизирам само на едно и държа на него.
Виж файлът 5989

Въпроса е принципен въпреки, че и протестиращите не знаеха какво искат.

Да гласуват вместо мен ако щат и талибаните от Афганистан - аз тия няма ди ги подкрепя. :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Да принципен е, след като искаш да гласуват вместо теб, нямаш право да се оплакваш!
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Да принципен е, след като искаш да гласуват вместо теб, нямаш право да се оплакваш!

След като плащам данъци имам право да се оплаквам! Да ме освободят дума няма да кажа. :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ти си избрал хората, които определят данъците (по-скоро ромите де)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Лично бате, това искам защото баща ми работи вече повече от 20 години в тази партия и разликата между сега и преди 5 години е огромна. И аз щях да карам момента мерцедес и нямаше да седя в интернет :Д нали ме разбираш?

Devlix, доколкото знам си от турски произход, в което няма абсолютно нищо лошо. Искам да ми кажеш, ти като български гражданин, какво ще направи партията ДПС за теб или за мен, ако има мнозинство в парламента?
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Това дали имаш или нямаш право да се оплакваш няма никакво значение, след като и да го правиш няма никакъв ефект. Единственият начин да се стресират депутатите е като гласуваме за някой друг на изборите. Тях само от това ги е страх. Не съм толкова тъп, че да се откажа от последното останало ми оръжие срещу тях.
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

След като плащам данъци имам право да се оплаквам! Да ме освободят дума няма да кажа. :)

Еми освободи се сам те като не искат.

Слагаш един голем кръст на всичко и си събираш багажа.

Регистарция на Фирма в УК - 100 паунда

Здравни вноски на година - 100 паунда

Чувството да си свободен - Безценно
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

[video=youtube;BIx7aU4jxAA]http://www.youtube.com/watch?v=BIx7aU4jxAA[/video]
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Като видях името на групата та се сетих за един стар виц

Отива млада добре изглеждаща дама да си подова данъчна декларация и понеже не е много сигурна дали добре я е попълнила моли един от данъчните да я погледне
Гледа той - Вила на морето Вила в Планината - Апартамент в София, къща в Драгалевци - Скъп джип скъпа кола и пита
- Извинете с какво се занимавате?
- Компаньонка съм
- Аха, правите свирки
Тя му задава контра въпрос
- Ти каква заплата получаваш ?
- 500лв
- Да ти кажа ти правиш свирки, аз правя минети.
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Едно видео: http://vbox7.com/play:eb1ac3f30b

Доста вярни неща казват за това какво сгафиха.
 

Горе