Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ако изборите бяха Днес за кого щяхте да гласувате

  • ГЕРБ

    Votes: 26 24.8%
  • БСП

    Votes: 7 6.7%
  • ДПС

    Votes: 4 3.8%
  • Партия Кунева

    Votes: 8 7.6%
  • ОДС - СДС-Костов

    Votes: 6 5.7%
  • АТАКА

    Votes: 14 13.3%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Новосъздадена Гражданска Партия

    Votes: 15 14.3%
  • Няма да гласувам

    Votes: 12 11.4%
  • Още Не съм решил

    Votes: 6 5.7%
  • Друга съществуваща вече Партия

    Votes: 7 6.7%

  • Общо гласове
    105
  • Poll closed .
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Защо така нападате момчето? Фактите са си факти - ГЕРБ се провалиха, но пак имат най-висок процент подкрепа. И аз също казвам, че е по-добре да са ГЕРБ, отколкото БСП! А най-добре е да е Атака ;) С Биаро ще викаме за Сидеров, нали така? :D
Пича е прав - на 12-ти всеки да иде да гласува и после ще видим какво ще стане :)

Ти си от ГРОБ?
И си от Варна
Града с най-много протестиращи

...немам думи
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ти си от ГРОБ?
И си от Варна
Града с най-много протестиращи

...немам думи

протестиращи срещу какво?
срещу една частна фирма, ахаха :D
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Смешно наистина, те ГРОБ са си направо частна фирма :-o ГРОБ ЕООД
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Е, нали хората искаха да махнат ГЕРБ и ги махнаха с тези граждански протести и кървища? Сега в анкетата пак тези гербери водят? Защо така? :mad: Нещо не ми се връзва... при нас, българите, май няма много много логика в действията ни...за съжаление.. :cry:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Гледам пак пуснали някакви купени социологически проучвания да промиват мозъците на овцете- ГЕРБ - 30%, БСП - 16%. Да и един мармот...До вчера ги пъдиха с камъни сега ги искат с мнозинство. Връзвали се някой на такива глупости?

Ако Гроб пак спечелят ще си туря един голям подпис като Amoun - Срам ме е, че съм българин! Няма да има по-тъпо племе ако ги изберат пак и тука не става дума изобщо за политика или партии. Става дума за едно некадърно управление дето съсипа бизнеса и държавата - въобще не гледам и не ме интересува партията. Да избераш пак това управление дето няма капацитет дори и след хилядите смени на министри и докара хората да се срамят по европата, че не може да си платят тока. Сори, ама няма как да не призная, че сме най-тъпото племе на планета. :(

Тук искам да направя уточнение за промитите от политика мозъци, че поста ми не тип анти герб - за съвсем друго става дума. Който ме е разбрал - разбрал. :)
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Социо агенциите вече не само се карат, но и се бият относно врачуването.... :lol:
 
От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Ти си от ГРОБ?
И си от Варна
Града с най-много протестиращи

...немам думи

Ти си тъп?
Ама много??
Ама много, много???

... немам думи!

ако беше чел цялата тема, както и доста от политическите теми в офтопика, щеше да знаеш, че съм за Атака. След това, щеше да знаеш, че предпочитам ГЕРБ, пред БСП-ДПС bundle-а. След това, не съм от Варна,а живея там - разликата е огромна. След това - на протест бях веднъж, за 15 минути. На място, на което 10 000 човека протестират за различно нещо аз място нямам!
Какъв ти е на теб проблема с Варна? Тука хората излязоха на улицата. Тук наистина излязоха да протестират, а не като в другите градове. И това го правеха постоянно - всеки ден, без да спират. Какъв ти е проблемът с Варна и хората тук? Или проблемът, както винаги е, че този път София не е център на внимание?
Навсякъде хората са толкова объркани, че никой не знае вече за какво да се бори. ТИ като си против ГРОБ, на кой симпатизираш? На оная пръдла с очилата, или на оня пръдльо с очилата? Всеки тук има право на мнение, което свободно да изразява и то без да бъде нападан или обиждан заради това!!! Ако не те кефи - alt + F4 и не влизай повече, ясно? И без това престоят ти не е бил кой знае колко дълъг, та едва ли ще се усети липсата ти...

Преди години този форум беше едно супер готино местенце, в което имаше точни хора. А сега има хиляда-хиляди тежкари и сульовци и пульовци... Много ви порасна работата на всички, че цъкате по бъксовете... По-голямата част от хората, които бяха сериозни, вече не ги виждам да пишат тука - имат си стабилен бизнес и не се занимават с разни пубери, които избиват комплекси. Крайно време е да се сложи един филтър на тоя форум, че много духа, като вратата стои отворена...
 
От: От: Ако изборите бяха Днес за кого бихте гласували

Интервю на Люба Кулезич с Даниел Вълчев

Много интелигентен човек.Показа на платената подлога която водеше предаването,колко тъпа и жалка е.


кой беше този? а да, сетих се

http://vbox7.com/play:5c1952dd

[video=youtube;ZMau8DI7tfc]https://www.youtube.com/watch?v=ZMau8DI7tfc[/video]
 

Горе