Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ако днес са изборите, за коя партия ще гласувате?

  • БСП

    Votes: 12 48.0%
  • ГЕРБ

    Votes: 9 36.0%
  • България на гражданите ( Пръмова )

    Votes: 4 16.0%

  • Общо гласове
    25
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ами като се сложат всичките ще гласуват, ама сигурно ще съм единствения който ще гласува за тях :Д движението за права и свободи :Д

коя? После ще се направи анкета с всички партии, моя грешка беше да сложа само тези
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Не ми харесват посочените. Най-вероятно ще е за някоя малка партийка с голяма вероятност да е Синята коалиция. Ако все пак нямам друг избор освен посочените три, най-вероятно изборът ми ще са червените. Не че ги смятам и тях за читави, но другите съвсем не стават.

+1
Не съм гласувал през последните 20 години и мислех, че няма сила, дето може да ме накара. Е грешал съм.
До сега, независимо кой от крадците беше на власт, винаги оставяше % за другите. Тези искат и взимат 100%. И унищожават останалите.
Нямам намерение да си хвърлям гласа за малки партии без шанс да се опрат на герберите, за това - комунистите ще са.

Пп. Знам, че ще се въртя в гроба заради това, но среден за бойко. Комунистите са гадни копелета и ще ги натрият в калта.
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ето я новата тема: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35995

Тео, защо за БСП... по-добре да се даде шанс на нови лица, стига с тези.
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ами като се сложат всичките ще гласуват, ама сигурно ще съм единствения който ще гласува за тях :Д движението за права и свободи :Д
Ще се води ли дискриминация ако му набия ряпата на тоя? :rolleyes:
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ще се води ли дискриминация ако му набия ряпата на тоя? :rolleyes:

За мен не!
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ще се води ли дискриминация ако му набия ряпата на тоя? :rolleyes:
Ще.
И расова, и политическа, и религиозна.
Той сам си набива ряпата, че и канчето, стига да не се бъзика.
Я да видя при другите десет яйца що се мъти...
 
Последно редактирано:
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ще.
И расова, и политическа, и религиозна.
Той сам си набива ряпата, че и канчето, стига да не се бъзика.
Ай да не преувеличааме.
Само политическа ще да е.
От една раса ще да сме, религията не му я знам.

За пръв пъ чувам за 'политическа дискриминация' м/у другото.
Това понятие негативно натоварено ли е или си е неутрално?
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Негативно е разбира се, ти си зъл фашага-хейтър :-o
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

по-добре да се даде шанс на нови лица, стига с тези.
Нали в момента са ''нови лица'', ''свежа политическа кръв'', ''goodfellas'' или както там ползваха това оръжие на предишните избори Гроб:). Ако се изберат нови лица пак ще са скъсаняци без опит в управлението. Това докато си подменят скъсаните гащи, старите пасати и бараките, в които живеят, току виж минал още един мандат:)

С други думи - по-добре крадци с квалификация и опит в управлението, ''отколкото обикновени'' крадци:).
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ай да не преувеличааме.
Само политическа ще да е.
От една раса ще да сме, религията не му я знам.

За пръв пъ чувам за 'политическа дискриминация' м/у другото.
Това понятие негативно натоварено ли е или си е неутрално?
Немаш право да даваш отрицателна биография на некого за политическата му религия. ;)
Да не говорим за икономическата. Имам познати и колеги от този етнос (раса е моя грешка), които отдавна смениха тютюна с пипер, например. И дори в тази шибана от климатично естество година направиха добра реколта и пари. Но религията на болшинството е тютюна. И не щат и да чуят за промяна.
Аз съм инжинер-химик. Е, трябваше ли да се вайкам, че вече не се търсят или са ниско платени хората с тази професия? И да обвинявам политиците?
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

... които отдавна смениха тютюна с пипер, например. И дори в тази шибана от климатично естество година направиха добра реколта и пари. Но религията на болшинството е тютюна. И не щат и да чуят за промяна.
Аз съм инжинер-химик. Е, трябваше ли да се вайкам, че вече не се търсят или са ниско платени хората с тази професия? И да обвинявам политиците?
Кажи-речи същото написах у съседната тема.

По останалото:
Не може да критикуваш расата/етноса на някого, щот с тях се е родил.
Но МОЖЕ да критикуваш/осмиваш/дискриминираш идеите и убежденията му, понеже НЕ СЕ Е РОДИЛ с тях. Те са въпрос на личен избор. Нищо че на практика семейството просто ти ги набива, без да пита желаеш или не. Мюсюлманинът/Християнинът не се ражда такъв. Той (евентуално) приема идеите и постулатите на съответната религия впоследствие...
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Другарки и Другари не спорете,от 70 години е така,ще бъде и пребъде :) на който не му харесва Го Аут

[video=youtube;Xz_c8hqKQBs]http://www.youtube.com/watch?v=Xz_c8hqKQBs[/video]
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ако трябва да избирам между трите - за червените. Никога за ГРОБ-арите които погубват народа.
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Ще се води ли дискриминация ако му набия ряпата на тоя? :rolleyes:

Nein! Nicht!
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Коя е тая Пръмова за първи път я чувам? Не мога да повярвам на очите си. Всичко живо писало, че ще гласува за БСП - вие луди ли сте бе? Май когато сте преживявали виденовата зима сте били бебета в пелени? Тия хора, колкото пъти се докопат до властта и става страшно - ей в нашия град, успяха да спечелят кметските избори и какво - лов на вещици, съкращения, назначения на свои хора - от партията на Доган, щото имали уговорка и всичко вече става предначертано. Тоя Виденов, мислех го за изчезнал безследно, преди една година се появи на ученическо състезание и тотално го осра - чак писаха по вестниците, че толкова явно нагласи резултата, за да спечели неговия фаворит, та прецака явните победители, като си видоизмени на своя глава правилата на състезанието.
За съжаление, нашата държава от 20 години се управлява от престъпниците. Това всеки го знае. Просто следващите, които ще дойдат на власт, са поредните престъпници. Идват само с една цел и си я следват. С ГЕРБ какво стана - дойдоха, строят разни магистрали, поне нещо пак правят, та се вижда. Вероятно това им е плана - да се вижда, че нещо правят. Бутат в затвора разни милионери и после хоп - изчезнали. Що изчезнали? Според моето некомпетентно мнение - изсмукват им милионите и ги пускат да си вървят. Същото става и в Русия в момента - руските предприемачи не смеят да забогатеят - вкарват ги в затвора за нищо, някаква дреболия и оттам излизат с краката напред или дават всичко, което притежават доброволно. Наскоро Борисов каза нещо, от което ми настръхна косата - гледали спестяванията на хората в банките и искали да ги изкарат оттам, та да се стимулира бизнеса и предприемачеството. През 94-та изкараха на хората парите от банките чрез кредитните милионери - ей така, както си спяхме кротко вкъщи и парите ни се стопиха яко дим. Второто опасно нещо, от гледането на хорските сметки - който има повечко пари, да му мисли - отвличания, рекет, затвор и каквото се сетите, докато сам доброволно си даде парите. В България най-добре да имаш толкова пари, колкото да не умреш от глад, в противен случай си жив загинал и семейството ти е уязвимо и всичко.
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Наскоро Борисов каза нещо, от което ми настръхна косата - гледали спестяванията на хората в банките и искали да ги изкарат оттам, та да се стимулира бизнеса и предприемачеството. През 94-та изкараха на хората парите от банките чрез кредитните милионери - ей така, както си спяхме кротко вкъщи и парите ни се стопиха яко дим. Второто опасно нещо, от гледането на хорските сметки - който има повечко пари, да му мисли - отвличания, рекет, затвор и каквото се сетите....


Ако по честен път си спечелил парите, едвали да ти дойде баба Меца на гости!
Но да се пишеш безработен или социално слаб ,а да имаш милиони в банката нещо не се връзва.Бат Бойко си знае работата.Днеска магистрали,а от
утре ще строи затвори.С две ръце за него гласувам,откакто е той на власт ми падна бизнеса и парите,но човека прави нещо, стягам си колана и знам ,защо го прави.Толкова години са на лъгали,крали и т.н,както сега е при Гърците.За да има добър живот занапред сега трябва да стягаш колана.
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

Гласувайте за ГРОБ ама после не се оплаквайте. Следващата година 2013 г. от 1 Юли има план да вдигат цената на тока с 40 % :!: Само че понеже са ГРОБ и ще направят така както направиха това лято - обещаха с 10 % вдигането на ток, но в последния ден... с 13 % ! До година ще говорят 40 % а в последния ден очаквайте 50 %. О да - виновни са тройната колация заради стари подписани договори, ГРОБ не са виновни, те само констатират. Няма да можете и хладилник да пуснете! Цени на храни, на горива, на услуги на всичко. Ваша си работа. Ако спечели ГРОБ - аз се омитам от тук с еднопосочен билет ( имам къде да отида, поне от 3 места имам предложения но все още изчаквам ), даже и лятото няма да идвам, ще ходя на други места за почивка, както много хора направиха още преди 20 години в началото на прехода, защото още тогава са осъзнали на къде ще отидат нещата, а вие си стойте с магистралите, ако те ви правят щастливи...
 
От: Ако изборите са днес, за кой ще гласувате ?

[2:38:38 PM] Aleksandar says: специално за теб и другите пуснах тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=36015
[2:38:49 PM] Aleksandar says: гледая я внимателно и после прави избори

Хайде, че герберската пропаганда започвааааааааааааа
 
Последно редактирано:

Горе