Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Какво очаквате да се случи след Оставка


  • Общо гласове
    16

mantaman

Well-Known Member
Пускам тая анкета щото бая народ повтаря оставка та оставка без да се замисли какво следва и ще се промени ли нещо
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Проваля се бизнес плана на мантата :cry:
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Както виждам аз нещата, ако се стигне до подаване на оставка и служебно правителство на ГЕРБ (вижте кой е президентчето) има много голяма вероятност герберастите по-успешно да фалшифицират изборите, но не мисля че ще могат да управляват еднолични, но ще вкарат НФСБ с които ще се коалират, за РБ не знам, надявам се да няма коалиция между РБ и ГЕРБ.

За мен е по важно първо да се разкара куклата на конци от президентството и после да има избори за парламент.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Проваля се бизнес плана на мантата :cry:
Дянков стана ректор в Москва
Баси, и това ако не е конспирация, не знам кво да кажа за русофилите, дето си мислят, че не ги ловят интернационалните схеми на хазарите:-o
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

С идването на Дянков очакваме преди всичко подобряване на качеството на нашите образователни програми и нов импулс в научните изследвания

Тия май не са гледали какви ги свърши в БГ - Или пък бившият комсомолец си е техен кадър и е бил на практика тук 4 години да видят дали могат да ни уморат
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Не забравайте че Герб и БСП са двете страни на една монета. Преди изборите цялата матра беше герб или бсп, т.е опитват се да заблудят хората, че нямат избор освен между тези две комунистически партии. Целта е да се рдуват на власт, както в америка са републиканците и демократите.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Сложи и отговор - все тая.

Някакво правителство => насиране => протести => нови избори.
И така, докато не тикнат в панделата минимум 200-300 крадци на едро.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

С тая система, всичко става една безкрайна въртележка с псевдоалтернативи.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Ако има избори сега, ГРОБ ще си вкарат патерица и ще управляват отново, и Тиквата ще се шири по всички медии и пак всичко ще е по начина АЛАБОКО!
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Бойко никога вече няма да е премиер и Цв Цв никога вече няма да е министър това е сигурно.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Абе за цвъки съм сигурен ама Боко все още се надява да стане чудо - добре че реаниматорският блок са гола вода та няма да му стигнат барабар и с НФСБ-то
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Абе за цвъки съм сигурен ама Боко все още се надява да стане чудо - добре че реаниматорският блок са гола вода та няма да му стигнат барабар и с НФСБ-то
Боко е деад, ама хайде от БСП- активаторите и да поскачаме върху главата му, за да сме сигурни, че наистина няма и да мръдне:)
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Абе с един милион идолопоклонници още го не броим за дал фира
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Реформаторския блок няма да се навият да са в коалиция с Герб и Бойко да е премиер. Ако предложат друг човек може и да стане, но то никой сериозен около него не остана.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

На изборите гласувах за Кунева защото до последно твърдеше че няма да прави коалиция с ГРОБ сега пак продължават да въртят тази лъжа, ама както ти казваш всъщност пазарлъка ще е кой ще е премиер и кои ще са министрите.

Със сигурност не бих подкрепил партия за която имам и най малкото съмнение че може да направи коалиция с ГРОБ
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Би било доста интерсно, ако утре има избори - въртележката ще е пълна и нищо, че писах ББ и РБ(щото това бяха отговорите) то най-вероятно ще имаме дълго и продължително служебно правителство.
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Би било доста интерсно, ако утре има избори - въртележката ще е пълна и нищо, че писах ББ и РБ(щото това бяха отговорите) то най-вероятно ще имаме дълго и продължително служебно правителство.
Иии туй лий ши е интересното, бе блекаутейт
Баси наистина ми се насаждаш като краен неолиберастки агитатор
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Продължително служебно правителство - Това означава нови избори - Има го като отговор :)

Днеска пак чета за простотиите с кворума и една статия на един анализатор - констатира това дето го говоря от няколко дена - ГРОБ се топи по бързо като опозиция от колкото като управляваща партия - Това е световен феномен

Много ми е чудно какво се случи там 6 години перфектна медийна политика - Каквото и да се наакаше мутрафона веднага се опаковаше в целофан и народа му се радваше - И изведнъж изпуснаха протестите пролетта и от тогава грешка след грешка все едно са сменили екипа - има нещо гнило
 
От: Ако има ОСТАВКА какво очаквате да се случи след изборите

Иии туй лий ши е интересното, бе блекаутейт
Баси наистина ми се насаждаш като краен неолиберастки агитатор

Извинявай Динтрониксе, но не виждам праволинейно решение - нито БСП+ДПС, ще са нито и ББ+РБ, но неква по широка коалиция, а най-добри би било РБ изиобщо да не мисли ББ. Тук е интересното мисля, че РБ ще го играят силен пас и самосиндиаклно, имат повече акъл в главата си от примерно юруша на Волена и осирането му. При силна позиция за не коалиране ще си гарантират още елктрорат. В случаи да има правитеслтво, то трябва се изиграе с точни и ясни правила и ако не се случат да се разпадне коалиция - затова е интересно каквото и да е ще е много крехко ако тръгне на идея коалирания. Ако това е насаждане, не знам честно - ама нали си нациоаналист та не признаваш чуждото мнение. Нима чакаш юруш да се възкачи, добре че вече такава помия като партия юруш няма видим скоро.
Като за теб няма нищо интерсно, я кажи какво ще се случи?

П.С. Манта прав си ама мисля, че ще е една доста дълга серия от избори и от там дълго служебно правителство. Ще имаме серия от крехки коалиции и служебни - докато не филтираме цялата помия.
А за ББ и зимата, то си беше чиста външна намеса(всичко почна след проваленият рефендум, знаеш чии интерси защитаваше) и мощен ПР, герб се топи щото нямат твърд електрорат и хората дават вота на различни партии - РБ я дават вече 3-та сила след последните проучвания. Специално за Динтроникса да не мисли, че някой го агитира - това са фактите.
 
Последно редактирано:

Горе