Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Съгласен съм с happyslacker!
Ползвайте разширенията!
20332012366b6a30e188.jpg
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

То и аз успях да се заплесна с тези момичета...
Иначе си продължавам с мирния протест срещу протеста ви.
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Абе хора...

за кви разширения говорите?
следите ли темата?

Радев, мисля, че takamato и happyslacker имат предвид една много хубава функция на форума - Ignore List.

Това е прекрасното удоволствие да разкараш някой от погледа си: просто влизаш в цпанела и търсиш Edit Ignore List добавяш досадника, чиито постове не искаш да виждаш.

Съвсем скоро ще вкарам един от моите "любимци" в него

пп. препоръчвам на всички мои "почитатели" да ме добавят там - така ще бъде по-лесно за мен и за тях
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Аз лично намирам една такава "екстра" за излишна, тъй като държа да чета всичко писано по конкретната тема, пък било то и от тези дето не харесвам, но щом има желание за ignore опция и ако има кой да я добави, нека я има.
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Unwise, аз не предлагам да се въведе - опцията я има: кликни на линка "Профил" точно под логото на форума и виж последното в секция "Настройки и опции"
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Крайно време е да се направи нещо наистина не само в пазара щото и на мен вече ми омръзна всеки новорегистрирал се да пише по две думи от сорта "допада ми" , "не ми допада" в сериозните теми щото са най- отгоре като тази за Дропшипинга напр. Този форум, който ми е любим , да не е само за да си пускаме рекламите, а?!

newebie ако игнор лист вършеше работа нямаше да си пишем сега ..и също не си длъжен да отговаряш на всеки пост в чуждите теми
 
Последно редактирано:
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Ignore не помага, защото като цъкна "Нови мнения", пак си излизат плюенията. Просто няма да ми се вижда текста.
И ако ще си ги добавям един по един в листата всеки път...

"допада ми" , "не ми допада" поне трови по малко нервните клетки.

Що Unwise да не пише в всяка тема? :)
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

:) по малко ама трови
 
Последно редактирано:
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Що Unwise да не пише в всяка тема? :)
Спокойно, спазвам межународните норми за ограничения на отровните изпарения и не пиша във всяка тема.:lol::lol::lol:
 
От: От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Радев, мисля, че takamato и happyslacker имат предвид една много хубава функция на форума - Ignore List.

Точно под картинката бях сложил тази връзка (май трябваше по-нагоре да я сложа за да се вижда):

Ползвайте автоматична проверка на правописа - не се излагайте по форумите!


Ето един банер, който може да се слага над полето за писане по форумите:

 
Последно редактирано:
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

@Unwise, давам ти приятелски съвет - НАМЕРИ СИ ПРИЯТЕЛКА!
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

@Unwise, давам ти приятелски съвет - НАМЕРИ СИ ПРИЯТЕЛКА!
Не че сгрях какво общо има с темата, но все пак благодаря за приятелския съвет.
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

Честно казано прочетох само началото на темата, обаче ми е писнало от теми за по една услуга или дето се предлага сайт за продан, но не е обявена нито цена, нито сайта, нито, посещения. Предлагам секцията за продажби да се нарпави като в дата и темата след пускането да бъде автоматично заключена за да се избегне спама и теми с непълна информация за сайта, който се продава да се трият. Относно услугите предлагам да се пускат теми само от хора, които търсят услуги и контакта да се извършва чрез skype msn, PM или email, така ще се избегне спама и възможността всеки да пуска теми с това какво предлага и тн. Относно рекламната секция, просто ми е писанало от хора, които предлагат нереални цени за реклама и е много жалко ако някой се хваща и си дава парите. Твърдо съм против срещу продажбата на линкове, но това е друг въпрос. Като цяло мисля, че се налага пълно преустройство и промени в правилата на секция "Пазар" !
 
От: Ако направя петиция за Невлизане в Предприемача

ей, ти още малко ще затвориш форума - това заключване не е решение. Просто ще има повече обяви от рода "продавам супер як сайт пишете ми на ЛС".

Може би ще бъде по-организирана секция пазар ако има формуляр за попълване на основни атрибути, който пускащия обявата не може да прескочи. Колкото до коментарите - въпреки спама, от който пращи секция пазар, коментарите са много важни за една сделка и съм сигурен, че те значително могат да допринесат за увеличаване на броя на сключените сделки. Недостатъкът е, че трябва постоянна модерация - нещо, което в момента не виждам как може да се осигури

май, излязохме офтопик
 

Горе