Ако някой има малко време и иска безплатни кликове и линкове

ilianskim

New Member
Търся желаещи коелги които да са бета тестъри на функциите на сайта .Първите 5-ма ще получат линкове на първа страница(Възможно най-добра позиция горе) на www.bganzeige.de с 6000 посетителя дневно и с PR4 ако има желаещи може да ми пишете тук или на скайп :ilianskih .
Това мисля ,че ще ти е добре за безплатна реклама на сайта и ще има посещаемост поне 40-100 човека на ден .Зависи какви са ключовите думи на сайта ти с които ще те линквам.
Чакам желаещи.
Тестването се състои в това да добавиш акаунт ,да регистрираш сайта си.
При регистрацията трябва да зададеш реципрочен линк към www.princrease.com
С това ще получите и още линкове с ваши ключови думи от сайта който сега е с PR2 .
-Да се изпробват тууловете които създавам за СЕО инфо .Пример
Инфо за сайт


Това са усливията .Получавате линкове от сайтове с PR4 и PR2 ,а слагате един линк може и от страница със ПР0.
 
За сега имам 2ма .
За сайтове със Англиийсоговоряща аудитория предлагам линк в
/Специална оферта за сайтове с над PR3
www.myvideo-box.com 2000 посетителя ПР0(още )
Български сайтове :
http://snimki.princrease.com е също оферта ПР3 600-700 на ден
2050 регистрирани домомента потребителя
/
Ето и трафика на www.bganzeige.de за да се види от къде е трафика:

princrease.com/posestenia.gif
 
мерси

ще ти добавя линк до утре с <а хреф=-...>Онлайн Бизнес </а>
съгласен ли си ? Говоря за bganzeige.de ,ако не кажи ми думи да са 2 макс и не Българските Предприемачески :) ще ги слагам най-горе и ще ми липсва място за 5 :) огромни линка :) моля те също да драснеш на skype ilianskih един ред :)
 
icq:173317336
Слагам ти Онлайн Бизнес на бганцайге.де и после сподели има ли кликове :)
вече са 4-ма
ако има наплив ще измисля и за следващите 20-тина добри награди ;)
 
Първите 3 сайта са добавени .Онлайн Бизнес със заглавие "Форум за онлайн бизнес . Оптимизация за търсачки" съм добавил предприемача
 
Мерси ilianskim. Щом става дума за такива трейдове ще препратя някои 9тези които четат тази тема) към: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com, ако нямате нище ротив. :lol:

В тази секция ще се зблъскате с начините които предоставяме за нашето популяризиране в мрежата, надявам се че и забвъдеще ще се радваме на вашата взискателност, за да ставаме повече и по-силни в тази насока.

Благобаря ви, приятели. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
@ilianskim мерси отново бате :) ще наблюдавам статса за дошлите от там и ще ти споделя инфото :) Иначе относно туловете на сиата ти маи всичко е ок не ми направиха никакъв проблем :)
 
много добра оферта..стига да мога да се възползвам:)
не видях никъде реципрокал линка на сайта.
пейстни го тук за да го сложа на сайта си.
 
<a hfre="http://www.princrease.com">SEO Tools </a> EN
<a hfre="http://www.princrease.com">Обмяна на линкове </a>BG
Добави във линка каквото искаш target="_blank" class="" no ne i nofolow,че да не правим цигански раооти ;)
и после ми драсни едно на icq to да кажеш как е минало icq to ми го имаш май
 
Мерси батка .Днес вместо да правя нещо по кода си кореспондирам цял ден с колеги желаещи да участват ;)
Това ме радва де,но ме чака кодване ;)
 

Горе