Ако си мислите, че само в България е така...

nortrant

Well-Known Member
Говори се едно... прави се друго! :D:D

...................................................................................................

5 окт - Русия иска жена от Източна Европа за шеф на ООН. „Говорих с всички кандидати и те харесаха честната и ясна позицията на Русия, че постът трябва да се заеме от човек от Източна Европа. Ние бихме искали да видим в тази роля жена, но не си правим пиар, като някои други държави, които открито заявяват своите предпочитания в полза на жените, а след това гласуват за мъж. Ние не постъпваме така”, коментира по-рано Виталий Чуркин пред репортери.

6 окт - Португалски премиер Антониу Гутериш е новият шеф на ООН

...................................................................................................

05 окт - След изненадващия резултат от референдума в Колумбия, мирното споразумение с ФАРК вече не е фаворит за Нобеловата награда за мир, разказва "Ройтерс".

07 окт - Президентът на Колумбия спечели Нобел за мир
 
Ето ти обяснение

Няма нужда от обяснение - всичко е ясно. По цял свят всичко е едно и също... няма изолирани страни. И утре като започнете да мрънкате как в България било най-зле :D ми става смешно.
 
Няма нужда от обяснение - всичко е ясно. По цял свят всичко е едно и също... няма изолирани страни. И утре като започнете да мрънкате как в България било най-зле :D ми става смешно.
Има ли друга държава, която си прецака собствения кандидат, който имаше 100% шанс? За това говорим, Норт. Единственото, с което сме известни е, че си правим кал - доказахме го и на голямата политическа сцена. :)
Рашките се изметнаха, заради нашия парцал с титла ''премиер'' и селските му тарикатлъци. Нямаме право да им се сърдим. Когато променяш правилата в движение и резултатите ще се променят.
 
Има ли друга държава, която си прецака собствения кандидат, който имаше 100% шанс? За това говорим, Норт. Единственото, с което сме известни е, че си правим кал - доказахме го и на голямата политическа сцена. :)
Рашките се изметнаха, заради нашия парцал с титла ''премиер'' и селските му тарикатлъци. Нямаме право да им се сърдим. Когато променяш правилата в движение и резултатите ще се променят.

:D НЯМА 100% шанс, според мен вероятността Бокова да беше успяла е по-малка от вероятността да дадат такъв пост на страна като България.
Сега всички се правите на големите анализатори, но е смешно, защото ако искаш това което казваш да има тежест не трябва да е "след дъжд - качулка".

И за да бъде максимално изчерпателни, ще ти припомня как прогнозираш президентските избори: Цецка ще загуби, а ако Цецо фалшифицира изборите - ще спечели.
Хахахха, еми то естествено че или ще загуби или ще спечели... да ти имам анализаторските способности.
 
И за да бъде максимално изчерпателни, ще ти припомня как прогнозираш президентските избори: Цецка ще загуби, а ако Цецо фалшифицира изборите - ще спечели.
Хахахха, еми то естествено че или ще загуби или ще спечели... да ти имам анализаторските способности.
Норт, ти верно ли не схващаш какво казвам??? Умишлено ли изкривяваш казаното от мен, за да звучи абсурдно?
Какво по-логично от това: Тетка няма шанс, освен ако гроб отново не фалшифицират изборите и я назначат, както направиха с пудела.
На моменти създаваш впечатление на умно момче, но понякога си като блондинка в мол. :)
Знаем цецо 6-те апартамента как прави избори. Сгрешени бюлетни, хаос в изборния ден, изхвърлени чували с валидни бюлетини, зарязани списъци в ЦИК..., но да не се отклоняваме от по темата.

България имаше шанс с Бокова, защото отговаряше на търсения профил - тя, а не страната ни. Не че ми пука кой ще е председател на ООН, нито пък за Бокова. Включих се в темата ти, за да ти дам анализ от страничен наблюдател, но като гледам, не си го прочел. ;) Изложихме се за пореден път, като показахме гадния си манталите, а ти се опитваш да омаловажиш нещата, очерняйки рашките. Подмолните политически игри при руснаците са висш пилотаж, за които Ганьо от банкя не е дорасъл изобщо. Набиха му шамарите, та му вързаха сопола на фльонга, а той си мисли, че си е поиграл с големите... смех.
 

Горе