Ако си програмист - прочети!

yasuo

Banned
Рейтинг - 25%
1   3   0
Здравейте, предприемачи. Тъй-като фрийланс раздела е заключен за нови потребители?! А не ми се иска да спамя по форума за да си пусна обявата, то ще пиша тук...
Трябва ми някой да ми изработи един много прост сайт. Може и някоя модифицирана CMS. Не е от значение, просто искам да има нужните функции, а те са:

*Снимки - Нещо като галерия, просто снимки, които да се сменят с две стрелки в ляво и дясно
*Статуси - Текст, под който си има файсбук лайк бутон, и така в една страница примерно 10 текста с 10 бутона

Общо взето е това, доста куцо го обясних затова пускам линкове към два сайта, които имат двете неща които ми трябват.. мен ми трябват същите неща, но в един сайт.

ЕДИТ: Хайде няма да пусна линковете тук, че съм нов и да не си помислите, че правя реклами! Проявилите желание да се захванат с задачката ще помоля да ми пишат съобщение, да дооточним, ако все пак сте разбрали за какво иде реч, ще е хубаво да ми пуснете приблизителна цена + срок за изработка!

Поздрави!
 
От: Ако си програмист - прочети!

Има ред тука брат!
Набий ми още 10тина репи, пич. Хубаво си има ред, ама тука май сте леко..... ако бях наспамил форума, пак щяхте да ми набиете репите, че 'спамя" нали ? Както и да е жив и здрав, тука мисля, че е офтопик раздел може си дрънкаме всичко? Жив и здрав пак!
 
От: Ако си програмист - прочети!

А не го гледай тоз! Той слага червено за щяло и нещяло. Има си дневен лимит и трябва да го изпълни просто ти си бил в по-горни позиции ..
 
От: Ако си програмист - прочети!

А не го гледай тоз! Той слага червено за щяло и нещяло. Има си дневен лимит и трябва да го изпълни просто ти си бил в по-горни позиции ..
Остана една червена и за теб
 
От: Ако си програмист - прочети!

Принципно, изобщо не се шашкай на репутацията. Малко хора знаем, че тя е турбо-фалш..., а още по-малко знаем, че положителната репутация се дава за укротяване на страстите :wink:
Така че който си мисли, че е получил положителна реп защото го уважават, адски много се е объркал, поне не и в 80% от разделите тук :twisted:


Та по тая убит повод - кога ще махнете репа в политика и офтопик?! Друга добра идея е също коефицента на репите. В хелпа трябва да е х3, в парите х2 и так далее в тоя дух
 
От: Ако си програмист - прочети!

Херото спри да се излагаш с тази репутация, като малко дете си.....не знам как можеш да се вържеш на този ПСЕВДО показател тук за каквото и да е
 
От: Ако си програмист - прочети!

Страшна глупост е това...просто не мога да повярвам как е възможно дадени хора да станат подвластни на тази измислица
 
От: Ако си програмист - прочети!

Херото спри да се излагаш с тази репутация, като малко дете си.....не знам как можеш да се вържеш на този ПСЕВДО показател тук за каквото и да е
И на мен ми е през оная работа за репутацията, раздавам ги щото на другите им пука.
Не ги слушай, че не им пукало.
И наистина е малко недомислена, не може за офтопик теми да получаваш репутации. Би следвало само в "работните" фоуми да може да се дава репутация
 
От: Ако си програмист - прочети!

Искам да благодаря на момчетата, които компенсираха с репутациите, със сигурност не би трябвало да му пука на човек за такава глупост, но аз все пак съм нов и е кофти така да тръгвам. Жалко само за uphero, стар утвърден потребител, а като някой 12 годишен келеш, от teenproblem :D
Не мисля, че е чак такъв проблем, че съм пуснал тема тук, че търся програмист, все пак това че фрийлънс раздела е заключен, е тъпо! Нищо против този тип забрани, но за този подфорум, мисля е ненужно! Както и да е всеки сайт си има политика!
Поздрави на всички! Peace :beer:
 
От: Ако си програмист - прочети!

Та по тая убит повод - кога ще махнете репа в политика и офтопик?! Друга добра идея е също коефицента на репите. В хелпа трябва да е х3, в парите х2 и так далее в тоя дух

+1 .
 
От: Ако си програмист - прочети!

Искам да благодаря на момчетата, които компенсираха с репутациите, със сигурност не би трябвало да му пука на човек за такава глупост, но аз все пак съм нов и е кофти така да тръгвам. Жалко само за uphero, стар утвърден потребител, а като някой 12 годишен келеш, от teenproblem :D
Не мисля, че е чак такъв проблем, че съм пуснал тема тук, че търся програмист, все пак това че фрийлънс раздела е заключен, е тъпо! Нищо против този тип забрани, но за този подфорум, мисля е ненужно! Както и да е всеки сайт си има политика!
Поздрави на всички! Peace :beer:
Къв си ти е?
Ай сега си седни на задника и помисли защо всеки не може да пуска теми в freelance раздела.
 
От: От: Ако си програмист - прочети!

Набий ми още 10тина репи, пич. Хубаво си има ред, ама тука май сте леко..... ако бях наспамил форума, пак щяхте да ми набиете репите, че 'спамя" нали ? Както и да е жив и здрав, тука мисля, че е офтопик раздел може си дрънкаме всичко? Жив и здрав пак!
Прав си.
Трябва да се обясни спокойно а не с роагата напред :D
Когато се регнах, при мен също нямаше изискване за коментарите, но подкрепям правилото. Все пак наистина има причина за него, а не е просто защото на админите им е скимнало да сътворят "свинщина". На други места изискват в пъти повече мнения и пак не могат да се справят със спамери, с двойни акаунти и с какво ли още не. А и все пак това е форум, очаква се хората да пишат в него. :)



:D :lol:
Направо цитирам колежката. Мисля, че е 100% права.
 
От: Ако си програмист - прочети!

ТО във форума е тенденция да се дават червени репи на новаците. Аз като се регистрирах преди време и на първия-втория пост някъде баааам червено, щото бях писал в 1 обява, че си заслужава :) Така, че не се чуди.
 
От: Ако си програмист - прочети!

В "Политика" няма репутация. Бе махната още при създаване на категорията.

А правилата са за спазване. И уважаване!
Някой пикае ли още в антрето, като иде някъде, щото много е на зор?! А?

Винаги ме е дразнел всеки новопристигнал, дето смята, че форума трябва да се върти около него и всички са длъжни да му приклякат и коленичат!
Тук не сте в мах`лата си. А сте на гости.
 
От: Ако си програмист - прочети!

Човека ако не разбира дотолкова, че да помага - какво да прави за да натрупа нужния брой мнения? да пише в темите - от къде си, на колко си и т.н. ли?
това е още по-тъпо!

относно раздел Политика - той би трябвало да e забранен за индексация от Г и нови потребители да не могат да пишат и/четат в него
все пак този раздел е между другото за старите потребители...а не да привлича нови и за създаване на съдържание
 
От: От: От: Ако си програмист - прочети!

Прав си.
Трябва да се обясни спокойно а не с роагата напред :D

Направо цитирам колежката. Мисля, че е 100% права.
Ако става въпрос ти си само за червени репутации, супер сдухан и комплексиран тип! Както и заклет спамер! Наби ми репата, не виждам смисъл да спамиш повече!
 

Горе