Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Maverick

Well-Known Member
Търся актуален списък с артикъл директории. Може да са общи, може и нишови. Може да са безпалтни, може и платени (стига цените да не са мн. високи).

Ползвах 2 сайта със списъци, но явно не са обновявани от мн. време и повечето не съществуват вече.
 
И аз се нареждам на опашката, макар че надали някой има готов подобен списък. Имаше една тема, в която се коментираше кои са директориите приемащи статии и тези, където статията е на изчакване повече от две седмици.
 
Другия вариант е всеки да сподели мнение и да ги поддържаме в един пост?!? Аз имам под ръка двадесет на брой проверени.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Аз работя с тези директории и съм доволен. Повечето от тях приемат бързо и не е нужно да си късате нервите чакайки седмици.

bgarticle.com, mrejo.net, dnevniche.com, eu-bloger.eu и web-lookup.com приемат статиите без одобрение от администратор.

authorbg.com
bgarticle.com
socialdude.net
rozovadolina.net
mrejo.com
spodeli.eu
blogomania.org
statii.onlainbg.com
obyavi.biz
vip-articles.eu
аквичоп.com
articlepro.eu
mrejo.net
razkazi.info
myseoblog.org
ipotpal.webpossessor.com
balastra.com
dnevniche.com
eu-bloger.eu
статии.com
kak-da.com
web-lookup.com
 
Re: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Ето един актуален списък дано да ви свърши работа :) - http://blog.webfusion.bg/2013/12/blog-post_4.html

Добре подбран списък, въпроса ми е тези директории с последни публикации преди пет, шест месеца дали си заслужават да пишем в тях, някакви мнения?!
 
От: Re: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Добре подбран списък, въпроса ми е тези директории с последни публикации преди пет, шест месеца дали си заслужават да пишем в тях, някакви мнения?!

Явно друг няма да отговори... и на мен ми беше интересно да разбера :) Аз лично не публикувам в тях, тъй като не е ясно колко точно време ще трябва да се чака, за да ми одобрят материала.

Списъка е актуализиран след последния PR ъпдейт от петък :)
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Кои са аутоапроув?
 
От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Аз работя с тези директории и съм доволен. Повечето от тях приемат бързо и не е нужно да си късате нервите чакайки седмици.

bgarticle.com........приемат статиите без одобрение от администратор.

Това вече не е така, последната седмица съм изтрил над 50 статии и поне 20 потребителя. Мисля, че е ясно защо! Статиите Ви пуснати тук ще бъдат пуснати при всички положения, но не и веднага. Няма кой да се занимава с това, когато имаме време поглеждаме, поне 1-2 пъти седмично. Ако бързате и искате веднага статията да е пусната, това вече не е вашата директория.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

За кво се занимивате изобщо с директории, след като няма абсолютно никакъв смисъл от тях, даже ви вредят на сайтовете :?
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Директориите са безплатен способ за оптимизаторите за набавяне на качествен линк билдинг, поради фактът че техните собственици филтрират качествените, уникални и полезни статии, които се предоставят чрез правилата за публикуване в тях.

Директорията е чужда, нейното поддържане не засяга копирайтърите, те не плащат хостинг за нея, нито домейн, нито дизайнерски услуги или каквото щете, свързано със съществуването й.

Вариантът е да си поддържате собствен сайт и блог, в който да си пишете статиите и да слагате линковете си в тях. Но тук става въпрос за линкове на клиенти, т.е. най-разнородни и множество такива, от които вие самите също нямате нужда, но срещу подобна услуга взимате пари на тези същите клиенти. Разнообразието Санчо :)
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Качествен линк билдинг дръжки. Нищо качествено няма и това не е никакъв линк билдинг. Не те ли линкне релевантен и сериозен сайт, с минимум ПР 5 забрави...било е едно време, сега няма никакъв смисъл от директории, разберете го
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Добре, а клиент като иска 30 линка всеки месец искам да те видя какви линкове ще слагаш.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Не се занимавам с подобни услуги. Ако имаш примерно новинарски сайт, доказан, стар, вървежен, актуален с достатъчно информация - хората сами ще те линкват. Аз винаги като гледам съдържание от друг сайт му пускам линк. С право или не, все пак трябва да се правят някой неща безплатно и натурално, не както е в бг за всичко да си плащаш. Знам, че почти никой редактор на сайт не си прави труда да пуска линк към друг (щот трябва да кликне 2 пъти с мишката) ама аз си го правя. Който иска да спами в директории и да се чуди след 3-4 месеца, що не му върви сайта!
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Aми аз и други явно се занимаваме, в тоя ред на мисли на теб не ти вършат работа, обаче на други хора вършат. Същото като скрапбокс линковете - за seo не върши работа, за линкбилдинг също, но пък на мен ми вършат такира линкове работа относно ORM.
 
От: От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Това вече не е така, последната седмица съм изтрил над 50 статии и поне 20 потребителя. Мисля, че е ясно защо! Статиите Ви пуснати тук ще бъдат пуснати при всички положения, но не и веднага. Няма кой да се занимава с това, когато имаме време поглеждаме, поне 1-2 пъти седмично. Ако бързате и искате веднага статията да е пусната, това вече не е вашата директория.

Да радвам се колега, това е много добре. Все пак ги гледате един или два пъти седмично, което е чудесна новина особено познавайки директории, които публикуват статия след 1 месец :shock:

P.S.

И да вече по-малко се разчита на директории за статии, но според мен са чудесен начин да се разнообрази линковия профил. Друг въпрос е какво представлява SEO към актуалния момент, но тук във форума има достатъчно специалисти, които коментират темата.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Не те ли линкне релевантен и сериозен сайт, с минимум ПР 5 забрави

Колега, колко пр5+ ревалентни нишови сайта има в БГ и колко от тях ще ти дадат линк ?

Стига си говорил глупости /на теория е така, ама на практика не съвсем/
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Ам то няма безполезни неща, стига да знаеш как да ги използваш на място и правилно.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Колега, колко пр5+ ревалентни нишови сайта има в БГ и колко от тях ще ти дадат линк ?

Стига си говорил глупости /на теория е така, ама на практика не съвсем/

Има много такива сайтове, просто главните им редактори са пълни кретени, които си мислят, че са хванали Господа за оная му работа и се вземат насериозно. Наскоро имах вземане-даване с една "дама", с която исках да работим и чат-пат да й пиша в сайтовете, естествено срещу заплащане. Няма да казвам кои са сайтовете, но са от най-посещаваните и доста стари, а заплащането беше 1 лв. на статия със сумати изисквания :D директно игнор и не се занимавам с тях.

Относно линковете, всеки може да те линкне, не изисква нито огромни изисквания, нито време. Елемнтарно е и опира до нещо, наречено колегиалност. Но според "грандовете" в бранша е по-добре да не помагаш на малките сайтове, щот някой ден може да ти вземат хляба :twisted:
 

Горе