Актуална версия на Joomla

От: Актуална версия на Joomla

И що трябва аз да се тормозя с планове и графици за CMS-а ? Вместо всичко да става само?
Пари и удобство!

Фирма A разработва приложение B. Вместо да го портва за всички версии, портват се само за стабилните - тези с дълга поддръжка, а тези с къса поддръжка обикновено се ползват от ентусиасти, които не разчитат на сериозни приложения, а си ползват само вградените функции на системата.

Не е глупост, а е добре измислена стратегия. Както казах, ако днес направя сайт, знам как ще се развива системата в следващите 2-3 години и мога да си планирам бизнеса. Същото нещо го има и при Ubunto, както и при много други продукти.
 
От: Актуална версия на Joomla

Значи, ако имаш сайт на 2,5, по-добре изчакай версия 3,5
Но за нов сайт, що да не га прая на 3,1, туй не моа да разбера
Или аз нещо не разбирам, или некой хора са се наплашили и драматизират повечко
 
От: Актуална версия на Joomla

Нов сайт на 2.5, ако ползваш много приложения.

Нов сайт на 3.1, 3.2 или т.н., ако ползваш малко външни приложения, тоест не си зависим от някое голямо приложение.

Колега, с други думи, ако имаш големи приложения, ползвай си 2.5. После можеш да си портнеш директно към 3.5

Ако пък искаш да ползваш джумла примерно да си направиш някоя директорийка за статии, взимай 3.1 (3.2 :)





И що трябва аз да се тормозя с планове и графици за CMS-а ? Вместо всичко да става само?

С какво по-точно се тормозиш? Дърпаш и инсталираш. Приложението е безплатно, не даваш дори стотинка за него, а от него печелиш пари. Имаш ясни графици - ако прочитането им е сериозна трудност за теб, не си за този бранш.
 
От: Актуална версия на Joomla

Стига драматизиране с това 'ако не разбираш от Джумла, не се ващай'
Джумла е добра система, и WP е добра, но всякво драматизиране е излишно... според мене
Тъй излиза, че майсторите ползват Джумлата, па не мисля за верно, щот и УП ползвам и сяка си има качества
 
От: Актуална версия на Joomla

Е uphero що си ми дал отрицателна репутация? Аз си загубих времето да се опита м да ти помогна в избора - повече няма да направя тази грешка. Желая ти успех!
 

Горе