Актуални промокодове за 2019г. на суперхостинг.

$INeed$

Well-Known Member
Грешиш, сайта не е с комерсиална цел, а на НПО, което е в обществена полза и не генерира никакви доходи. И не е нужноо да е 50-70% отстъпката, дори и 20% да е ще е облекчаващо.
Давай смело с нов акаунт тогава. За промокод, не се сещам аз лично. А някой да не пиши по две кутии на ден и не ходи веднъж на кръчма някой петък от месеца, ще има и за хостинг и за поръчка и на лого. :) Не ми се сърди, ама разходите не са някакви мега големи.

$INeed$

Well-Known Member
Най-добрият промокод , който мога да дам за суперхостинг - #неизползвайсуперхостинг
Що бе, кво им е. Според мен са супер-дупер яки. :) Ако може и намерите, залейте ме и мен с кодове. :D :D :D

miraco

Member
Колеги, някой да има излишен промо код за Суперхостинг за нов хост със 70% отстъпка.
След един ден ми изтича хост плана и съм в голяма дилема дали да остана при тях или да отида на друг хостинг доставчик.
Пишете на ЛС ако има някой.

Ако някой се отзове, благодаря предварително.

Svetliooo

Active Member
Колеги, някой да има излишен промо код за Суперхостинг за нов хост със 70% отстъпка.
След един ден ми изтича хост плана и съм в голяма дилема дали да остана при тях или да отида на друг хостинг доставчик.
Пишете на ЛС ако има някой.

Ако някой се отзове, благодаря предварително.
Колега само да ти напомня, че тези кодове са при нов хостинг. За подновяване не важат.

miraco

Member
Зная колега че са само за нов хостинг план. Без това от две години искам да променя хост плана и основният домейн. А и цената е друга.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
и съм в голяма дилема дали да остана при тях или да отида на друг хостинг доставчик
Сега е момента да бягаш :D

dinev

Member
СуперПро - 120 lv.
Най-подходящ за фирмен сайт

• 50 GB пространство
  • Неограничен трафик
  • ★ ★ ★
  • Сървърна мощ x 3

• 3 Backups + Professional Restore

Най поръчван

СуперХостинг - 170 lv

цените са валидни при нoва хостинг услуга.За повече инфо. на ЛС

BurnX

Well-Known Member
В ICN по-добре ли е понеже се двоумя между двата хоста! Става въпроса за трансфер на над 50 блога.
https://coolicehost.com/
Пиши през тикет системата им на бг ако имаш въпроси , собственици са и админи на този форум. Най вероятно могат да ти помогнат и със самото местене и какъв точно план би ти прилегнал на блоговете и трафика.

https://coolicehost.com/
Пиши през тикет системата им на бг ако имаш въпроси , собственици са и админи на този форум. Най вероятно могат да ти помогнат и със самото местене и какъв точно план би ти прилегнал на блоговете и трафика.
Благодаря за инфото. Рядко пиша във форума, повече чета и знам на кой е кулайс хоста и даже съм ги ползвал. :)

Горе