Актуални промокодове за 2019г. на суперхостинг.

Грешиш, сайта не е с комерсиална цел, а на НПО, което е в обществена полза и не генерира никакви доходи. И не е нужноо да е 50-70% отстъпката, дори и 20% да е ще е облекчаващо.
Давай смело с нов акаунт тогава. За промокод, не се сещам аз лично. А някой да не пиши по две кутии на ден и не ходи веднъж на кръчма някой петък от месеца, ще има и за хостинг и за поръчка и на лого. :) Не ми се сърди, ама разходите не са някакви мега големи.
 
Ако е нов акаунт, мисля, че ще работи. Онлайн магазин на шер. :) Ще трябва да е в големите планове, да не кажа към VPS. ;) Успехи все пак.
 
Колеги, някой да има излишен промо код за Суперхостинг за нов хост със 70% отстъпка.
След един ден ми изтича хост плана и съм в голяма дилема дали да остана при тях или да отида на друг хостинг доставчик.
Пишете на ЛС ако има някой.

Ако някой се отзове, благодаря предварително.
 
Колеги, някой да има излишен промо код за Суперхостинг за нов хост със 70% отстъпка.
След един ден ми изтича хост плана и съм в голяма дилема дали да остана при тях или да отида на друг хостинг доставчик.
Пишете на ЛС ако има някой.

Ако някой се отзове, благодаря предварително.
Колега само да ти напомня, че тези кодове са при нов хостинг. За подновяване не важат.
 
Зная колега че са само за нов хостинг план. Без това от две години искам да променя хост плана и основният домейн. А и цената е друга.
 
и съм в голяма дилема дали да остана при тях или да отида на друг хостинг доставчик
Сега е момента да бягаш :D
 
В ICN по-добре ли е понеже се двоумя между двата хоста! Става въпроса за трансфер на над 50 блога.
https://coolicehost.com/
Пиши през тикет системата им на бг ако имаш въпроси , собственици са и админи на този форум. Най вероятно могат да ти помогнат и със самото местене и какъв точно план би ти прилегнал на блоговете и трафика.
 
https://coolicehost.com/
Пиши през тикет системата им на бг ако имаш въпроси , собственици са и админи на този форум. Най вероятно могат да ти помогнат и със самото местене и какъв точно план би ти прилегнал на блоговете и трафика.

Благодаря за инфото. Рядко пиша във форума, повече чета и знам на кой е кулайс хоста и даже съм ги ползвал. :)
 
Отдавна не е писано тук но ако някой има излишен промо код за нови акаунти на Суперхостинг и не му трябва ще съм благодарен.
 

Горе