Акции на Google

leonssss

Well-Known Member
Не знам дали темата е точно за този раздел, но не видях по-подходящ. Някой има ли представа как мога да си купя акции на Гугъл. И според вас печеливша инвестиция ли е?
 
От: Акции на Google

Батка да не кажа всички, но поне на 90% от започнатите от теб теми не стават дори и за Бгмама, на лекарства някакви ли си, пийваш и пишеш ли не мога да разбера? ...
 
От: Акции на Google

Не знам дали темата е точно за този раздел, но не видях по-подходящ. Някой има ли представа как мога да си купя акции на Гугъл. И според вас печеливша инвестиция ли е?

Ххехехе и да купиш акции на Гугъл нема ти помогнат в резултатите, подмазвач такъв долен
 
От: Акции на Google

Батка да не кажа всички, но поне на 90% от започнатите от теб теми не стават дори и за Бгмама, на лекарства някакви ли си, пийваш и пишеш ли не мога да разбера? ...
колега правя проучване, колко. са в час с дал джонс взел джонс. и колко са истинските бугари дето те дърпат у казана
 
От: Акции на Google

Батка да не кажа всички, но поне на 90% от започнатите от теб теми не стават дори и за Бгмама, на лекарства някакви ли си, пийваш и пишеш ли не мога да разбера? ...

Взе ми думите от устата! :D
 
От: Акции на Google

Леончо, по-добре ги дай за благотворителност тези си пари, защото е сигурно че ще ги загубиш, a имаш ли 662 долара налични за 1 акция на гошо или ще го караш на CFD?
 
От: Акции на Google

колега правя проучване, колко. са в час с дал джонс взел джонс. и колко са истинските бугари дето те дърпат у казана

На цена от около 660 $ за акция, към момента, колко точно ще си купиш и какво точно ще чакаш да стане? Да ти изплатят дивидент в размер на хиляди долари? Да скочи на 6000$ цената на акция? Да те викнат в борда с твоите 1-2-3-4-5-6 акциики?


Що се излагаш така? Уж, "стар" предприемач....
 
От: Акции на Google

Не знам дали темата е точно за този раздел, но не видях по-подходящ. Някой има ли представа как мога да си купя акции на Гугъл. И според вас печеливша инвестиция ли е?

Чрез Форекс. Само, че е рисковано, освен ако не търгуваш без ливъридж, но в този случай ти трябва тлъста сметка. :)
 
От: Акции на Google

Чрез Форекс. Само, че е рисковано, освен ако не търгуваш без ливъридж, но в този случай ти трябва тлъста сметка. :)

Колежке, пишеш забавни неща.
Някой те пита от къде мога да си купя ябълки, ти му казваш от крушовата борса :)

На форекс пазара за посмъртно може да си купиш каквото и да е различно от валута :)
 
От: От: Акции на Google

RealM8555885;oney;716116 каза:
На цена от около 660 $ за акция, към момента, колко точно ще си купиш и какво точно ще чакаш да стане? Да ти изплатят дивидент в размер на хиляди долари? Да скочи на 6000$ цената на акция? Да те викнат в борда с твоите 1-2-3-4-5-6 акциики?


Що се излагаш така? Уж, "стар" предприемач....

а уж сме предприемачи!;не може само да се печели трябва и да се рискува,за да загубиш.темата ми бе провокирана от.американско семейство.което е купило за 18000долара 660акции на ябълката.годината била 1998. в момента. акциите са им над 1милион долара и хич не се стремят да бъдат в управлвнието на ябълката.значи мислех си да ме разобедите гугъоските акции не струват да взема на яндекс
. сори тичката да се чете като запетая пиша отжтелефона
 
От: От: Акции на Google

а уж сме предприемачи!;не може само да се печели трябва и да се рискува,за да загубиш.темата ми бе провокирана от.американско семейство.което е купило за 18000долара 660акции на ябълката.годината била 1998. в момента. акциите са им над 1милион долара и хич не се стремят да бъдат в управлвнието на ябълката.значи мислех си да ме разобедите гугъоските акции не струват да взема на яндекс
. сори тичката да се чете като запетая пиша отжтелефона

Много е трудно да ти следи човек мисълта при този начин на изказ. Значи, чел си как някакви купили акции на APPLE през 98-ма и сега те стрували 1 милион. И затова си пуснал темата, в която питаш дали си заслужава да купиш акции на GOOGLE с идеята да те разубедим и да ти кажем да си купиш акции на YANDEX....

:cry:
 
От: Акции на Google

@Леончо, по добре инвестирай за машина на времето да се върнеш 98-ма или направо 80-та да цакаш Microsoft, Apple, Oracle, Google, Amazon, Ebay и още една сурия мегакорпорации - няма какво да им купуваш акциите направо им направи моделите преди тях - няма начин как да се прецакаш или можеш?
 
От: Акции на Google

Колежке, пишеш забавни неща.
Някой те пита от къде мога да си купя ябълки, ти му казваш от крушовата борса :)

На форекс пазара за посмъртно може да си купиш каквото и да е различно от валута :)

Е що да пиша забавни неща? Може да се купят гугле акции, по-точно да се търгува с тях, без физически да се притежават, ако това е идеята. А иначе за закупуване черно на бяло, друг е въпроса.
 
От: Акции на Google

Е що да пиша забавни неща? Може да се купят гугле акции, по-точно да се търгува с тях, без физически да се притежават, ако това е идеята. А иначе за закупуване черно на бяло, друг е въпроса.

Може разбира се, ти описваш CFD и Equity trading/investing, но забавното е че не можеш да купиш или продадеш на форекса каквото и да е различно от валута :)
 
Последно редактирано:
От: Акции на Google

видяло се че акции на гугъл не продават
а вие господа какви акции купувате или търгувате.Открехнете ме.
Всъшност сега видях за компания произвеждаща уникална соларна батерия за телефони, та се чудим дали да не купим акции от там:)
 
От: Акции на Google

видяло се че акции на гугъл не продават
а вие господа какви акции купувате или търгувате.Открехнете ме.
Всъшност сега видях за компания произвеждаща уникална соларна батерия за телефони, та се чудим дали да не купим акции от там:)

Какъв ти е бюджета?
 
От: От: Акции на Google

неприлично скромен

Амбулантната търговия на семки ще ти е таман в бюджета, че и по-доходоносна ще ти е от спекулата с финансови активи.
 

Горе