Алтернатива на Google Adsense

ekzidua

Member
Здравейте колеги. Вече два месеца чакам от Google Adsense да ми акитвират профила но това до ден днешен не се случва.
Профила не е активен Тъй като молбата Ви още се разглежда, AdSense профил с тези входни данни не съществува. Ще прегледаме молбата Ви до седмица от датата на подаване и ще се свържем с Вас чрез емайл. Щом бъдете одобрени за участие в AdSense, ще може да влезете в профила си и да започнете.
Кажете алтернатива на Adsense която да плаща за кликане в/у банер и импресий. Сайта на които искам да сложа банера прави на ден около 70 уникални посещения.
 
За съжаление все още не се е появила добра алтернатива на адсенс.
 
От: Алтернатива на Google Adsense

дай му направо скайпа да не пуска нови теми да го търси

:lol::lol::lol::lol:
 
От: Алтернатива на Google Adsense

Според мен има достатъчно алтернативи на Adsens (някой по-добри, други по-лоши, всичко зависи от темата на сайта). Ще спомена само тези които съм пробвал... httpool.bg, easyads.bg, easytrader.bg, etarget.bg (за последната излъгах, не съм я ползвал)

Много думи се изказаха за плюсове и минуси за всички платформи, аз няма да влизам в подробности. Потърси из форума.
 
От: Алтернатива на Google Adsense

това не са алтернативи...
товеа е все едно той да иска шикалад от швейцария
а ти му предлагаш шоколадово десертче "родопа"
:) а и той има 70 уникални на ден ? колко мислишче ще прави дори и с адсенс ?
3$ на месец...
през всички останали ... 30 стинки
 
Re: От: Алтернатива на Google Adsense

дай му направо скайпа да не пуска нови теми да го търси

:lol::lol::lol::lol:

ще взема направо да помоля да го сложат в хедъра някъде моя скайп :lol:
 
От: Алтернатива на Google Adsense

AMOUN, все от някъде се почва, и ти не си изкарвал много на ден в началото, с неговите 70 уникални... никой не очаква да изкара много, освен ако не е супер специална темата :)

От моя опит (а той е малък, по-малко от година), с httpool.bg съм изкарал повече пари от импресии отколкото от кликове, в адсенс няма импресии, така че да не отричаме всичко различно от адсенс... трябва да се експериментира за да се намери най-доброто решение.

Преди време като пуснах първият сайт на автомобилна тематика в адсенс имах по 1 - 1.5 $ на ден, и кликове от по 5-7 стотинки, после видях еасътрадер че дават 10 и си викам, ей сега направих пачка, ама там пък, нисък CTR и нищо не се получи, после изведнъж от адсенс почнах да изкарвам средно по 4-5$, макса ми за ден беше 8$ за ден, от сайт който правеше 1300-1500 уникални на ден.
 
От: Алтернатива на Google Adsense

Не ми вдъхва доверие, но ако е вярно, то 5 цента на клик е г/д добре.
 
От: Алтернатива на Google Adsense

Добра алтернатива на адсенс е директната реклама, щом става въпрос за българска аудитория. Успех в намирането й! :)
 

Горе