Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Не аз, ти ме боготвориш : )
Е това ли измисли бе човек..Можеше да се постараеш повечко. Май си останах последния мохикан, всичкото колеги не издържаха на напъна:)
 
Аз си лягам, кралев ти мисли през това време, до утре.
 
Е това ли измисли бе човек..Можеше да се постараеш повечко. Май си останах последния мохикан, всичкото колеги не издържаха на напъна:)
Къв напън бе човек? Ти си мислиш, че те напъвам ли? :) Бъди рахат, изчероал се се до там, че трябва да си наемеш някой да води диалога вместо теб.
 
Къв напън бе човек? Ти си мислиш, че те напъвам ли? :) Бъди рахат, изчероал се се до там, че трябва да си наемеш някой да води диалога вместо теб.
Надменност ли долавям или да:). За надменността мога да говоря с години, твоята изглежда е в епогея си:)
 
Надменност ли долавям или да:). За надменността мога да говоря с години, твоята изглежда е в епогея си:)
Поредната грешна констатация. Не е надменност да посека твоята надменност :) Или, ако ти си най-тъп, то не може вечно да се съобразявааме с това. Понспъни се малко. Дай повече :)
 
Последно редактирано:
Поредната грешна констатация. Не е надменност да посека твоята надменност :) Или, ако ти си най-тъп, то не може вечно да се съобразявааме с това. Понспъни се малко. Дай повече :)
Виждам, че още можеш да мислиш, УРА:)
 
Цар Симеон Велики оня ден ми се обади, каза че Цар Калоян бил негов син от династията, ама дали лъже не знам.
 
Все пак си рода на капитан Петко Войвода..
 
Или другоячено казано - истински Българин. Това разните му там руснаци, американци и биомасата от западна европа, те въобще имат ли си своя гдена точка:)
 
Е напъни се и ти де, само подкукуросваш и после бегаш като ощипана мома:)
 
Не се притеснявай, ако нямаш отговор, прекалено мъдър съм излиза:)
 
Не бе, радвам се на хубавото време в парка. Ама като се мислиш за мъдрец, няма да ти развалям илюзиите с истината...
Кой парк, къде да дойда да ти загрея врата:)
 
Ама си носи смнартфона, за смомен да остане:)
 
Сръбите:)
Иебем ти пичку материну:)
 

Горе