Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Ма разбира се. Ти си мокрия блян на всичко де що мърда у природата. И в очите бих си бръкнала, виждайки твой пост, ама е възможно да ми трябват още известно време...
 
Какво става? Реши ли за "коленете и устата"? :)
Още обмислям как да процедирам. Много сериозна дилема...
Павлинчо, ти сценарист на Каналето или на Комиците си? С хумора са като свинята с тиквата - бориш се, ама хич не ти се получава. ;)
 
В момента по-актуалната тема е "Малка Хърватия попиля уж непобедимата Русия " ХАХАХАХАХАХАХАХ
Всяка една деспотична и опресваща хората номенклатура, заслужава да бъде шахматирана от Шахматистите. :D
 
Още обмислям как да процедирам. Много сериозна дилема...
Павлинчо, ти сценарист на Каналето или на Комиците си? С хумора са като свинята с тиквата - бориш се, ама хич не ти се получава. ;)
Що бе, получава се доста добре :)
 
Още обмислям как да процедирам. Много сериозна дилема...
Павлинчо, ти сценарист на Каналето или на Комиците си? С хумора са като свинята с тиквата - бориш се, ама хич не ти се получава. ;)
Какво се чудиш? Докладвай, нали само това може един русофил. Без много, много мислене. :)
 
Какво се чудиш? Докладвай, нали само това може един русофил. Без много, много мислене. :)

Обмислях предложението ти, бе глупи. Параноята си е съпътстващ симптом на психичните отклонения, та реакцията ти не е никак учудваща. :)
 
Нанди Бандева ме желае с всичките си 180 килограма.

И с тези на комшиите даже те желая. Такъв интелект, такова чувство за хумор, такъв точен поглед върху гео-политическата ситуация... :D:D:D
 
Обмислях предложението ти, бе глупи. Параноята си е съпътстващ симптом на психичните отклонения, та реакцията ти не е никак учудваща. :)
Познаването на плитката мисъл на русофилът не е параноя. Не изпо=итвам страх от безпрдметните ти доклади :) Слез на 176 килограма и ще ти излезе късмета (вероятно около Коледа). :)
 
Ще ви кажа руска случка отскоро. Оставих негативен рейтинг на една фирма от която бях много разочарован, онлайн го оставих, учтиво написах без да обиждам, като собственикът е руснак, и ми пише, много тънко да ме плаши с бой, че ще ми прати мутренца-борчета от Русия.

Бих ви съветвал много да внимавате кого обслужвате, на кого продавате, на кого помагате тук и извън в България. Империастическото мислене на руснака е по-силно от това на американеца. И не говоря за правителство, а за нормални граждани. Говорил съм с американци, имали сме търкания с такива, но никога никой не ме е плашил с бой, трепање или с полиция или с квото и да е! Решаваме си проблемите, и всеки по пътя си по живо по здраво. Пък камо ли ако оставиш ревю да ти се кани някой да те трепа, абсурд!

Американското правителство е гадост, но гражданина там от Южните щати и Северните до Монтана и Айдахо особено -- не подкрепя това, което се случва. Но просто е глас в пустиня заради либерализма.

Руският гражданин в България е достатъчно арогантен да говори на руски, не на български или английски! И е достатъчно арогантен да си мисли, че само защото сме граждани на малка държава, ще им се страхуваме, или могат да ни подкупят. Да, ама не. Затова руснака тука като ми говори на руский, аз па му говоря на македонскиот јазик. :rolleyes: Щото ние българите сме изобрателни и хич не ги търпиме теа. :D
 
Последно редактирано:
Ще ви кажа руска случка отскоро. Оставих негативен рейтинг на една фирма от която бях много разочарован, онлайн го оставих, учтиво написах без да обиждам, като собственикът е руснак, и ми пише, много тънко да ме плаши с бой, че ще ми прати мутренца-борчета от Русия.

Бих ви съветвал много да внимавате кого обслужвате, на кого продавате, на кого помагате тук и извън в България. Империастическото мислене на руснака е по-силно от това на американеца. И не говоря за правителство, а за нормални граждани. Говорил съм с американци, имали сме търкания с такива, но никога никой не ме е плашил с бой, трепање или с полиция или с квото и да е! Решаваме си проблемите, и всеки по пътя си по живо по здраво. Пък камо ли ако оставиш ревю да ти се кани някой да те трепа, абсурд!

Американското правителство е гадост, но гражданина там от Южните щати и Северните до Монтана и Айдахо особено -- не подкрепя това, което се случва. Но просто е глас в пустиня заради либерализма.

Руския гражданин в България е достатъчно арогантен да говори на руски, не на английски! И е достатъчно арогантен да си мисли, че само защото сме граждани на малка държава, ще им се страхуваме, или могат да ни подкупят. Да, ама не.
Кажи коя е фирмата брат, за да и дам и аз негативен рейтинг.
 
Кажи коя е фирмата брат, за да и дам и аз негативен рейтинг.
Два дена по-късно ако дойде ново 1-звездно ревю, ще ми пуснат поръчка за трепање, като в John Wick. Ще дойдат професионални убийци от Задкавказието, въоръжени с мотики. П.П. Ще ти пиша на лично.
 
Два дена по-късно ако дойде ново 1-звездно ревю, ще ми пуснат поръчка за трепање, като в John Wick. Ще дойдат професионални убийци от Задкавказието, въоръжени с мотики. П.П. Ще ти пиша на лично.
Да видях, но не мисля че имаш база за притеснение. Качи я тък, за да знам коя е. Ще се погрижа тя да си отиде в Задкавказието. :) Единственото, което ще ти дойде е молба от "професионални руски алкохолиици" за някое шишенце одеклон.
 
Два дена по-късно ако дойде ново 1-звездно ревю, ще ми пуснат поръчка за трепање, като в John Wick. Ще дойдат професионални убийци от Задкавказието, въоръжени с мотики. П.П. Ще ти пиша на лично.
Тези гейт@ци, дето го раздават толкова заплащшителни имат какво да крият. Подай ги насам и ще бъдат затворени, а на теб ще ти се извиняват.
 
Да видях, но не мисля че имаш база за притеснение. Качи я тък, за да знам коя е. Ще се погрижа тя да си отиде в Задкавказието. :) Единственото, което ще ти дойде е молба от "професионални руски алкохолиици" за някое шишенце одеклон.
Няма да пусна, че сериозно ме е страх и не искам да ми взривят апартамента или колата, както ти писах на ЛС, но ако някой недоволен клиент напише един ден, а според мен е на въпрос на време заради некоректното отношение, и то вече има писано в Гугъл Мапса (ревюта), ще отида и ще му харесам поста моментално!
 
Няма да пусна, че сериозно ме е страх и не искам да ми взривят апартамента или колата, както ти писах на ЛС, но ако някой недоволен клиент напише един ден, а според мен е на въпрос на време заради некоректното отношение, и то вече има писано в Гугъл Мапса (ревюта), ще отида и ще му харесам поста моментално!
А коя беше фирмата? :)
 
Някой ако ми сака да говорим за "нещата в България" и как се върши бизнес в България покрай Руски ботуш, на кафе/бира може да говорим.
 

Горе