Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Ако си така убедена и в живота, разбираемо е защо си милионерка.
Изхождам от личните си сантименти, което автоматично изключва възможността изказването ми е да е базирано на убеждения. Що па трябва да съм милионерка? Това е критерий за нещо или???
 
Бъди "рахат". Никой не те мисли за милионерка. Само те базикат.
Верно ли, бе? Ебаси как се вързАх!
 
Изхождам от личните си сантименти, което автоматично изключва възможността изказването ми е да е базирано на убеждения. Що па трябва да съм милионерка? Това е критерий за нещо или???

1. Ако изхождаш от личните си сантименти, всичко е ясно защо сгреши. Трябва да си обективна, и да не заемаш страна, само защото я подкрепяш. За да успееш, трябва да заемеш страна впоследствие на анализа ти от факти и други фактори. :)

2. Питай Бил Гейтс, Доналд Тръмп, Роман Абрамович, Илон Мъск и много други дали е критерий. Аз не знам. :)

Не е милионерка. :)

sarcasm :)
ˈsɑːkaz(ə)m/

noun
  1. the use of irony to mock or convey contempt.
 
Питай Бил Гейтс, Доналд Тръмп, Роман Абрамович, Илон Мъск и много други

И трябва да ги питам, защото:
а) са безсмъртни;
б) никога не ходят до тоалетна и не им текат сополи;
в) са безгрешни - манна небесна за живота на планетата;
г) нямам идея. Поставил съм ги на пиедестал, защото така правят всички.

Пич, жените сме по-емоционални, отколкото предполагаш. Ти ми изнесе ебати лекцията, понеже симпатиите ми към футболните отбори не са базирани на задълбочен анализ и статистически данни. Аз следя първенството за кеф, и следователно търся точно него. ;)

п.с.Нали знаеш, че сарказмът е изискан начин да бъдеш груб? ;)
 
И трябва да ги питам, защото:
а) са безсмъртни;
б) никога не ходят до тоалетна и не им текат сополи;
в) са безгрешни - манна небесна за живота на планетата;
г) нямам идея. Поставил съм ги на пиедестал, защото така правят всички.

Пич, жените сме по-емоционални, отколкото предполагаш. Ти ми изнесе ебати лекцията, понеже симпатиите ми към футболните отбори не са базирани на задълбочен анализ и статистически данни. Аз следя първенството за кеф, и следователно търся точно него. ;)

п.с.Нали знаеш, че сарказмът е изискан начин да бъдеш груб? ;)
Трябва да ги питаш защото:
1. Са по-умни от теб.
2. По-умни са от теб.
3. От теб са по-умни.
4. Ходят до тоалетна, текат им сополи, не са съвсем безгрешни, пиедесталът са си построили сами, НО всички искат да бъдат като тях, а никой не иска да бъде като теб. :)

П.С. И дебелите жени ли сте "по-емоцинални отколкото предполгаш..."?
 
Павлинке, скучно ли ти е? :)
 
И трябва да ги питам, защото:
а) са безсмъртни;
б) никога не ходят до тоалетна и не им текат сополи;
в) са безгрешни - манна небесна за живота на планетата;
г) нямам идея. Поставил съм ги на пиедестал, защото така правят всички.

Пич, жените сме по-емоционални, отколкото предполагаш. Ти ми изнесе ебати лекцията, понеже симпатиите ми към футболните отбори не са базирани на задълбочен анализ и статистически данни. Аз следя първенството за кеф, и следователно търся точно него. ;)

п.с.Нали знаеш, че сарказмът е изискан начин да бъдеш груб? ;)

1. Сорос е на почти 100 години, докато повечето български баби и дядовци падат като круши на 60.
2. Ходят до тоалетна, но тя е ароматизирана, и се бършат с коприна, която е мека, и нямат хемороиди заради прекомерната мекота.
3. Всеки греши, но тва кво общо има?
4. Не е ли "поставилА съм ги на пиедестал"? Не ми казвай, че и ти си един/една/едно от онея джендъри, дет' не си знаят пола?!
 
Не е ли "поставилА съм ги на пиедестал"? Не ми казвай, че и ти си един/една/едно от онея джендъри, дет' не си знаят пола?!
Имах предвид, че ТИ си ги поставил. Аз кумири гледам да нямам. ;)
Най-големият грях според будистите е да се сравняваш с другите. Нито съм по-добра, нито по-лоша от тях, па нищо, че на Сорос му бършат смъкнатия сфинктер с коприна. ;)
 
Имах предвид, че ТИ си ги поставил. Аз кумири гледам да нямам. ;)
Най-големият грях според будистите е да се сравняваш с другите. Нито съм по-добра, нито по-лоша от тях, па нищо, че на Сорос му бършат смъкнатия сфинктер с коприна. ;)
Моят кумир е Илон Мъск. Явно съм тъп. Кво да се прави. Жалък съм.
 
Явно съм тъп. Кво да се прави. Жалък съм.

Не съм останала с такова впечатление, ама ако кажа, че не си, ще кажеш ''тая па все на спор го извърта''. ;)
В момента, в който махнеш кумирите от живота си, повишаваш шанса си да се превърнеш в нечий кумир. Успех. :)
 
Така е. Илон Мъск е голям неудачник. Неговият кумир е бил Нийл Армстронг. Явно затова такъв смотльо е станал Илон. Добър съвет.
 
''Неудачник'', ''смотльо'', ''тъп'', ''жалък''... Абе, ти сериозно ли ми ги приписваш на мен тия квалификации? Изхождаме от напълно погрешни позиции, затова предположенията ти за моето мнение са тотално сбъркани.

Съдбата обича лидери, а не имитатори. Да се възхищаваш на роден водач е неизбежно и логично, но да си мислиш, че имитирайки го ще станеш същият, е груба грешка. Изборът ти не ме касае по никакъв начин - няма нужда да ме информираш.

Е, ако му направиш мавзолей на Илончо - драсни да се похвалиш. Може и в любопитната хроника на новините да те покажат. ;)
 
''Неудачник'', ''смотльо'', ''тъп'', ''жалък''... Абе, ти сериозно ли ми ги приписваш на мен тия квалификации? Изхождаме от напълно погрешни позиции, затова предположенията ти за моето мнение са тотално сбъркани.

Съдбата обича лидери, а не имитатори. Да се възхищаваш на роден водач е неизбежно и логично, но да си мислиш, че имитирайки го ще станеш същият, е груба грешка. Изборът ти не ме касае по никакъв начин - няма нужда да ме информираш.

Е, ако му направиш мавзолей на Илончо - драсни да се похвалиш. Може и в любопитната хроника на новините да те покажат. ;)
Ще му направя, освен фен-сайта, който съм му направил. А ти ако искаш може да направиш на Ивана или на Емануела един мавзолей. Поздрави.
 
А ти ако искаш може да направиш на Ивана или на Емануела един мавзолей

Значи, ако не си фен на Мъск, си фен на чалгата? Елементарно, ама много, много елементарно...

Наистина ли нямаш капацитета да направиш по-реална преценка, или просто те мързи? Както и да е... жив и здрав бъди.
 

Горе