Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Някой ако ми сака да говорим за "нещата в България" и как се върши бизнес в България покрай Руски ботуш, на кафе/бира може да говорим.
Няма прблем. И без това подличко чакам някоя среща на формуа, че имам да се видя с някои доста отворени з@дници от тук :)
 
А тези първенюта с уж скъпарските коли въобще да не те плашат. Палячовци, дето се чудят къде да си бият комплексите. Имат врагове навсякъде. С какво се занимава тази фирма?
 
Няма прблем. И без това подличко чакам някоя среща на формуа, че имам да се видя с някои доста отворени з@дници от тук :)
Далеко съм ази, од Морето, не че е проблем разстоянието. В София сигурно не съм ходил от 2011–2012. Сигурно се е променила много.

beer-drinking.jpg
 
Последно редактирано:
А тези първенюта с уж скъпарските коли въобще да не те плашат. Палячовци, дето се чудят къде да си бият комплексите. Имат врагове навсякъде. С какво се занимава тази фирма?
Дори не знам дали това, с което се занимава — е това, с което се занимава. Локални граждани май не ги сакат много. Така съм чувал.
 
Винаги по всяка наша сделка, и по всеки наш проблем — участва трета страна, която стои в тишина и сянка. Нищо не остава никога скрито. Това знам. Това, че аз не казвам, не значи че няма да излезе пред всички.
 
Винаги по всяка наша сделка, и по всеки наш проблем — участва трета страна, която стои в тишина и сянка. Нищо не остава никога скрито. Това знам. Това, че аз не казвам, не значи че няма да излезе пред всички.
Абе просто кажи с коя фирма си правил сделка, не ги плюеш с нищо :) Иначе все едно си им съучастник. Вички ние само ще стигнем да правилните изводи. Аз дори обащавам да не ги плюя, а да насоча всички русофили, мкоито пзнававм, към тази фирма. :) Познай защо?
 
Просто не искам публично да пиша нещо, после утре да ми кажат "ти насъскваш хората, ке те трепаме", което не е вярно разбира се.
 
Просто не искам публично да пиша нещо, после утре да ми кажат "ти насъскваш хората, ке те трепаме", което не е вярно разбира се.
Ама ти няма да насъскваш никого. Дай ми ги и аз ще им направя дори реклама :) Само за русофили, разбира се :)
 
Просто не искам публично да пиша нещо, после утре да ми кажат "ти насъскваш хората, ке те трепаме", което не е вярно разбира се.
Дори може да са ти благодарни :) Ще препоръччаме фирмата, като чудесно място за реализация на русофили :) Могат да се молят за работа там :) Ще стане красиво.
 
Последно редактирано:
Така става. С добро да е. Вместо да ги хейтя, да ги плювам, което не ми е било цел, а просто обективно да обясня... На сбирка на форума ще препоръчаме добри услуги.
 
Така става. С добро да е. Вместо да ги хейтя, да ги плювам, което не ми е било цел, а просто обективно да обясня... На сбирка на форума ще препоръчаме добри услуги.
Дай ми името де :) От фейсбук имам списък с невероятни русофилски иди@ти :) Искам да ги насоча към руската фирма, да усетят благодатта и. Няма да плюя, напротив. Сам ще видиш.
 
Става и така, разбира се. Но и сега няма от какво да е притесняваш. Реално, ако оплюем фирмата, то русофилите ще я защитават. Ако обаче всемем че им я похвалим :) няма как да ни се сърдят, като в същщото време все някой от тях ще се нахака там. Ако сега ми я дадеш, обещавам само насочващи, качествени коментари, привличащи русофилски интерес:) Нищо лошо :)
 
Случката е от оня ден. Ще вземат да ме обвинят, че клиенти съм им пратил. Клиенти-агенти. Вече човек да се пази и от добро дето прави, да ти кажа.
 
Случката е от оня ден. Ще вземат да ме обвинят, че клиенти съм им пратил. Клиенти-агенти. Вече човек да се пази и от добро дето прави, да ти кажа.
Не е явярно, Няма да си им ги пратил ти :) Един истински русофил ще го е направил :)
 
Знаеш ли кое е най-жалкото? Че ревютата на фейсбук и други платформи за ревюта са направени точно затова. Да оставиш ревю, и бизнеса да си подобри услугите, и да си види грешките, да си вземе поука. Като не искат да имат негативен, да си заключат ревютата. Просто срамно.

И други пъти са ме плашили, но е било просто "на майтап", или в яростен момент. Този път просто беше друго. Ама истината винаги излиза.
 
Знаеш ли кое е най-жалкото? Че ревютата на фейсбук и други платформи за ревюта са направени точно затова. Да оставиш ревю, и бизнеса да си подобри услугите, и да си види грешките, да си вземе поука. Като не искат да имат негативен, да си заключат ревютата. Просто срамно.

И други пъти са ме плашили, но е било просто "на майтап", или в яростен момент. Този път просто беше друго. Ама истината винаги излиза.
Ами аз за това ти казах, че няма от какво да се притесняваш. Това е някой майтапчия служител, който е пряко засегнат от твоето ревю. Оср@л се е и сега се чуди как да ти запуши устата :), да не го мнамачкат шефовете.
 
Знаеш ли кое е най-жалкото? Че ревютата на фейсбук и други платформи за ревюта са направени точно затова. Да оставиш ревю, и бизнеса да си подобри услугите, и да си види грешките, да си вземе поука. Като не искат да имат негативен, да си заключат ревютата. Просто срамно.

И други пъти са ме плашили, но е било просто "на майтап", или в яростен момент. Този път просто беше друго. Ама истината винаги излиза.
А ти не разчитай друг да ти свърши работата. Истината мже да излез и могато са пострадли много други българи, а ти ставаш едва ли не съучастник. Това е дори по-жалкото.
 
Знаеш ли кое е най-жалкото? Че ревютата на фейсбук и други платформи за ревюта са направени точно затова. Да оставиш ревю, и бизнеса да си подобри услугите, и да си види грешките, да си вземе поука. Като не искат да имат негативен, да си заключат ревютата. Просто срамно.

И други пъти са ме плашили, но е било просто "на майтап", или в яростен момент. Този път просто беше друго. Ама истината винаги излиза.
Кажи, коя е тзи фирма? Не демонстрирай повече малодушие.
 

Горе