Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

Математик ли си,химик ли си,не знам,ама сега имаш нагледна ситуация в Украйна,шефа на ЦРУ пристига тайно и на другия ден убийства на цивилни,после вицепрезидента пристига и пак убийства на цивилни...Терористите казват,че се бият срещу терористи.Всичко е подготвено и добре режисирано,като опитни мишки са украинците.
За кой ли път се повтарям,ако Путин нямаше тази военна мощ,от която се насират американците,досега щеше да е последвал съдбата на Кадафи или Садам.Обори ме ако греша?!.. ;)

Абсолютно е така. Ако Русия нямаха сегашната военна машина, отдавна да са разцепени на 10+ държави. В момента Русия имат по добри ядрени оръжия от САЩ. В Щатите отдавна не се произвежда ядрено оръжие, а тези които разбират от ядрени оръжия там са почти всички пенсионери вече... ядрената им техника остарява и не се знае каква работа ще свърши при нужда. Повечето ядрени бойни глави на Американците са в подводници.

А Русия си поддържа сектора и модернизира вече наличните бойни глави постоянно. Усъвършенства моделите. Не се знае кой има повече Русия или САЩ. Аз сън на мнение че Русия имат повече ядрен арсенал и щатите знаят това естествено.
russianmissile_cc_050814.jpg

Действията на САЩ по света заплашват Русия в дългосроен план.
Опитайте се да погледнете от гледната точка на Русия в 10 годишен план и ще видите че нямат друг избор освен да започнат да се защитават, дори и да атакуват. Мечката се събуди... колкото и на някои това да не им харесва. Какво виждате Русия сключи стратегически съюз с Китай, основава Евразийският съюз, вдигна оръжейното ембарго на пакистан. Това са огромни стъпки на супер кратък период от време. Скоро имам чувството че ще се намесят и по някакъв начин (пряко или косвено) в Авганистан.
 
От: Америка или Русия?

И да Путин трябва да последва съдбата на Садам и Кадафи, може и съдбата на Милошевич, ако предпочиташ. И най-вероятно ще я последва - има време както се казва да го закарат в Хага. И най-вероятно ще го закарат. Успокой се, никой не я избягал от дългата ръка на справедливостта. Ще дойде и времето на Путин. Военната му мощ няма да го спаси. Ще го предадат неговите собствени хора на съда в Хага - както Милошевич и разни други там от Сърбия, Босна и Хърватска техните им хора ги предадоха на трибунала в Хага.

Ти сън ли сънуваш? хахаха. Май тебе трябва да те ощипят да се събудиш. Каква Хага бе. Боли го *** Путин за Гага. Тея съдилища са толкова изкуствени и манипулирани колкото всички останали световни институции под контрола на САЩ.
 
От: Америка или Русия?

Ти сън ли сънуваш? хахаха. Май тебе трябва да те ощипят да се събудиш. Каква Хага бе. Боли го *** Путин за Гага. Тея съдилища са толкова изкуствени и манипулирани колкото всички останали световни институции под контрола на САЩ.


Тоя филм съм го гледал много пъти и резултатът винаги е бил един и същ - диктаторът или го убиват или отива на съд в Хага.

И със Садам кво беше по нашите форумите не е истина, същата работа и същото пенявене. Как Садам щял да ги размаже, как американската техниката щяла да се скапе в пясъците, бла, бла. Американците влязоха като на парад Багдат и половин година по-късно извадиха от от една дупка Садам, който се криеше в нея. :lol: :lol: :lol:


За Милошевич да говорим ли. Върни се назад из БГ форумите - същия писък и същите караници - как американците били лошо, как сръбската армия щяла да ги размаже, как не знам си кво, ала бала, портокола. Хвърлиха му 2-3 бомби - събориха няколко важни сгради и мостове и Милошевич клекна и се изтегли. След 5 години сърбите сами го шътнаха на Хага без никой да ги моли.

:lol: :lol: :lol:


Кво е по-различно от сегашното положение - пак викове, пак крясаци, пак лоши американци, пак добри руснаци и кво ще стане накрая, предполагам се сещате. Неговите олигарси (собствени на Путин) като не могат да правят пари, за да си защитят вложенията и капитали ще предпочитат да го шътнат в Хага, за да ги оставят да правят пари. Елементарно Уотсън както се казва.


:lol: :lol: :lol:
 
От: Америка или Русия?

Честно,все едно споря не с математик,а с Асен Генов.:lol:
 
От: Америка или Русия?

Честно,все едно споря не с математик,а с Асен Генов.:lol:

Аз ти казвам кво става, пък ти каквото си искаш мисли. :lol: :lol: :lol:


Аз съм толкова дърт, че помня целия преход. Бях ученик по бай Тошово време. Още тогава ми разправяха, че комунизма ще победи, че империализма загнива, че САЩ се разпада, фалира и пр. Слушал съм тези приказки над 20 години.

Ефектът е нулев - САЩ са ти там, 1 долар струва 1 долар и се приема навсякъде по Света, с изключение на Европа където Еврото е по-вървежно.

За сметка на това СИВ, Варшавския договор, СССР, Югославия и други такива се разпаднаха. НАТО се разширява, ЕС се разширява и така. Хората искат да си живеят живота, да работят, да вадят пари и да си ги харчат.

Само разни откачалки, които освен да се бият друго не могат. Те те са единствените дето тероризират Света. Даже и китайците вече го разбраха, че с бой нищо не става. Останаха един талибани, ислямски терористи и .... и.... хората на Путин. :lol: :lol:

И местните олигофрени в България, дето ги подкрепят.


Интересно в кой век ли живеят? После що всичко читаво се омита от такива територии. Щото хората искат мир, а не война. Отделно животът е много кратък и вместо да се занимаваш с войнствени идиоти просто хващаш самолета и отиваш на по-хубаво и читава място. Та не се чудете що 2 милиона българи избягаха на Запад. Скоро може да станат 3 милиона и тука да останат 2 милиона пенсионери, половин милион цигани, половин милион държавни служители и 1 милион работещи. :lol: :lol: :lol:

Добре че са имигрантските пари иначе България нямаше как да се издържа.
 
От: Америка или Русия?

1 долар мнооооооого отдавна не е един долар. :lol:
 
От: Америка или Русия?

Кво е по-различно от сегашното положение - пак викове, пак крясаци, пак лоши американци, пак добри руснаци и кво ще стане накрая, предполагам се сещате. Неговите олигарси (собствени на Путин) като не могат да правят пари, за да си защитят вложенията и капитали ще предпочитат да го шътнат в Хага, за да ги оставят да правят пари. Елементарно Уотсън както се казва.


:lol: :lol: :lol:

Да ама не можеш да сравниш Русия с Ирак или с Югославия и тн. Тука няма смисъл да се спори. Дали ще го шитнат? Мен много ме съмнява. При положение че той ги пази в дългосрочен план, да си запазят парите. Защото иначе и Русия няма да я има и олигарсите няма да ги има.. Какво ги мислиш тези олигарси. Гледай на олигарсите на нещо като топ мениджъри в голяма компания (това е най-близкото което ми идва на ум).
 
Ако може пример за някой руски биг бос изпрвен на съд пред хага?
Или поне нещо подобно, някакъв прецедент който да ни покаже че има шанс това да се случи?
 
От: Re: Америка или Русия?

Ако може пример за някой руски биг бос изпрвен на съд пред хага?
Или поне нещо подобно, някакъв прецедент който да ни покаже че има шанс това да се случи?

Много искаш - големите босове им изпонационализираха собствеността и ги наритаха в странство - клуба на олигарха не обича конкуренция.
 
От: Америка или Русия?

Руски не знам,но скоро ще има украински олигарси на съд в Хага,поне тези,които оцелеят :)
 
От: Америка или Русия?

Много интересна статия!

http://www.dnes.bg/blogini/2014/06/02/italiansko-izdanie-celta-na-dyrjavniia-prevrat-v-kiev-beshe-sasht-da-ustanoviat-kontrol-nad-krim.227616

Още интересни разкрития и доказателства:

http://www.dnes.bg/blogini/2014/06/03/sasht-vyvejda-voenna-diktatura-iztekoha-sekretni-dokumenti.227753

САЩ въвежда положение на военна диктатура, твърдят американски медии. В публичното пространство изтече секретен документ, според който американските военни имат право да нападат цивилни граждани и дори да ги убиват, в случай, че избухнат бунтове или протести.
Според Washigton Post, декрет на президента Барак Обама разрешава на военните да нападат цивилни граждани в случай на масови безредици и протести.
 
Последно редактирано:
От: Америка или Русия?

Много интересна статия!

http://www.dnes.bg/blogini/2014/06/02/italiansko-izdanie-celta-na-dyrjavniia-prevrat-v-kiev-beshe-sasht-da-ustanoviat-kontrol-nad-krim.227616

Още интересни разкрития и доказателства:

http://www.dnes.bg/blogini/2014/06/03/sasht-vyvejda-voenna-diktatura-iztekoha-sekretni-dokumenti.227753

САЩ въвежда положение на военна диктатура, твърдят американски медии. В публичното пространство изтече секретен документ, според който американските военни имат право да нападат цивилни граждани и дори да ги убиват, в случай, че избухнат бунтове или протести.
Според Washigton Post, декрет на президента Барак Обама разрешава на военните да нападат цивилни граждани в случай на масови безредици и протести.

Оди го обяснявай на някой заблуден Соросоид :lol:
 
От: Америка или Русия?

Дам това си е ясно с marshal low-a сега търсете и FEMA camps и става интересно - самата пол. въхрушка от няколко години знае че и там ги чакат бунтове.
 
От: Америка или Русия?

Родното село на Обама :cry: :-o

[video=youtube;5StWXzKjnkU]https://www.youtube.com/watch?v=5StWXzKjnkU[/video]
 
От: Америка или Русия?

Само да попитам, колко от вас карат руски коли, ядат руски десертчета и ползват руски гримове?
 
От: Америка или Русия?

Само да попитам, колко от вас карат руски коли, ядат руски десертчета и ползват руски гримове?
Десертчета - български;
гримове не ползвам;
колата ми е китайска;

Къде е САЩ?
 
От: Америка или Русия?

Само да попитам, колко от вас карат руски коли, ядат руски десертчета и ползват руски гримове?
Първия компютър е измислен от българин,пърия двигател от немец,топ козметиката е френска,руските десертчета са без ГМО фъстъци и Аспартам... На мен лично ЕВРАЗИЯ ми звучи много по-добре и перспективно от ЕС-НАТО.Така ни свикнаха и така ни научиха просто...
 
От: Америка или Русия?

Първия компютър е измислен от българин,пърия двигател от немец,топ козметиката е френска,руските десертчета са без ГМО фъстъци и Аспартам... На мен лично ЕВРАЗИЯ ми звучи много по-добре и перспективно от ЕС-НАТО.Така ни свикнаха и така ни научиха просто...

Ех тая македонска жилкааа...
и какво като е измислил "българин" тия неща ти какво измисли?или като те срешнат в европа и ти носят цветя и наденица и с еизбиват кой да ти стисне ръката и да те поздрави че си сънародник с тях ли?

Чувал си и ти за аспартан ли е какво е че вече и ми говориш за него :) Защо не наблягаш само на руските боклуци за ядене?
Или имаш спомен от 95-та от руски бонбон маша и медвед?
 
От: Америка или Русия?

Опс,сега ти видях аватара с Хамериканското знаме. :)
Знаеш ли какво произвежда САЩ сега-единствено оръжия и хартиени долари без покритие(Не знам у САЩ дали има толкова много дървета за напечатването на виртуалните).Наскоро гледах едно интервю на Д.Тръмп от 2009 или 2010,човека вика:Строя голям хотел и ми трябват 1500 прозореца.НЯМА.Проверил във всички Щати и се оказало,че в цяла Америка няма кой да му достави 1500 прозореца и си ги поръчал от Китай.Баси и най-голямата икономика,то и аз ще стана олигарх така,да ми дават всички напред и да ме пишат на вересия,и като наближи време да си плащам,да си увеличавам бюджета ::lol:
 

Горе