Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Така си е. Ако има нещо, което наистина да ме вбесява у българина, това е русофилията.

А за "социалистите" да не говоря, въпреки че те в повечето случаи вървят ръка за ръка с русофилията.

Уви, все още не сме се отървали от русофилията, както и от тези които извличат полза от това болестно състояние.
 
Последно редактирано:
Потресаващата русофилия пъди младите, а и не толова младите хора. Никой н иска вече "руската блгодат", но в България има все още крайни и много продажни русофили, който се опитват да я налагат. За това територията се обезлюдава от към българи, а е заселва с роми.
Демонстрацията на русофилия е болестно състояние наистина, но то може да отпъди единствено русофоби с промити мозъци. Трезво мислещите не им пука нито за Русия нито за САЩ, защото тук все пак е България. Има гадни руски фирми в бг, както и гадни американски в бг и обратно! Нормалният човек е нормално да мрази и двата вида тарикати според мръсните резултати които опитват да постигнат тук в бг!
 
Аман от безработни тролове.
 
България
Това е страната. Само трябва да си я направим по-добра за живеене и да изхвърлим този политически боклук който не спира да ни ограбва и тъпче!
 
Демонстрацията на русофилия е болестно състояние наистина, но то може да отпъди единствено русофоби с промити мозъци. Трезво мислещите не им пука нито за Русия нито за САЩ, защото тук все пак е България. Има гадни руски фирми в бг, както и гадни американски в бг и обратно! Нормалният човек е нормално да мрази и двата вида тарикати според мръсните резултати които опитват да постигнат тук в бг!

Прав сте, но само когато става дума единствено за демонстрация. Когато болнавата русофиля започне да се налага в политиката ни, тогава ефекта е това, което пъди всеки нормално мислещ човек. Съвсем наскоро русофилите от БНО Шипка дори открито заплашиха с преврат, ако техни актиивисти, кото пребиваха хора пред камерита на телевизиите бъдат осъдено. Пак русофилските подлоги искаха да не вписвама Русия за основна опасност, макар че тя постоянно доказва, че е точно такава. Та когато русофилият започна да се опитва да се налага със сила и заплахи, въпреки че не може кара народа да се замисли заслужава ли си да работи за толкова продажни хора, като русофилите. И ефекта е на лице. 35-45 000 млади хора напускат България всяка година. Тов извъм смъртността и ниската раждаемост. Никой от тях не отива в Русия и нормално.
 
България
Това е страната. Само трябва да си я направим по-добра за живеене и да изхвърлим този политически боклук който не спира да ни ограбва и тъпче!
Значи говориш за лустрация. Да трябва да се махнат чрвените паразити и наследниците им.
 
Изкара ли поне левче от глупостите, които бълваш?
 
Предполагам че задаваш въпроса на някой червен паразит, макар че тук, като че ли не са много.
Напоследък ти си единствения идиот, който бълва плява за по 5ст. поста и не ми дреме за червени, зелени, пембяни итн. *фили :D
 
Напоследък ти си единствения идиот, който бълва плява за по 5ст. поста и не ми дреме за червени, зелени, пембяни итн. *фили :D

Уви, не знаех че някой може да плаща за изразяван на мнение срещу русофилията. Тя си е вредна и се вижда ясн в най-повлияните от Русия държави. :) Къде да дойда, да ми платите изработеното?
 
Уви, не знаех че някой може да плаща за изразяван на мнение срещу русофилията. Тя си е вредна и се вижда ясн в най-повлияните от Русия държави. :) Къде да дойда, да ми платите изработеното?
Ходи при този, който те държи на хранилка,
 
най-повлияните от Русия държави
За Ирак и Либия ли става дума? :D
А ако пък, по някаква изключителна случайност, пишеш без пари, си тъп на квадрат.
 
За Ирак и Либия ли става дума? :D
А ако пък, по някаква изключителна случайност, пишеш без пари, си тъп на квадрат.
За съседите на Великата кръчма става дума. Мюсулманските държави са си така от преди да има САЩ на картата. Ако сте фен на Иран и Северна Корея, замислете се за Вашата интелигентност. Радвам се че Вие пишете по рубладжииски, защото ако сега кажете, че не е така, стават два квадрата. :)
 
Последно редактирано:
Явно нямаш представа от историята на Персия и арабите. Както и на Корея.

А що така включи САЩ тук - Либия и Ирак? :D Нещо гузен негонен бягаш. ;) Май не си толкова бос, на колкото се правиш.
 
Явно нямаш представа от историята на Персия и арабите. Както и на Корея.

А що така включи САЩ тук - Либия и Ирак? :D Нещо гузен негонен бягаш. ;) Май не си толкова бос, на колкото се правиш.
Без съмнение не съм бос, нито се правя. Явно виждаш "лоши американци" в близкия изток хиляди години назад. Дали не са ти виновни и за арабските нашествия от преди доста векове? Кога близкия изток е бил мирен за повече от десетина години?
 
Последно редактирано:
Без съмнение не съм бос, нито се правя. Явно виждаш "лоши американци" в близкия исток хиляди години назад. Дали не са ти виновни и за арабските нашествия от преди доста векове? Кога близкия исток е бил мирен за повече от десетина години?
Предлагам да напишем отворено писмо до УСА4БГ, в което да предложим при набиране на тролове да ги проверяват за грамотност :D
 
Последно редактирано:
Предлагам да напишем отворено до УСА4БГ, в което да предложим при набиране на тролове да ги проверяват за грамотност :D
Като начало можем да пробваме с рубладжийските такива :) Все пак да защитаваш акохолна, дрградирала Русия си е признак на нещо много по-лошо от неграмотност. :) :) Който се разпознава да пише :)
 
Последно редактирано:
Иначе въпросът в анкетата е зададен така, че доста ограничава отговорите. Вярно е, че путинофилистиците-русофили не могат да осъзнаят съществуване без кланяне на някой чужд. Дали това е алкохолната дупка Русия или е САЩ, е важно да го има, за да се вмести в елемнтарния и продажен мисловен процес на крайния путинофилистик, представящ се за русофил. Все пак е важно да се отбележи, че макар и Русия да е отвратителна алкохолно-наркоманска дупка, за мен това не означава непременно, че трябва да съм американофил. България е в Европа, която е най-успешния континент в света. Защо трябва някой да се кланя на пропадналите азиатки пияници или на американците е отговор, който само един путинофилистик-русофил може да ни даде...
 

Горе