Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Сега сме на вълна стършели, ама не знам, дали ядат и те мед:)
 
До австралийският долар ли бехме стигнали:). Ама то има новозеландски, ама полуфабрикатите като Кралев не го знаят това.
 
До австралийският долар ли бехме стигнали:). Ама то има новозеландски, ама полуфабрикатите като Кралев не го зная това.
Ти стигна до австралийския долар : ) Пълните фабрикати явно не правите разлика между доларите : )
 
Ти стигна до австралийския долар : ) Пълните фабрикати явно не правите разлика между доларите : )
Ето долара, нали беше една зелена хартия, да не се бъркам нещо със златния държавен резерв на Германия.
 
Хартия ли е или лен последно? :)
Този въпрос го пусни на тези, които държат печатарския стан, аз не не знам.
 
Няма и за какво. Не само щото съм умен, а щото съм и привърженик на законноста. :) За това гледам да Ви отварям очите, ама вие все искате да ви отварят бузите. :)
Този лаф е добър за бузите, ама има една греда - че се мислиш за умен, там вече ти е проблема.
 
Руснакът дава акъл, ама никой не слуша, дай да въртиме хайдутските изпълнения:)
 
 
Този лаф е добър за бузите, ама има една греда - че се мислиш за умен, там вече ти е проблема.
Достатъчно умен, за да виждам някои истини и да не се занимавам с вредни и престъпни простотии. :) Кой руснак ти дава акъл, че го не слушаш? Поне слушай и чети българските възрожденци. Там има много истина.
 
Извинявайте, че пиша малко офтопик, но просто не мога да се сдържа. Какво се е случило с този форум?!? Преди доста години имах някаква стара регистрация тук и положението беше коренно различно. Вие тук се псувате, като продавачи на женския пазар и нито модератор, нито администратор прави някаква забележка.... Да не би да са вдигнали цирка и форума да е на самотек? Ако и тук се е случило така, признавам, че фейсбук е спечелило войната и няма смисъл от други сайтове...

А относно темата, за мен всички сте в грешка. Какво ви пука за САЩ или Русия!?! На никой не му дреме за нас, защо на нас да ни дреме за тях. Ние се намираме в Европа а дори ЕС не ни взима на сериозно. Не, че има как да го направи, като представителите ни там, дори в България не ги взимат.
Спрете да се карате за глупости и да се държите като недо...ощипани девойки. Вие сте в България и мисля, че трябва да дойдат извънземни за да ни помогнат.
Русия не е ок и Америка не е ок.
 
Не е нужно да си най
Извинявайте, че пиша малко офтопик, но просто не мога да се сдържа. Какво се е случило с този форум?!? Преди доста години имах някаква стара регистрация тук и положението беше коренно различно. Вие тук се псувате, като продавачи на женския пазар и нито модератор, нито администратор прави някаква забележка.... Да не би да са вдигнали цирка и форума да е на самотек? Ако и тук се е случило така, признавам, че фейсбук е спечелило войната и няма смисъл от други сайтове...

А относно темата, за мен всички сте в грешка. Какво ви пука за САЩ или Русия!?! На никой не му дреме за нас, защо на нас да ни дреме за тях. Ние се намираме в Европа а дори ЕС не ни взима на сериозно. Не, че има как да го направи, като представителите ни там, дори в България не ги взимат.
Спрете да се карате за глупости и да се държите като недо...ощипани девойки. Вие сте в България и мисля, че трябва да дойдат извънземни за да ни помогнат.
Русия не е ок и Америка не е ок.
Форумът е живнал. Иначе, в момента,в който изкажеш мнение, което не,се,споделя от русофилите и започват да се опитват да обиждат. Така възникват спорове, теми и т.н. Никой няма да ни вземе насериозно, като държава, ако сами не се вземем. Иначе има доста българи на запад, които са уважавани и вземани доста несеризно. И да сме активни тук е добре. Нека не се даваме на Феисбук. Да,запазим българския форум, чрез активност.
 

Горе