Ами честито на "демокрацията"

alexer

Active Member
От: Ами честито на "демокрацията"

Да, очертава се всички за заживеем в Къщата на Големия Генерал!
 
От: Ами честито на "демокрацията"

ГЕРБ - ГЕнерал на Република България
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Еми тази информация ще се продава на този и на онзи който може да си плати. В Китай така следят но там поне има контрол на достъп до инфото. В тази държава най добре ще е ако си някаде на работа за заплата и вобще не те интересува кой как мачка бизнеса, а и щях да забравя да си с градския транспорт.

Ако си соцялно слаб още по добре, на тях им дават една заплата без да работят до живот.
 
От: Ами честито на "демокрацията"

То ще станат едни панаири с изтичане на информация, изнудвания, корупция...Веселбата е пълна.
Welcome to the jungle! :)
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Как може да го гласуват това бе, да им се не види и смотаняците. Не са го измислили добре, как някой от МВР ще има данни на всеки, който шава из нета. Особедно с тази корупция? Не ми го побира главата. Все едно да вкараш слон в стъкларски магазин. Същото мазало.

Ще намерят решение и за това, не можа в толкова продажна държава да се решава така толкова важни неща. Някои от депотати с хотели, скъпи коли, бизнеси, не знам си какво и сега тези корумпета ще продват и още. То щото едното свърши, трябва друго да се продава. ;)

Не ми се мисли колко зле ще стане...иначе ги видяхме как ловят престъпниците. Сега щели и онлайн. Прибелмът е, че не е и смешно вече. :(
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Еми бате ти виждаш какви стават полицай. Хора който знаят че могат и искат да използват власта си за собствена облага. Не случайно на отвличанията ходят директно с патрулката за да стане по лесно номера.

Жалка държава бате, не знам кой нормален ще остане тука.
 
От: Ами честито на "демокрацията"

За разлика от предния път, когато се проваха да го пробутат този закон, сега има и безплатен впн ( донякъде защото е на трафик)

http://techpp.com/2009/07/09/top-5-free-vpn-clients/

Два от доставчиците са от Евро Съюза сътоветно Германия и Франция, където също може да го приемат този закон, но 100 пъти предпочитам да ме следят немци и фанцузи отколкото българските изгладнели за пари корумпирани чегнета.

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2334584,00.asp
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Ето още една генялна идея на нашите управители:
dnes.dir.bg/2009/12/10/news5525606.html

Един вид ако правиш по 500лв на месец от ИМ и не ги декларираш ( тоест си от 1м 600 хил икономически неактивното население ) ще те питат от къде караш голф за 3000лв и как аджеба живееш??? Но тях не ги интересува, че ако ги декларираш ще ти останат 300лв и с тях дори няма и как да живееш :)

До каде стигнахме, едно време комунистите са искали да вземат 1-та каруца на дядо ми защото е имал 2. Май всичко се повтаря като 44-а година.
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Май ще започне с този VPN. То се е видяло. Не знам кой себеуважаващ се ИМ ще позволи всичко това, което е правил, прави и щр прави да е под ръка на всеки на една стотна от интелекта му. Да не споменаваме, че е и корумпиран. ;)

@vitohol, Де Жаву, бате. :) Само където ни го пробутват за демокраця. :) Свобода на словото си, па не знам си кво. Бастункса история. :)
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Май единственият изход ще е да се бяга от тая калпава държава.. :(
 
От: Ами честито на "демокрацията"

z3al0t, Май наистина това ще е решението накрая... Най-много се дразня че по време на изборите кампаниите на всички бяха с много обещания и така нататък...как щял да се повиши стандарта на живот и незнам си какво друго, а сега с извинение ни го слагат за благодарност че сме ги избрали... Е това е България как да не обичаме родината си...
 
От: Ами честито на "демокрацията"

При всички "цивилизовани и демократични" държави го има това - навсякъде се пазят логове. И тенденцията е да се доближаваме все повече до 1984.
 
От: Ами честито на "демокрацията"

май ще ходим по Азия и Африка...
там няма още такива простоти...

аз ми е се тая от къде ще си отварям сайтовете да видя колко парички са донесли
дали от бахамите или от палестина...
само да няма комари, крокодили, бомби и ченгелщина
 
От: Ами честито на "демокрацията"

При всички "цивилизовани и демократични" държави го има това - навсякъде се пазят логове. И тенденцията е да се доближаваме все повече до 1984.


да но все още се чудя дали ще ни е по-добре с чип в гъза или с мотика в ръка ?

щото друго положение няма ... или сме в развитите страни и сме под тотален контрол или у Пакистан по пещерите...
 
От: Ами честито на "демокрацията"

То добре криптиране, но защо си мислите, че това ще затрудни т.нар. служби по сигурността.
Може да затрудни някой младши инспектор, който така и така се чуди защо на "интернета" пише едно голямо синьо "E", а не "I", но вероятно следенето ще се осъществи от специализираните отдели в цифровите комуникации, а там едва ли ще ги затрудни.
AMOUN а не знам, но е по-добре с чип в ръка, отколкото мотика в г... :)
 
От: Ами честито на "демокрацията"

z3al0t, Май наистина това ще е решението накрая... Най-много се дразня че по време на изборите кампаниите на всички бяха с много обещания и така нататък...как щял да се повиши стандарта на живот и незнам си какво друго, а сега с извинение ни го слагат за благодарност че сме ги избрали... Е това е България как да не обичаме родината си...

Да, обещаха и ГЪРБ много неща но сега ни гърбят още не минали и 150 дни. Преставете си за 4 години какво ни чака. Постояно повишават едно или друго, а сега и на бедните ще ги питат как живеят.

Мой приятели заминаха кой каде свари и сега като ми казват какви са им там цените и стандарта на живот ми става ясно че ние ще сме в калата вовеки веков.
 
От: Ами честито на "демокрацията"

То добре криптиране, но защо си мислите, че това ще затрудни т.нар. служби по сигурността.
Може да затрудни някой младши инспектор, който така и така се чуди защо на "интернета" пише едно голямо синьо "E", а не "I", но вероятно следенето ще се осъществи от специализираните отдели в цифровите комуникации, а там едва ли ще ги затрудни.
AMOUN а не знам, но е по-добре с чип в ръка, отколкото мотика в г... :)

Какви отдели и чудесии това е Бълхария, няма да се учудя всяка тъпа кука ако има достъп. Гледах един репортаж за някакво ченге дето докато е на смяна единствената работа, която върши е да си цъка с лаптопчето в гепиме. Като нищо старшина Педрев докато си чати да ти бърника и в данните.:)
 
От: Ами честито на "демокрацията"

Викам всички да си криптираме връзките и ще видим кого ще следят те... https://ssd.eff.org/bg/tech/torhttps://ssd.eff.org/bg/tech/tor ;) Иначе сме си баш като в 1984 и то не от скоро :)
Тор има недостък, че изходящия нод може да се държи от някои недоборосъвестен и може да е слуша за некриптирани пароли виж им faq. Не става за бизнес изхода е корпоративен ВПН от компания която спазва добрите бизнес практики.
 

Горе