Аналитикс не отчита правилно

Moko

Well-Known Member
Аналитикса съвсем изтрещя - не ми показва ключовите думи за 50%-та от посещенията?!
(not provided) и аз се побърквам. Не че не си знам ключовите думи, по които ме откриват, но все пак... Някави идеи?
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Това си е от повече от година. Не показва думите на log-натите в Google профилите си потребители. Има разни чалъми с SSL и си мисля дали да не пусна целия сайт през него, ама пък не знам дали няма да си "уплаша" посетителите.
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Това не знам до кога ще продължава но май накрая ще възродят конкуренцията която изтрепаха с пускането на аналитикса
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Това не е само в аналитикса, аз ползвам histats и там е същото. Просто от гугъл не дават информация за посещенията от хората, които са си влезли в гугъл профилите.
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Аз знам, че е старо, просто преди тия посещения бяха 5-10%-та, а сега са 50!!!!! Т'ва е най-курвенския номер на гугъл, честно!! Сега покрай тубата и Г+ половината хора имат акаунти в Google... Деба педерастите гадни! Значи те могат да ми четат личната кореспонденция в мейла и да пускат реклами, а аз не мога да знам как тъпата им търсачка ми кара трафик... курви мръсни!!
 
От: Аналитикс не отчита правилно

мръсни курви, няма друго обяснение... След 1 година ще се прави сео на сляпо.. Дайте всички да оптимизираме за ключова фраза 'not provided' , ще стане доста забавно :lol:
Първо уеб хистори, а сега и това... Курви долни...
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Нормално е да се увеличават тези посещения, защото все повече хора ползват гугъл профили. Услугите са им много вече - карти, youtube, google+ и какво ли не. Тези хора ще станат още повече и няма да виждаме по какви думи посещават сайтовете ни. Относно seo, аз отдавна го смятам за обречена кауза и мисля, че ще се обезсмисли. Дори някой да успее да се справи добре, няма никаква гаранция, че утре от гугъл няма да си променят коренно алгоритмите, а това би обезсмислило всички усилия в тази посока. SEO-то е краткосрочно и не дава никакви гаранции за бъдещото класиране на даден сайт, за това въобще не се и занимавам, а гледам да залагам на качествено и уникално съдържание.
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Аналитикса май се обновява на 24 часа, т.е. посещенията направени днес, може да ги видиш чак утре.
Ако човека е бил в сайта днес, май няма как да го видиш.

Ако съм в грешка може да ме поправите.
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Дам, наистина е така. Може да видиш посещенията от днес и часа на посещението.
Аз направих един тест и отчита коректно.
Клиента ти да не те лъже, че е влизал в сайта?
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Аналитикса влияе ли на класирането на сайта?
 
От: Аналитикс не отчита правилно

Аналитикса показва почти в реално време.

Ако гледате резултатите по дни, има забавяне с около 20-30 минути, а ако отворите стандартен отчет "В реално време" се вижда точно колко човека има в сайта в момента, къде са влезнали, откъде са дошли и т.н.

ЕДИТ: Мнение номер 300, чувствам се горд :D
 

Горе