Английски сайт с приходи

Stoyan Dimitrov

New Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Продавам английски сайт PR2. Сайтът е на 710 000 място по трафик в алекса и има много беклинкове от .edu, .gov и wiki сайтове.

Сайтът е с wordpress система. Всекидневно се пускат новини от ИТ сферата. На ден прави по 400 посещения и 30 евро месечно. Домейнът му изтича на 18.05.2013 г.

Домейнът е в superhosting, прехвърлям ви го и ви давам архив със сайта и базата от данни, тъй като на хоста имам и други сайтове.

Търг с начална цена - 200 лева.

Стъпка - 5 лева.

Купи сега - 300 лева.

Край на търга 7.09, в полунощ!

Повече инфо на ЛС!

PDF Analytics - http://www.mediafire.com/?k2d2khq8ddybu2e

P.S. Сайтът върви и с Facebook страница, която има 1600 харесвания.

Най-висока цена - stelt88 - 215 лева.
 
Последно редактирано:
От: Английски сайт с приходи

Продаваш сайт за 350 лв., който на ден прави 30 евро или не съм разбрал правилно?
 
От: Английски сайт с приходи

Поради големия интерес и от "задръстването" на личните съобщения, пускам PDF от Analytics - http://www.mediafire.com/?k2d2khq8ddybu2e
 
Последно редактирано:
От: Английски сайт с приходи

Може ли да получа PDF от Гугъл Аналитикс. И да попитам приходите от какво са?
 
От: Английски сайт с приходи

И аз искам аналитикс, както и инфо кой пуска новините и дали ще продължи да го прави.
 
От: Английски сайт с приходи

и аз искам да видя посещенията по дни както и да разбера от къде са приходите - ако е от adsense - и от там .пдф, моля.

.pdf от брояча и adsense може да сложиш в темата, а урл-а да го махнеш :wink:
 
От: Английски сайт с приходи

мен не ме устройва pdf-a който прати :)
не мога да видя на ден по колко изкарва
и още нещо: сайта на един месец ли е? и тези приходи са от първия?

цената е сравнително ниска за месечен приход от 30 евра
но това може би се дължи ан факта, че това са пъвите изкарани? и не се знае дали другия месец ще бъдат толкова?
 
От: Английски сайт с приходи

На ден изкарва средно от 1 до 4 евро (понякога и по-малко), но адсенс както казах при някои има от 2 месеца. А тези данни, които съм ви пратил са от месец август. Няма какво да искате повече от сайт на 3 месеца.
 
От: Английски сайт с приходи

Готово, YavorM, макар че почти всичко си го има в темата :)

ЕДИТ: Утре няма да ме има до 19 часа най-вероятно, но след това би трябвало да съм тук. На всички до тук съм дал линкове и данни, а утре няма да мога да отговоря ако някой ми пише, поне до 19ч. Търгът си продължава до 07.09.2012 - 23:59.


Ще допълня, че adsense върви така, както и миналия месец, има си парички и няма спадове в парите :)
 
Последно редактирано:
От: Английски сайт с приходи

пусни ми линк на сайта, и всяка нужна информация. приходи от последните месеци.
готов съм да го купя
 

Горе