Андроид приложение от Сodecanyon?

Sky

Well-Known Member
Някой ползва ли подобно приложение:
http://codecanyon.net/item/android-news-app/10771397
Трябва ми и опция евентуално да могат да качват снимки или да пращат текст потребителите.
Също и някаква статистика да получавам кое се чете кое не.
 
От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Мога да помогна. Пиши едно ЛС, ако искаш :)
 
От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Мислех да ползвам от тях, дори и това бях си харесал. :) Идеално е за новинарски сайт. Но все още не съм се престрашил да купя някой, но при нужда ще. И аз събирам мнения, защото темите са ОК, но за тези апове и аз не знам. :)
 
От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Мислех да ползвам от тях, дори и това бях си харесал. :) Идеално е за новинарски сайт. Но все още не съм се престрашил да купя някой, но при нужда ще. И аз събирам мнения, защото темите са ОК, но за тези апове и аз не знам. :)

Утре ще кажа струва ли си.
 
Re: От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Утре ще кажа струва ли си.

Задължително. Цената не е голяма, но поне дали си струва и малкото, което искат. ;) Иначе изглеждат супер добре, въпросът е дали наистина вършат работа. ;)
 
От: Re: От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Задължително. Цената не е голяма, но поне дали си струва и малкото, което искат. ;) Иначе изглеждат супер добре, въпросът е дали наистина вършат работа. ;)

Взех друго днес, което е в пъти по-добро.
Засега не съм го тествал още. Има много за четене.
 
От: Re: От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Взех друго днес, което е в пъти по-добро.
Засега не съм го тествал още. Има много за четене.

Да, сигурно и за кодене. :) Честно казано Айде като го пуснеш да споделиш впечатления. ;)
 
От: Re: От: Андроид приложение от Сodecanyon?

Да, сигурно и за кодене. :) Честно казано Айде като го пуснеш да споделиш впечатления. ;)
Пакистанеца ви тегли няколко майни, че плъгина за WP отказа да работи с PHP v7 :D
 

Горе