Анкета - в какви сайтове искате да публикувате статия с Ваш линк?

В каква ниша уебсайтове искате да публикувате статия с Ваш линк?

  • Бизнес

  • Технологична

  • Уеб, софтуер, хардуер

  • Мода

  • Строителство, мебели, дизайн

  • Автомобилна

  • Туризъм

  • Лайфстайл

  • Здравна

  • Образование

  • Друго - моля, посочете в темата


Резултатите ще са видими само след гласуване.

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Както повечето от вас знаят, имаме доста голяма мрежа от сайтове за англоговорящия пазар, но тепърва навлизаме в българския. Пускаме тази анкета, за да разберем към какви сайтове има интерес. Услугата ще се състои в добавяне на статия + линк в наш сайт, изграден върху стар домейн с високи DA, PA, TF .
За гласувалите ще има отстъпки.
 
Аз бих имал нужда от линкве от сайтове на тема лайфстайл, туризъм, автомобили и мода.
Когато имате конкретни предложения, моля за ЛС. :)
 
Здравейте,
Както повечето от вас знаят, имаме доста голяма мрежа от сайтове за англоговорящия пазар, но тепърва навлизаме в българския. Пускаме тази анкета, за да разберем към какви сайтове има интерес. Услугата ще се състои в добавяне на статия + линк в наш сайт, изграден върху стар домейн с високи DA, PA, TF .
За гласувалите ще има отстъпки.

Здравейте,
интересува ме англоговорящия пазар. Сектор туризъм,пътувания и тнт. Бих ли могъл да получа оферта, благодаря!
 
Здравейте,
ще съм Ви благодарен да ме уведомите след като стартирате услугата.
 
И аз имам интерес гласувах за категория Технологии, защото тя ме интересува.

Поздрави и ви очаквам.
 
Скъпичко ми се вижда, за нови сайтове, 5 статии за 200 лева, и хипотетично целта на тея сайтове е точно такава, следователно ще имат една камара линкове към публикациите, не знам защо мислите, че гугъл е толкова спрял.
 
Не е съвсем така :)
Някои от домейните са на над 10 години и са купувани доста скъпо. Отделно от това сме инвестирали в съдържание, а с всяка поръчка се пишат нови статии. Нямаме намерение да наблъскаме 100 линка в него, така че след като излязат от употреба също трябва да се плаща подновяване на домейн и хостинг. Мога да те уверя, че нямаме чак такава печалба
 
Скъпичко ми се вижда, за нови сайтове, 5 статии за 200 лева, и хипотетично целта на тея сайтове е точно такава, следователно ще имат една камара линкове към публикациите, не знам защо мислите, че гугъл е толкова спрял.
Бъркаш, през кура им е за гугъл, важно е шараните да кълват.
 

Горе