Анкета - в какви сайтове искате да публикувате статия с Ваш линк?

В каква ниша уебсайтове искате да публикувате статия с Ваш линк?

  • Бизнес

  • Технологична

  • Уеб, софтуер, хардуер

  • Мода

  • Строителство, мебели, дизайн

  • Автомобилна

  • Туризъм

  • Лайфстайл

  • Здравна

  • Образование

  • Друго - моля, посочете в темата


Резултатите ще са видими само след гласуване.

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Както повечето от вас знаят, имаме доста голяма мрежа от сайтове за англоговорящия пазар, но тепърва навлизаме в българския. Пускаме тази анкета, за да разберем към какви сайтове има интерес. Услугата ще се състои в добавяне на статия + линк в наш сайт, изграден върху стар домейн с високи DA, PA, TF .
За гласувалите ще има отстъпки.
 
Аз бих имал нужда от линкве от сайтове на тема лайфстайл, туризъм, автомобили и мода.
Когато имате конкретни предложения, моля за ЛС. :)
 
Здравейте,
Както повечето от вас знаят, имаме доста голяма мрежа от сайтове за англоговорящия пазар, но тепърва навлизаме в българския. Пускаме тази анкета, за да разберем към какви сайтове има интерес. Услугата ще се състои в добавяне на статия + линк в наш сайт, изграден върху стар домейн с високи DA, PA, TF .
За гласувалите ще има отстъпки.

Здравейте,
интересува ме англоговорящия пазар. Сектор туризъм,пътувания и тнт. Бих ли могъл да получа оферта, благодаря!
 
Не видях категоря тип "за дома". Също ме интересува и мода, лайфстайл, както и финансовата сфера. Аз също ще следя темата за предложения.
Благодаря за отговорите на всички. Ще го имаме предвид :)
 
Здравейте,
ще съм Ви благодарен да ме уведомите след като стартирате услугата.
 
Здравейте,
ще съм Ви благодарен да ме уведомите след като стартирате услугата.
Каква ниша Ви трябва? Към момента имаме около 10 сайта на технологична тематика.
 
И аз имам интерес гласувах за категория Технологии, защото тя ме интересува.

Поздрави и ви очаквам.
 
Скъпичко ми се вижда, за нови сайтове, 5 статии за 200 лева, и хипотетично целта на тея сайтове е точно такава, следователно ще имат една камара линкове към публикациите, не знам защо мислите, че гугъл е толкова спрял.
 
Не е съвсем така :)
Някои от домейните са на над 10 години и са купувани доста скъпо. Отделно от това сме инвестирали в съдържание, а с всяка поръчка се пишат нови статии. Нямаме намерение да наблъскаме 100 линка в него, така че след като излязат от употреба също трябва да се плаща подновяване на домейн и хостинг. Мога да те уверя, че нямаме чак такава печалба
 
Скъпичко ми се вижда, за нови сайтове, 5 статии за 200 лева, и хипотетично целта на тея сайтове е точно такава, следователно ще имат една камара линкове към публикациите, не знам защо мислите, че гугъл е толкова спрял.
Бъркаш, през кура им е за гугъл, важно е шараните да кълват.
 

Горе