Апостола за БАН? Гласувай!

Да се банне ли г-н Апостолов от форума?


  • Общо гласове
    120
От: Апостола за БАН? Гласувай!

И аз съм ЗА.Не смятам,че някой ще толерира тоя като говори така и не уважава труда на другите.Който какъвто доход да прави не смятам,че трябва да се мисли за повече от другите.В крайна сметка всеки гледа да си върти бизнеса. :)
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

btw къде се загуби тоя ? скоро не съм го мяркал из интернет
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

може би като велик астролог и в резултат на собствената си безотказна диета е решил да почерпи астрологически познания от първоизточника и скоро може би ще получим първите проповеди по интернет маркетинг от отвъдното
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Здравейте,
Много интересна темичка има тука и се поинтересувах аджиба, кой е тоя Апостолов и защо така се държи с хората ..... обаче тука се забелязва нещо много често срещано в българското възпитание а именно , боричкането за доминиране над другите....
постарах се да прегледам 90% от постовете на обсъждания потребител и се откроява интересна тенденция ....
Искам да Ви запитам Вас организаторите на Тоя абсурден протест - защо се обиждате от човек който явно е по-възрастен от вас а Вие дразните с надменното си поведение ? :eek: то някак си иде естественно да Ви нахрани ама яко .... има и явен пример в точно тази тема "господин апостолов.... лалала имате нарушение в адсенс " и човекът благодари за вниманието и моли да не го занимават с простотии
АМА НЕ Мом4ето почва да лае .... " ти си бил еди какъв си " и т.н.
После се оплаква че го нахранили ....
Абе братчето ми защо занимаваш човека ? :mad:
не може ли някак си да уважиш молбата миу да не го занимаваш? - НЕ неможе защото му завиждаш ( нямам представа на какво но е факт ) и много те дразни факта че някой "дъртак" участва активно в живота заедно с новите технологии и всичко останало...
Не съм адвокат на въпросния индивид ама тука много хора не са прави и желаят само тяхното да е.....
за справка от прочетените теми на Апостолов се вижда че човека явно е понаписал някои неща които , много господа от тук присъстващите дори и не могат да съчинят ... а за спам не знам за мен спам е " ТЕМАТА Е МНОГО ПОЛЕЗНА" или подобни простотии от 2 думи или безсмислен 1 ред с очевадно твърдение включително и обяснение на някой похват с ползването на "високо технологична терминология" и съкращения от които не става ясно за какво се говори ( като например изречение от сорта на :" да добър резултат от правилното интексиране на ключовите думи и и оптимизацята на вашия сайт е важно за да се класирате по напред в листите на търсещите машини" - и какво от това??? "направете си сайт с уникално съдържание " хаиде да откриваме топлата вода.... проучете конкуренцията...... SEO оптимизацията е от основно значение за повишаването на вашият трафик и успех......добре де ама я пообясни малко как се прави .... а не да постнем клип на който някакви хора 20 минути си БЛАГОДАРЯТ само дето не се разцелуваха и останалото време някакъв пич си МЪНКА ПОД НОСА и говори почти нечленоразделно пред някакжо омазано слайд шоу от което не се разбира нищо !? :eek:, CPC =? PPC=? CEO=? ЛАЛАЛАЛА много хора тука спамят и то яко . а в същност (поне аз така мисля ) този форум е с идеята напредналите да помагат на начинаещите в интернет бизнеса А НЕ ДА ИМ СЕ НАДУВАТ И да им завиждат или високопарничат !!!
8)
така че Ви предлагам да се вземеме малко в ръце и да се държиме по-толерантно с всички тука не само да искаме толерантност пък да превим КОЛКО СЪМ ВЕЛИК И МОЖЕЩ И ЗНАЕЩ.
баси загубих си времето да чета на апотол постолатите и останалите поростотии по скандала.... отивам да се доограмотявам :oops: имам нужда

А да и ШАММИ или там какъв си незнам.... на тебе лично какво ти влиза в работата сайта на апостолов??? и неговите грешки че чак ще го репортваш на кого ще се подмажеш на някой гугалски администратор ли???колко типично.... нямам думи :eek: на мен да ми пишеш така и аз ще те нахраня ясно ли ти е .... не те е срам че даже и го постнал тука..... човека те помоли учтиво да не му губиш времето сещаш ли се?
 
Последно редактирано:
От: От: Апостола за БАН? Гласувай!

Няма ли кой да реализира това добро предложение?

гласувам и аз за доброто предложение
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

И аз съм за затваряне.

Първо, не върви някак си да плюеш някого, който дори няма право да ти отговори (дори и да не иска).
Второ, колкото и да ме е дразнил Апостолов с флуденето си по форуми, то точно в този форум си е бил на мястото. Грубичък в изказванията, да, но е бил и достатъчно провокиран от хлапетии, които са доста далеч от знанията, образованието и жизнения му опит. За пари (вечното куромерене тук) няма смисъл да се говори, тъй като нито се знаят доходите на Апостолов, нито на опонентите му, може само да се предполага по използваните схеми и начин на изразяване. Но самата тенденция е погрешна. Спомням си, че имаше един галфон тук, който постоянно питаше кой каква кола кара, това му беше мерилото за успех. А това, че колата може да е взета на лизинг и едвам да се изплаща в тези времена, че има хора, които предпочитат колело, че има хора, които предпочитат да не се набиват на очи с луксозни джипове, изобщо му беше далеч от разбиранията.

Та, ако си говорим за банове, трябваше да бъдат ометени и половината спорещи с него. Някак си не е справедливо. Но при положение, че човекът дори не може да отговори (едва ли очаквате, че ще се прави на дете и ще почне да влиза с нови регистрации и под нови айпита), то тема, посветена на оплюването му, е доста неуместна, да не кажа по-груба дума.
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Нали е баннат?

Щом има бан (пцуел, значи заслужен) нека да не може да отговаря. Обаче нека да няма и тема, която да обсъжда задочно бивш участник.
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

apostol е гласувал с да :) само не мога да разбера кой и защо още гласува в тази тема
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

аз до сега не съм разбрал какво се опитва да направи от какво печели (от будали сиг.) и какво предлага
 
От: Re: Апостола за БАН? Гласувай!

И по корем да лазите, нищо няма да промените. Аз си оставам прочут и богат, а вие си оставате анонимни webmastar-и от задния двор на Европа. Щели да ме баннат. Ще ми преместите лулата от единия крачол в другия. Да ви е** и вас в *****, мъже с друга ориентация жалки. И вас, и майките ви и бащите ви. Измет долнопробна. Главата си с такива нищожества като вас няма да изтрия.
Богат и прочут ??? Ти си пуяк надут

Грам мозък в тази глава няма,
единственото за което мисли е ИЗМАМА
Обижда на сексуална ориентация
Абе дедко ти си пълна излагация
Махай се, мястото ти не е тука
Мисля, че си точно за боклука

Да те питам нещо лично ??
Нещо наистина неприлично.
Жени в интернета много
Но като ги видиш - поглеждаш на долу.
Беги от тука, ходи се скатавай
И на диетата си много много ненаблягай.

Та дедко това е от мене засега.
Само да ти кажа - не мисля, че някога си бил с жена.
Хахаха не е шега, а сега ще те поздравя
Пожелавам ти ...... кон да те еб* в гъза
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Това беше добро тигре :lol:
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

това тоя млад снажен богат и добродушен човек ли е? :

[URL]http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%90%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB_%D0%90%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2[/URL]

Защото доста весели неща има за него из нета :)

тоя човек защо още не е на постоянен договор в скат или подобна лкабелация?
 
Последно редактирано:
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Sobieski 10x ;)
Amount същия велик човечец, на който сигурно и Барак Обама завижда
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

туй Т от де го измисли - аз да не съм главен счетоводител ?:twisted::twisted:
 

Горе