Апостола за БАН? Гласувай!

Да се банне ли г-н Апостолов от форума?


  • Общо гласове
    120
От: Апостола за БАН? Гласувай!

И аз нз, сигурно съм блял някъде :)
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Само не разбрах защо трябва да го банвате ? Аз лично до сега не съм видял проблеми от него , не се излагайте във форума има хора които лъжат и нищо не им се прави ,а вие се хванахте за въпросния Апостол които може би не е влизал във форума от месец...
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

тя темата е от втората световна - някой я е извадил случайно на показ - но тоя апостола е познат и МРАЗЕН в мноооого други форуми - навсякъде го знаят и гонят :) дори по женските форуми са чували за него ... така че смятай :)
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

тя темата е от втората световна - някой я е извадил случайно на показ - но тоя апостола е познат и МРАЗЕН в мноооого други форуми - навсякъде го знаят и гонят :) дори по женските форуми са чували за него ... така че смятай :)
Явно е открил начин да раждат още в 5тия месец :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Ебати гения човек :clap:
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Аз предлагам да пуснем тема за помилване на "Апостола".
Причината е, че вероятно толкова отдавна е баннат, че много (включително и аз) си нямат идея кой е този. Все пак всеки заслужава втори шанс за поправление или поне за второ ако.
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

АЙДЕ ЗАТВОРТЕ Е ТАЯ ТЕМА, ПИСНА МИ ДА Я ГЛЕДАМ СЕКИ ДЕН...:mad:
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Аз пък искам амнистия за Апостола. Кефят ме неговите "успешни" бизнес модели и мисля, че на едно място беше споменато "огрмоното" му имотно състояние. Ще ми е забавно да чета самохвалбите на този човек.
Това е неговият глас - ПЕТЕЛ (може и пуяк, но не се връзва с рекламата)
 
От: От: Апостола за БАН? Гласувай!

Аз пък искам амнистия за Апостола. Кефят ме неговите "успешни" бизнес модели и мисля, че на едно място беше споменато "огрмоното" му имотно състояние. Ще ми е забавно да чета самохвалбите на този човек.
Това е неговият глас - ПЕТЕЛ (може и пуяк, но не се връзва с рекламата)
Аз освен него искам и други потребители от време оно да пишат пак във форума.
Попрочетох тези дни малко стари, но интересни теми и ми се иска и други хора да познавам.:)
А да, видях, че конфронтации е имало и преди от все едни и същи индивиди и малко по малко хората са се отказали да пишат в темите.
Много егоцентризъм, а не позитивизъм лъха наоколо вече.8)
 
От: От: Апостола за БАН? Гласувай!

А сега си признайте кой се е изгаврил с Апостол Апостолов и профила му в Свежо.
Как попаднах там ли? Снимката излиза на първа страница в Гугъл при ключови думи "Апостол Апостолов".
Гнусотия!
Отврат...Може и сам да си го е сложил.
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Що, бе Раче? Какво му е отвратното? :)
Ами дърт, дебел и гол, какво да му е хубавото? Според мен си го е сложил сам да се прави на интересен и затова е още по-отвратително.
 
От: Апостола за БАН? Гласувай!

Забрави и малка пишка :D:D:D
 
От: От: Апостола за БАН? Гласувай!

Ами дърт, дебел и гол, какво да му е хубавото?
Е, как? Това изящно шкембе! Тези окосмени гърди! Това прекрасно лъскаво теме! Мечта за всяка жена :cool:
 

Горе