Апостол пак се прояви

Moko

Well-Known Member
След като вчера му видях тъпата физиономия в Ping.bg се скъсах от смях... Та нали ние сме били жалки и той не ползвал нашите методи за реклама и популяризиране? Както и да е ... Написах 1 коментар след жалката му статийка и получих и-мейл от него даже :D
Довечера ще го пусна, че след малко излизам и нямам време...

смяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяях
 
От: Апостол пак се прояви

Ето го и имейла от нашата звИзда , Апостол :

Код:
eiii
				

Apostol Apostoloff до мен
	

Ne drankai i ne pishi gluposti, ne me zanimawai s gluposti.
Tam kadeto az sam stignal, TI NIKLOGA NIAMA  di stignesh!
Pikljo!
-- 
************************

Apostol Apostoloff

www.Pisaneto.com

www.DobriteNovini.com

359 2 884 00 11


Драги ми господине, позволете ми да отговоря на Вашите редове със следущите мои :

1. Мога да дрънкам и пиша всичко, което си поискам, ха! ДЕМОКРАЦИЯ!! Между другото и ти го правиш същото ... Постоянно дрънкаш врели-некипели!
2. Сам се занимаваш с глупости...
3. Вярно е че там където си стигнал, аз няма да ида никога... Аз ще профуча покрай тебе, нещастнико и ще те задмина !!! Ще ми дишаш прахта, разбираш ли?
4. Гомньо! Хак да ти е!


Moko

www.Prepisvaneto.com

www.LoshiteNovini.com


359 2 123 45 67


Дъртите верно изкуфяват хахаха... Айде, Апостоле, чакам ти отговора, мизернико!!

Между другото, не заслужаваш името си тъпанар такъв!! Само го петниш!!!
 
От: Апостол пак се прояви

:D леле този човек се нуждае от една жилетка, която се връзва отзад а ръцете стоят отпред... :roll: или ръкавици с един пръст...

@Moko не се нервирай от него, просто не го взимай насериозно, както прави и самия той...

Поздрави, Александър
 
От: От: Апостол пак се прояви

:D леле този човек се нуждае от една жилетка, която се връзва отзад а ръцете стоят отпред... :roll: или ръкавици с един пръст...

@Moko не се нервирай от него, просто не го взимай насериозно, както прави и самия той...

Поздрави, Александър

а, не бе, спокойно! Аз просто се забавлявам! :D
 
От: Апостол пак се прояви

искам да се отвори една тема от типа Изкарай си го на Апостул Бастуна или просто Напсувай Апостола да има нещо като състезание за най добра псувня по адрес на апостол :lol:
 
От: Апостол пак се прояви

Хехе, аз пък тия дни разглеждах dreal.net и тъй като те направиха Кибертрон на 5 стотинки, разгледах и неговия сайт. Та се замислих дали написаното там е дело на Апостол Апостолов :-D
 
От: Апостол пак се прояви

искам да се отвори една тема от типа Изкарай си го на Апостул Бастуна или просто Напсувай Апостола да има нещо като състезание за най добра псувня по адрес на апостол :lol:

Ако стане няма да повярваш на какво съм способен :)
 
От: Апостол пак се прояви

мое да направим 1 форумче, дето да се казва, напсувай Апостола.
Но стига лигавщини!!!
 
От: Апостол пак се прояви

Вижте каква страхотна реклама на някаква нова бира, и кой я рекламира :D

api.png
 
От: Апостол пак се прояви

Хехе, аз пък тия дни разглеждах dreal.net и тъй като те направиха Кибертрон на 5 стотинки, разгледах и неговия сайт. Та се замислих дали написаното там е дело на Апостол Апостолов :-D

там има и за апостол апостолов :)
 
От: Апостол пак се прояви

Хехе, аз пък тия дни разглеждах dreal.net и тъй като те направиха Кибертрон на 5 стотинки, разгледах и неговия сайт. Та се замислих дали написаното там е дело на Апостол Апостолов :-D


Та се замислих дали написаното в сайта на Кибертрон не е съчинено от Апостол.


Така и така си говорим за глупости в тази тема - какво мислите за Кибертрон? Веднъж попитах хора от Клуба по роботика http://robotics-bg.com/forum/ какво мислят за "Проекта Кибертрон" и мнението им за конкурентния "проект" не ми прозвуча оптимистично... (меко казано :-D )
 
Последно редактирано:
От: Апостол пак се прояви

Аз мисля, че Кибертрон е с добър замисъл и все пак е някакъв престиж за България.
Макар че на фона на другото... няма заначение :)

Поздрави, Александър
 
Последно редактирано:
От: Апостол пак се прояви

Идвам днес аз на работа, отвярям фирмения мейл с офертите и тъкмо да започвам бачкане и гледам мейл с име "Апостол Апостолов" в първия момент си викам, абе нещо ми се привижда после отвярям и що да видя, някакъв долнопробен спам в който поздравяват дядо Апостолчо!

Кратък цитат:

"Искаме да използваме това съобщение да поздравим нашият приятел Апостол Апостолов , но нека да не забравяме и кандидата за
евродепутат - Добри Божилов. Надяваме се че не сме ви зариннали със излишно количество спам. За да се свържете с нас използвайте долният мейл адрес.В допълнение ви се изпращат снимки на Иво Кукуто., както и експорт на публикацийте в двата блога, за да останат в историята.Поне вие, неговите фенове ще можете да ги разпространявате както си искате."

Като бонус имам и прикачена снимка на Апостол.... ахахаххахахаха е не скоро не се бях смял толкова на някаква снимка...
 
От: Апостол пак се прояви

Хах не можете да познаете кой е втория регистриран потребител във форума ми :d:d:d
 

Горе