Артикъл събмишън

vetzkov

Well-Known Member
Здравейте видях че напоследък става все по често въпрос за събмитване на статии и ето какво намерих - доста добре ми звучи , а и смятам че ще помогне на тези от вас които искат да си служат с този метод:

http://www.metacafe.com/watch/664782/where_to_submit_articles_to_get_site_traffic/
 
а

coolice каза:
мерси бате :)

моля моля нали за това сме тук , обаче по моя грешка съм сложил темата тука , а това не и е мястото , та ако може кууласйче метни я в СЕО
 
Аз я преместих тук :) защото си мисля че това и е мястото :wink: Всъщност статиите ако бъдат удобрени от големи директории докарат трафик и продажби а това че линковете в тях са полезни и за сеото е бонус.
 
coolice каза:
Аз я преместих тук :) защото си мисля че това и е мястото :wink: Всъщност статиите ако бъдат удобрени от големи директории докарат трафик и продажби а това че линковете в тях са полезни и за сеото е бонус.

аа ок бате , аз си викам "бах маааму" уж я пуснах СЕО :lol:
 
Така е. Носят трафик големите сайтове и директории. Обаче Yahoo за да те включат в директориите им искат 200 или 300 долара.
Social Network системите също са голям източник на трафик - digg.com, del.icio.us, reddit, stumble upon и тн.

На запад този тип сайтове са много популярни и много успешни. през 2005 Yahoo купуват del.icio.us за около 20 млн. долара (!!!)

У нас това не е много застъпено за съжаление, има няколко такива social network сайта - свежо.нет, дао.бг и разбира се моя - любими.ком.
Аз до колкото мога се опитвам да прокарам идеята и тук. Да видим какво ще излезе.
 
ми тука не вървят много, защото българскоговорящият пазар в Интернет е към милион и нещо потребители, докато англоговорящият е към 2 милярда (естимейшъни). Ето отде е разликата.
 
Е, разбира се. Мащабите са различни, но това би трябвало да важи и за другите типове сайтове. Видеосподелянето върви, сайтовете за запознанства вървят... и тн.

Разбира се не може да се сравнява Vbox7 с YouTube, но въпреки това е един от най-успешните БГ сайтове.

Абе, времето ще покаже...
 

Горе