Аукцион за: Аукцион за спортен домейн

Статус
Not open for further replies.

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

домейна е sportninovini.net Изтича на 23.12.2014 (супер хостинг) - Стартова цена 5лв

Може да наддавате до 5ти октомври 23:59:59 .
 
От: Аукцион за спортен домейн

5 лв. от мен.
 
От: Аукцион за спортен домейн

Забравих само да спомена, че може да се цакате поне с 50 стотинки... да не стане фал.
 
От: Аукцион за спортен домейн

Поредния некоректен потребител на форума. Изчаках 4 дни след изтичане на края на търга - caikox все още не ми се е обадил, не ме е потърсил за да му дам данни да ми прехвърли домейна. А в същото време продължава да си влиза редовно във форума. Може да не му харесва, че за толкова евтино се е продал сайта му, но е факт и трябваше да си спази обещанието.

Некоректен потребител, имайте си едно на ум когато правите бизнес с него, а най-добре го избягвайте!
 
От: Аукцион за спортен домейн

Щом съм нарушил правилата, заслужавам си го. Моя си е грешката, че пренебрегнах темата.

А г-н Странникът ако не ме беше дебнал от засада 4 дни, а просто беше драснал в темата веднага щях да му метна домейна без въобще да се занимаваме с глупости и без да ни четат хората простотиите. Но каквото повикало такова се обадило.
 
От: Аукцион за спортен домейн

От опит в сделка с caikox мога да твърдя, че е точен

Той може да е бил точен, но сега се изяви като некоректен. Все още не се е свързал с мен за да ми прехвърли домейна, което говори за него, че той е некоректен, човек, на когото не може да му се има доверие!

Внимавайте при бъдещи сделки с него, а най-добре го избягвайте!

Моля собствениците на форума да вземат отношение по този въпрос и да му наложат наказание. Тук в този форум не трябва да има такива хора, които да разиграват другите!
 
От: Аукцион за спортен домейн

Мисля, че бях достатъчно ясен и в коментара които изтриха админите. На човек като теб няма да си направя и труда да се изплюя камо ли да се свързвам с теб за каквото и да е. Ако беше постъпил човешки нямаше да имаме проблеми сега. Иначе да виновен съм, че пренебрегнах темата. На теб нищо нямаше да ти коства да напишеш един ЛС, или коментар в самата тема, че си чакаш домейна.

ПС. това е последния ми коментар към теб.


Той може да е бил точен, но сега се изяви като некоректен. Все още не се е свързал с мен за да ми прехвърли домейна, което говори за него, че той е некоректен, човек, на когото не може да му се има доверие!

Внимавайте при бъдещи сделки с него, а най-добре го избягвайте!

Моля собствениците на форума да вземат отношение по този въпрос и да му наложат наказание. Тук в този форум не трябва да има такива хора, които да разиграват другите!
 
От: Аукцион за спортен домейн

Ако беше постъпил човешки нямаше да имаме проблеми сега. Иначе да виновен съм, че пренебрегнах темата.

Мисля, че съм постъпил както е редно, ти си този, който не спазва обещанията си и на всичкото отгоре обижда! С какво право?

Впрочем случая е докладван на админите, очаквам тяхната реакция, да видя дали и как ще те накажат или ще оставят без последствия този случай и всички ще знаят, че тук в този форум всеки може да лъже и да е некоректен!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе