Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

lubo555

Member
Здравейте!
Искам да направя едно проучване. Интерисува ме дали има хора, които биха станали афилейти на бизнес софтуер. Става въпрос за софтуер за управление на заведения, софтуер за управление на складове, софтуер за управление на хотели, софтуер за управление на обменни бюра, софтуер за управление на тур-операторски фирми.

Комисионната за продаден продукт е 70 лв. Програмите може да се продават на БГ пазара и на международния. Има БГ и английска версия на програмите.

Поддръжката, сервиза инталацията се поема от нас. Афилейта просто трябва да намери клиент, да продаде програмата и да си вземе комисионната.

Има ли хора които биха се занимавали с този вид афилейт?
 
От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

Aко е направено добре и гарантирате изплащане на сумите на аффилиейтърите разбирасе че ще има.
 
От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

aко е направено добре и гарантирате изплащане на сумите на аффилиейтърите разбирасе че ще има.
Ами на пазара сме от 4 години и имаме доста клиенти, но решихме да пробваме и онлайн продажбите.
А изплащането ще става след всеки продаден продукт... няма да има врътки от сорта на продай 10 и вземи комисионната ...
 
От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

това е хубаво може да се пробва..
 
lubo555 бате щом сте се решили и има англииска версия пускиате афилейт системата няма да ви струва много (най-много до няколко стотака може и под 100$ да излезе) и почти няма да има разходи за подръжка след това... а и не търсете афилиейти само тук защото хората със софтуерни сайтове не са чак токова много А се добавете по световните афилиейт диретории форуми на които му трябва нещо подобно ще ви намери... може и да не трънат мого брутално продажбите отначало но със сигурност ще избиете вложеното...
 
От: От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

lubo555 кога мислите да стартирате този проект ?
Ами до седмица...в момента се бачка по някаква ДЕМО версия, за да може да се презентира :)
Ами до сега не сме се занимавали с продажби по интернет и за момента ще се ограничим с БГ версията. Ако потръгне и има продажби ще пуснем и английската версия. Иначе доста обекти по чевноморието работят с наш софтуер и сме на пазара от 4 години, така че сме сериозни и няма да има прецакани клиенти.

Хайде всеки който има интерес да пусне по едно ЛС .
 
От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

Здравей! Все още нямаш мнения, за да получаваш и изпращаш лс, но можеш да прибавиш и мен към кандидатите :)
Успех!
 
От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

пиши и мен! :)
 
От: Афилейти на софтуер? Интерисувате ли се?

И аз съм навит. Винаги се интересувам от възможността за афилиейт, особено в сферата на софтуер/хардуер. Определено ще ми е интересно и чакам с нетърпение да видя сайта. :)
 

Горе