Афилейт приграма

sisk0

New Member
Разгледах всички сайтове от проверените афилейт, но н еоткрих такъв който да се занимава с продажба на техника. Било то мп3 плеъри,двд-та сд-та и др. Кажете ако някой е срещал такъв афилейт. Благодаря. Извинявам се з аобърканото заглавие Програма, но н емога да го сменя вече... Благодаря за разбирането.
 
Последно редактирано:
От: Афилейт приграма

Разгледах всички сайтове от проверените афилейт, но н еоткрих такъв който да се занимава с продажба на техника. Било то мп3 плеъри,двд-та сд-та и др. Кажете ако някой е срещал такъв афилейт. Благодаря. Извинявам се з аобърканото заглавие Програма, но н емога да го сменя вече... Благодаря за разбирането.
ГБ имат mp3 & mp4 плейъри. Май не си ги проучил подробно. :)
 
От: Афилейт приграма

Гледха кьорих се ... и отговора е че съм сляп. Сега ще проверя..Къде точно трябва да ги намеря няма ги в темплейтите...
 
Афилейт приграма - Affiliate Program

Гледха кьорих се ... и отговора е че съм сляп. Сега ще проверя..Къде точно трябва да ги намеря няма ги в темплейтите...
Сори, бате. Май са ги разкарали. И аз не мога да ги намеря, както и спалните аксесоари. ;)
 
От: Афилейт приграма

То само от темплейтите ли може да се види какви продукти предлагат няма ли някаде отделно изнесени всички продукти и линк примено към тях или всичко се извлича от темплейтовете. Благодаря ви за търпението и за тъпите въпроси.
 
От: Афилейт приграма

аз до колкото знам мп3 плеърите не се продават... вижте в старата ми тема
 
От: Афилейт приграма

Регни се в Commission Junction, имат доста разнообразни предложения, включително и техника:
 
От: Афилейт приграма

техниката е пренаситена ниша в която се печели малко
 

Горе