Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

От: От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Разгледах програмите които посочи. В общи линии празна работа. Всъщност единствената ИТ която участва, предлага 2% комисионна (20 лв на 1000). Не разбрах как точно се сформират комисионните, но ми се струва, че в много от случаите се дели 50/50 между, мрежата и потребителя. Я общи линии ние даваме 8% които се разделят 4 на 4. Другия вариант е да плащаш, някаква месечна такса. Обаче, като налееш 400 лв в програмата, естествено, после ще свалиш процента, защото тези пари трябва да се изкарат, а няма гаранция, че през афилиеитите, ще направиш продажби с печалба 400 лв...
Та в общи линии, нещата в програмата остават така, и няма да се работи с посредници...
Всъщност в тази ниша предлагат 3-3.5%. Решението си е ваше разбира се. Аз си гледам от моята камбанария, след като пробвах много индивидуални афилиейт кампании се отказах, просто нямам физическа възможност да ги следя.
 
От: От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Всъщност в тази ниша предлагат 3-3.5%. Решението си е ваше разбира се. Аз си гледам от моята камбанария, след като пробвах много индивидуални афилиейт кампании се отказах, просто нямам физическа възможност да ги следя.

Явно съм изпуснал точно тази програма... Всъщност дали ще е 3,4 или 5 няма значение, защото все пак 8 е по близо до 10 отколкото до 5 :D

Така, че които желае, може да се включи в програмата, ако след месец не остане доволен, може да си вземе комисионната и да се насочи към по-доходна програма...
 
От: Афилиейт програма за виденаблюдение на CCTVSystems

Само да вметна, че програмата е отново отворена за регистрации... Които желае да заповяда!
 

Горе