Афилиейт програма за туризъм на booking.com

От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Buscape,
Ако не е тайна, колко уникални посещения имаш на ден в сайта ти?
Защото по мой сметки трябва да имам поне 500 - 600 уникални на ден, за да имам по 20 посещения в Букинк или други партньорски сайтове и евентуално една, две продажби на ден. Не че имам тези посещения, но ми е интересно дали мисля в правилна посока.
 
От: От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Buscape,
Ако не е тайна, колко уникални посещения имаш на ден в сайта ти?
Защото по мой сметки трябва да имам поне 500 - 600 уникални на ден, за да имам по 20 посещения в Букинк или други партньорски сайтове и евентуално една, две продажби на ден. Не че имам тези посещения, но ми е интересно дали мисля в правилна посока.
Много е относително това с посещенията и кликовете. Зависи колко "агресивно" си разположил рекламите. Зависи дали тематиката на сайта е близка до тази на booking.com. При мен основните реклами са от AdSense, booking-a е за "уплътнение". Иначе имам 4-5 хиляди уникални на ден, които ми правят 20-на клика.
 
От: От: От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Иначе имам 4-5 хиляди уникални на ден, които ми правят 20-на клика.
Уау, аз мога само да си мечтая за такъв трафик, поне в близките няколко месеца.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

пуснах една регистрация за проба и ме одобриха за 20 минути, сега накъде, откъде да си извадя кодове за вграждане - много им е овъртяна цялата страница за партньорите
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

И какво от цяла тема никой още няма плащане?? Излиза, че за найсе години, или от колкото се ползва това, никой не е достигнал 200лв!!?? И къв е смисъла тогава от тази "афилейт" програма, че не съм особено в час?
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Излиза, че за найсе години, или от колкото се ползва това, никой не е достигнал 200лв!!?? И къв е смисъла тогава от тази "афилейт" програма, че не съм особено в час?
Тук никой няма дори един месец с booking.com какви "найсе години", какво плащане???
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Ами темата е от 2 седмици вече, никой ли няма акаунт от да не кажем найсе години, а от поне найсе месеца...не се сещам за много други форуми с подобни теми :wink:

И кви са тия 9 цента клик...нали за афилиат говорим. Ако имаш резервация от 4К през теб, 9 цента ли взимаш???? Мен ми се струва, че подобна УСЛУГА трябва да е поне 100$
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Дойде време и за първата Final reservation. Направена е на 19-и Август и сега точно 2 седици след това стана Final. Странното е, че има още една резервация от 19-и Август, но тя си стои още неопределена, въпреки че е направена в по-ранен час от другата. Междувременно имам и една канселирана от общо 9 резервации до този момент.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

И какъв е финансовият резултат от тези 9 резервации, ако не е тайна?
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

И какъв е финансовият резултат от тези 9 резервации, ако не е тайна?

За финансов резултат е рано да се говори защото както казах само една е Final reservation
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Не е като без хич.... А горе-долу на каква стойност са всичките тези 19 резервации? Ако не е удобен въпроса, можеш да метнеш едно лично :)
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Не е като без хич.... А горе-долу на каква стойност са всичките тези 19 резервации? Ако не е удобен въпроса, можеш да метнеш едно лично :)
Първо не са 19, а 9 и второ вече отговорих - общо са 43,29 евро.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Не бе човек - на каква стойност са резервациите? Не твоята комисионна, а самите резервации.... Например: рес1 - 5 дена хотел звездоброй за 3ма = 260е; рец2 - 7 дена хотел поляна за 4ма - 320е. Двете общо резервации са на стойност 580е :wink:
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Не бе човек - на каква стойност са резервациите? Не твоята комисионна, а самите резервации.... Например: рес1 - 5 дена хотел звездоброй за 3ма = 260е; рец2 - 7 дена хотел поляна за 4ма - 320е. Двете общо резервации са на стойност 580е :wink:

Взимам 25% от комисионната на booking.com. А booking.com взимат 15% комисионна от стойността на резервацията
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Някой да си е играл да направи банерите на български
 
От: От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

аз получих отговор точно на седмия ден :(

Support-а за афилиейти на booking.com е кошмарен. Давали гаранция от 5 работни дни за отговор :shock:. Отговориха ми само на един имейл и то доста неадекватно. И оттогава млъкнаха. Имам предчувствието, че ще чакам далеч повече от 5 дена докато успея да добавя още един сайт към акаунта си.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

аз ги отписах на първата седмица
 

Горе