Афилиейт програма за туризъм на booking.com

От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

В момента поддържам изцяло сайт за booking.com и мога да кажа,че има ефект.
Все още не съм получил някакво възнаграждение,но едва днес направих сайта и хоста.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

В момента поддържам изцяло сайт за booking.com и мога да кажа,че има ефект.
Все още не съм получил някакво възнаграждение,но едва днес направих сайта и хоста.

А кога ще спрете да пишете глупости?!!
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

От няколко месеца в един нов сайт използвам търсачката на booking.com... но нещо не ме кефи...мисля да пробвам с hotels.com, поне те от към Widgets and Tools имат по голям избор, а и банерите им са на ниво.
Ще пиша тук след месец - два за сравнение.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

И аз смятам да пробвам няколко Афилейт програми за резервации, booking.com в това число. Само да спомена не се занимавайте с hotelscombined.com Точно преди да ви дойде време за плащане ви спират акаунта. Така направиах с едни аверчета.

Пишете ако има развитие на нещата по вашите сайтове и за ще пиша също.
 
От: От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Задължително ли е да поставя техен линк или банер на сайт или мога направо техен банер с моето ID да кача и рекламирам в Адуордс. Там пак от търсачката като някой кликне той реално ще клика на моето ID.
Или така нарушавам правилата им.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Написах ефект,защото имам посещения в уеб-сайта си,също така на ден влизат през линковете 50-60 души.
30 дена се пазят бисквитките,за това време много неща могат да станат.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

В случая говорим за ефект от букинг като плащане/доход, а не дали имаш посещения в сайта си :wink:
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

booking.com до колкото ми е известно не ползват бисквитки и са session based, т.е. ако потребителя не купи в момента, в който е влезнал с афф линка пиши го бегал.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

booking.com до колкото ми е известно не ползват бисквитки и са session based, т.е. ако потребителя не купи в момента, в който е влезнал с афф линка пиши го бегал.

Да това е много голям минус за booking.com алтернативата ми е Agoda
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Въпроси за букинга: Приемат ли фейсбук фен страници за одобрение? Идеята е да пускам снимка с афф линк над нея - това приемат ли го, някой тествал ли е? И още нещо - понеже нямам фирма фирма по ДДС, а те искат такава още в регистрацията, може ли дадам накрая при изплащане на комисионната фирмата на една позната или трябва още отначало да съм регнат с фирма?

Благодаря за отговорите.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

те не са си направили труда за банери на български ти питаш за фейсбук
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Добре, дайте готина афф програма за туризъм :)
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

За Буукинг не съм въвеждал никаква фирма когато слагах техни линкове и банери.
Agoda - имат и български превод на сайта.
И ползват cookies система,която важи 120 дена.
Booking.com - както казаха и както аз знам нямат cookies система,тоест ако някой влезе през линка ти трябва веднага да направи резервация иначе губиш препратени клиенти.
В момента си преправям сайта изцяло да е на програмата на Agoda,а и екипа на този уеб са много бързи и коректни.Задаваш въпроси ако имаш такива и за около 20-30 мин. отговарят.
Успех.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Направих 104 евро от booking.com сега чакам да ми ги преведат по сметка.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Букинг.ком нямат кукита, но пък за сметка на това може да си направиш white label сайт основан на тяхната система и човека ако иска да букне ще bookmark-не в браузъра си и ще се върне по късно. Сега аз тествам такава система.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

За отчета - днес от Booking.com ми преведоха парите по сметката.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Ха,ха. Малко след като ми преведоха парите от Booking.com от HotelsCombined.com ми се обадиха, че ми слагат акаунта на трупчета защото нямало никакви реални записвания през него и въобще ми бил кофти трафика. Така че не се занимавайте с HotelsCombined.com

И за двете програми трафикът идва от едни и същи сайтове.
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Кaк върви букингa, имa ли нови успехи aфф прогрaмaтa им? Може ли дa се рaзчитa нa тях и дa се нaпрaви сaйт специaлно зa тях?
 
От: Афилиейт програма за туризъм на booking.com

Вдигам темата.

Някой да сподели преки впечатления от последно време? Booking-ът е цар, това е ясно! С Agoda имам горчив опит като обикновен турист и не бих им станал партньор, ако ще да ми излеят реки с пари. Напоследък airbnb стават много оборотни. Някой пробвал ли е при тях как седят нещата с aff-a? Други?
 

Горе