Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

Lilacor

New Member
Здравейте, някой има ли впечатления и което е по-важното - получавал ли е пари, от афилиейтката на hotshop.bg? Банерите им са с цени за клик съответно 0.01 и 0.02. Аз съм наслагал от по-скъпите (те са на самия магазин) и досега за 24ч събрах 70 ст. Минималната сума се води, че е 30 лв. Някой има ли лични впечатления за лоялността на този секс магазин? Благодаря!
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

имам да взимам 90 лв за един месец и половина .По телефона ми казаха че ще ми ги платят наведнъж тази седмица .Ако платят ще пиша ,ако ли не правете си изводите.
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

и що така ? да не си ги оставил на лихва :)
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

Щото ...днес щи прата утре щи прата и така няколко месеца те се събраха......ама ще ги прати сигурно пича, и друг път ми е пращал....ама те сега ми требваааат..
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

Имам да взимам 100 лв за които ми казват ,че ще ги платят ,но за всеки случай им махнах банерите от към 200 страници , за да не се окаже че правя безплатна реклама.Златко който отговаря за рекламата ми каза ,че комисионерската програма ще е до края на тази година ,а след това ще е до устна договорка между него и собствениците на сайтовете .
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

тия не пращаха ли емейли че прекратяват тази Афилиейт програма
остават да работят само с 2-3 сайта
аз се бях регистрирал, но незнам защо не ги бях ползвал, но получих подобно писмо и мисля че беше от тях
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

То да маха к`вото ще, само, че не е коректно. Аз също вече не го рекламирам, но е факт, че си търся 513 лв. И да не ги даде винаги има начин да не остана валат и да намеря удовлетворението, но не искам така. Досега се разбирахме а сега вече не отговаря на мейлите.
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

ето това получих в отговор на мое запитване

Здравейте,

понеже предстои спирането на комесионерката програма ви препоръчваме да
ограничите до минимум броя барени и импресии. Забавихме плащанията на част
от комисионерите, тъй като кризата ни застигна неподготвени и се натрупаха
суми, които не можем своевременно да погасим. Това, което сме се ангажирали,
е да се идължим на всички досегашни комисионери до февруари месец 2010 г.

Извиняваме се за причиненото неудобство.
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

ТОВА Е НОВИНА!
ИМА КРИЗА В СЕКСА !!!
ПАК ЧЕ СЪМ СЕ ЗАПАСИЛ С 2 кукли и десетина вибратора !!!
ЩЕ ИЗКАРАМ КРИВО-ЛЯВО ЗИМАТА...
 
От: Афилиейт програма на секс магазин hotshop.bg?

Има криза и е видно, но реално погледнато ако сайта е на английски и е предназначен за потребители от цял свят ще се изкарва нещо. То само за България кво да вадиш, клиентите ще ти са основно подрастващи и чичковци дето не знаят какво е преинсталация на уиндоус. В смисъл ограничена група хора, които ти ползват сайта от любопитство дали има нещо по различно след като ще е платен...и като видят, че няма и повече не чакай този потребител. Ехххх ако с адсенс можеше да се работиии...
 

Горе