Афилиейт програма с билкови продукти, които да изпращат от страна в ЕС ?

cerberpeter

Member
Нужна ми е програма подобна на Cashburners, но да е базирана или по-точно да изпраща продуктите си от страна, членка на Европейския съюз. А до колкото си спомням, CB изпращаха от Австралия.
Причината е, че мисля да я използвам за български сайт, а не искам клиентите да се налага да ходят до митници, да плащат ДДС-та и мито.

Нещо ми е трудно да открия къде и дали изобщо пишат от къде шипват стоките си различните програми.
 
От: Афилиейт програма с билкови продукти, които да изпращат от страна в ЕС ?

Еми не знам точно какви продукти ти трябват. Сещам се за: MoreNiche, които са реално във Великобритания и от там предполагам правят доставиките. Но ако ще работиш с тях, ти препоръчвам да ги питаш, яко изкаш да предпазиш потребителите си от бг простотията с митниците. Еми виждаш от къде са, и ги питаш, като им обесняваш за какво става дума. То реално MoreNiche може да са там като офис, но да шиткат от някоя зона извън ЕС. Това мога да ти препоръчам сега.
 
От: Афилиейт програма с билкови продукти, които да изпращат от страна в ЕС ?

Благодаря! Ще е супер ако изпращат от Великобритания. Ейсега ще им пиша :)
 
От: Афилиейт програма с билкови продукти, които да изпращат от страна в ЕС ?

След като целевата група са потребителите в България защо не изпращаш стоката от България? Все ще намериш някой доставчик на такива продукти, който да се съгласи да работи по бизнес модела "дропшипинг" или "афилиейт маркетинг".
 
От: Афилиейт програма с билкови продукти, които да изпращат от страна в ЕС ?

След като целевата група са потребителите в България защо не изпращаш стоката от България? Все ще намериш някой доставчик на такива продукти, който да се съгласи да работи по бизнес модела "дропшипинг" или "афилиейт маркетинг".
Да. Да не говорим колко много ще спестиш от шипинг, документи и подобие. При положение, че закона вече го позволява е безмислено да се прави дропшип от чужбина. А и от там си идват на цени за техния стандарт. Малко ми е чудно как Proactol за 44.21 евро за месечен съплай на хапчета за отслабване. Нали не се съмнявам, че качеството управдава цената, но все пак пазара е с ограничине възможностти тук. За US и GB може да е нормална цена, но тук е скъпичко. Давам го за пример. Не е казано, че това ще е топ продукта.

Ако ще оперираш на местна почва гледай цената да е поносима за аудиторията ти. Все пак тук бранда е малко познат, на която и да е хранителна добавка от чужда програма, да не споменавам факта, че медиите си лансират техните шитове, а плюят тези в интернет. За това трябва всичко да е добре премислено. Предложението ми е следното: виж какви реклами и какво има по тях (пълно е с глупости за простати, стави, ерекция и други), какви са продуктите, цените, и т.н. и тогава пшозиционирай твойте. Защото бастуна, който гледа и вярва на тв-то трудно ще се довере на нещо по-скъпо в интернет.
 
От: Афилиейт програма с билкови продукти, които да изпращат от страна в ЕС ?

Всъщност точно това беше първия вариант. Исках да има и резервен или евентуално допълнителен с афилиейт продуктите от чужбина. Причината е, че доста от предлаганите видове продукти, които ще са подходящи за сайта, ги няма в България. Надявам се и българските производители да са отворени към подобни предложения като афилиейт или поне дропшипинг.
Това, че преди доста време, когато бях още по-некомпетентен, с не много усилия бях направил някоя друга продажба на афилиейт продукт в Български сайт ми даде надежда, че сега ще мога доста по-успешно да промотирам подобни продукти. Сравнително лесните продажби, може би се дължаха и на факта, че този продукт (party pills) беше нещо доста ново и интересно за българския пазар.
Благодаря за разясненията и полезните съвети!
 

Горе