Афилиейт сайт за избелване на зъбите

BurnX

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Пускам на търг афилиейт сайт за избелване на зъби www.zubite.com - програмата е на cashburners.com
Темплейта е преведен на български , без самата страница за поръчки.Съдържанието е уникално , като може да се преправи да е по рекламиращо.
Мисля че домейна вече направи 2 години.Минат е през повечето директории,социалки,блогове с ду фалоу линкове и форуми.Ранква се добре за "избелване на зъби" , "бели зъби"
От както е създаден има 2 продажби.Като след като му е направен първоначалната линк кампания си седи без повече развиване.Причината да го продавам е че нямам време да го развивам.
Посещенията са 20-30 на ден от гоогле.Pr e 3
Продава се домейна (в Го Дади до 15/03/2012 ) и хостинга в qhoster.bg ( платен до 01/01/2012)

Търгът започва от стартова цена 50 лв,стъпка 10 лв.
Търгът свършва на 16ти декември 22.00 часа

Ако нещо съм изпуснал или имате въпроси - в темата или на лично.

Домейн Име | URL: www.zubite.com

Приблизителна Цена: n/a

Уникални Посетители за Месец: до 500

Page Rank: 3

Уникално Съдържание: Да

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: Epay,Paypal

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

Даваш ли и акаунта в Cashburners? Колко % e комисионната?
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

Акаунта мога да го дам , ако ми се платят парите , които са в него - 164 $ мисля , че бяха , довечера ще дам точната сума.На 200 $ ви ги превеждат.Смяната към ваш акаунт е в едно поленце в пхп файла , където си слагате userId-to
% комисионна може да варира , като както е направен сайта в момента печелите 40 % от парите похарчени от клиента.Тоест , ако купи 1вия пакет (най евтиния) 29 ,95 +7,95 доставка(като доставката можете да я махнете и да стане 0 ,говорил съм с Кашбърнърс и казаха че няма проблем.Просто комисионната ви става по малко заради сумата.) = около 38 $ = 15 $ печалба за вас.
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

само от този , има 2 продажби от клиенти , 1 съм си купи аз , и имаше друг афилиейт от чужбина за някакви хапчета беше, при слагане на линк в yahoo answers.
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

само от този , има 2 продажби от клиенти , 1 съм си купи аз , и имаше друг афилиейт от чужбина за някакви хапчета беше, при слагане на линк в yahoo answers.

Мисълта ми беше приходите дали са само от този продукт, но не си зададох правилно въпроса.
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

Мисълта ми беше приходите дали са само от този продукт, но не си зададох правилно въпроса.
Ами те в кашбърнерс , за регистрацията ти дават 50 долара , има една продажба от друг продукт ,а останалите пари са от този продукт.
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

Имам сериозен интерес,моля да ми се обясни на ЛС ще имам ли проблеми с аффиlейта,като се прехвърли на друг акаунт.. Ще се боря със "зъби" и нокти за този сайт :D
 
От: Афилиейт сайт за избелване на зъбите

Ако спечелиш търга ще ти помогна да си го прехвърлиш.За да стане всъщност афилиейт сайта на твоя акаунт в кашбърнърс се променя само 1 ред код в един от файловете.
 

Горе